www.did.com.pl

www.did.com.pl

Ocena: 4.9/10 (8 głosów)Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę „DID-PAK” z Wrocławia. Nasza działalność polega na produkcji oraz sprzedaży maszyn pakujących. Dysponujemy bogatą ofertą produktową, a do tego zapewniamy też materiały eksploatacyjne do nich, prowadzimy serwis urządzeń, doradzamy również Państwu między innymi w kwestii tego, które proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w Państwa sytuacji. Naszą ofertę cały czas poszerzamy, a naszym celem jest spełnienie oczekiwań klienta. Posiadamy już kilkunastoletnie doświadczenie. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.Podobne strony
 • Pakowanie usługowe

  Zapakujemy twój produkt, gadżet reklamowy lub wrzutki do gazet na maszynach do pakowania typu flowpack poziomych lub pionowych ( np. saszetki z szamponem, mydłem, sosami). Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą maszyn od 1998 roku. Maszyny do pakowania i produkcji to nasza specjalność. Produkujemy maszyny do pakowania poziomego i pionowego w kooperacji z chińskimi i tajwańskimi partnerami. Nasze maszyny, na każdym etapie produkcji przechodzą kontrolę jakości. Dla farmacji maszyny wykonywane są w standardzie GMP i posiadają wszelkie certyfikaty materiałowe. Wszystkie maszyny, które sprzedajemy w Europie posiadają certyfikaty zgodności CE. Nasza propozycja to nie tylko pojedyncze maszyny, ale także kompletne linie produkcyjne do pakowania, projektowanie opakowań i technologii opakowania, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz materiały opakowaniowe, usługi pakowania i wynajem maszyn. W ofercie posiadamy maszyny poziome do pakowania typu FLOWPACK, maszyny do folii teromkurczliwej do opakowań pojedynczych lub zbiorczych; maszyny pionowe do pakowania produktów sypkich, płynnych i stałych w różny rodzajach opakowania; maszyny do produkcji torebek z niemal każdej folii, maszyny uzupełniające; do produkcji folii, do składania folii, do nadruku i do cięcia. Możemy zaoferować również maszyny dla farmacji: kapsułkarki, tabletkarki, liczarki, etykieciarki, blistrzarki, kartoniarki, maszyny pomocnicze; polerki do tabletek i kapsułek, bębny miksujące, urządzenia kontrolne i inne. Ponadto możecie u nas zakupić owijarki do palet taśmą stretch - tutaj Państwo mogą zobaczyć nasz trend ku nowoczesności, najnowszej technologii pakowania i oczywiście ekologii przez duże E. Dla użytkowników naszych maszyn mamy folie do każdej maszyny: TAŚMA STRETCH i folia stretch, folie POLIPROPYLENOWE, POLIETYLENOWE, TERMOKURCZLIWE PE, PCV i POF oraz folie PET i PVC na etykiety termokurczliwe i maszyny do etykietowania.

 • Maszyny pakujące - Ocean Machines

  Jesteśmy miedzynarodową firmą oferującą wysokiej jakości urządzenia pakujące oraz pełne wsparcie w zakresie obsługi posprzedażowej. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, zarówno poprzez stosowanie wysokiej jakości komponentów (m.in Mitsubishi, Siemens, Panasonic, Omron, Schneider, Festo), jak i wdrażanie międzynarodowych standardów jakości (ISO 9001:2000, HACCP, certyfikaty CE). Nasze biuro w Polsce zapewnia kompleksową obsługę klientów: sprzedaż, transport, import, instalacje, nadzór i wsparcie techniczne oraz naprawy pogwarancyjne, wykonywane przez wykwalifikowany zespół inżynierów. Nasz lokalny magazyn umożliwia szybki dostęp do szerokiego asortymentu części zamiennych.Posiadamy następujące kategorie maszyn pakujących:- poziome maszyny pakujące,- pionowe maszyny pakujące,- wagi kombinacynje i dozowniki,- akcesoria

 • Owijarki do palet

  ZnakPak.pl to specjalistyczna firma specjalizująca się w sprzedaży maszyn do pakowania. Wskakując na naszą witrynę internetową, znajdziesz naszą kompletną ofertę. Sprzedajemy różnorakie maszyny pakujące jak zgrzewarki, maszyny jak też klipsownice. Prezentowana propozycja kierowana jest do wielkich przedsiębiorstw jak także do niewielkich przedsiębiorstw. Prócz oferowanych produktów, posiadamy także całościowy serwis maszynowy. Wybierz pewnego dostawcę urządzeń do pakowania i ciesz się profesjonalną obsługą.

 • Maszyny do zamykania kartonów

  FINO to producent maszyn, urządzeń oraz materiałów służących do pakowania. Dzięki ciągłym inwestycjom w nowoczesny park maszynowy oraz doświadczonym pracownikom nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasze maszyny do zamykania kartonów, taśmy samoprzylepne, woreczki foliowe czy taśmy PVC cieszą się dobrą opinią wśród ich użytkowników. Oferujemy również różne usługi związane z pakowaniem jak choćby konfekcjonowanie. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm, nowoczesne technologie oraz miła obsługa. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej znajdującej się pod adresem fino.com.pl!!

 • Automatyczne maszyny pakujące

  Nasze przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór profesjonalnych urządzeń pakujących. W swojej ofercie posiadamy między innymi flow packi, kartoniarki, etykieciarki czy foliarki. Także zamówić można u nas linie dozujące czy tubiarki w różnych modelach, które pomagamy dopasować do potrzeb przedsiębiorstwa, gdzie mają być one zastosowane. Nasze urządzenia są wydajne w działaniu, szybkie, niedrogie w eksploatacji. Świadczymy też usługi serwisowe i szkolenia pracowników. Zachęcamy już teraz do zapoznania się bliżej z naszą ofertą na stronie!

 • Urządzenia do pakowania

  Dystrybutor akcesoriów i specjalistycznych maszyn do pakowania. W ofercie między innymi maszyny do banderolowania, taśmy samoprzylepne oraz głowice podające. Firma Vincent ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dostarcza produkty najwyższej jakości, co potwierdzają posiadane przez nie certyfikaty i świadectwa. Informacje na temat wszystkich oferowanych produktów znajdują się na stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu.

 • POLPAK SP. Z O.O. dozowniki wielogłowicowe

  Firma POLPAK Sp. z o.o., jest jednostką z powyżej 20-letnim doświadczaniem. Przedsiębiorstwo posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, jacy w dużym charakterze zaświadczają o międzynarodowym sukcesie firmy. Oferowane przez naszą jednostkę maszyny pakujące wykonywane są z najwyższej jakości artykułów a także przy wykorzystaniu nowoczesnych, innowacyjnych technologii. Jesteśmy Obecnie jednym z czołowych producentów automatów pakujących w folię, dozowników wagowych, kartoniarek, podajników, odbiorników oraz skonfigurowania maszyn w całkowitą linię produkcyjną. Stawiamy na wypróbowane rozwiązania, a nasze artykuły, to najwyższa jakość. Zapraszamy na witrynę internetową.

 • Maszyny pakujące

  Nasza firma od wielu lat działa na polskim rynku specjalizując się w dostarczaniu najwyższej jakości urządzeń dla przemysłu spożywczego. Specjalizujemy się w dostarczaniu maszyn pakujących oraz systemów dozowania. Zapewniamy urządzenia wykonane zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości, jak ISO 9001:2000, HACCP, certyfikaty CE. Naszym klientom zapewniamy nie tylko doskonałej jakości urządzenia, ale również pełne wsparcie posprzedażowe. Zapraszamy do współpracy!

 • Trepko producent maszyn pakujących

  TREPKO to międzynarodowy fabrykant rozwiązań w obszarze urządzeń pakujących (rynek spożywczy) z siedzibą w Gnieźnie. Swoje placówki posiada też m.in. w Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji oraz Irlandii i obsługuje nabywców w ponad 120 krajach na całym świecie. Angażuje wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, korzysta z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a ponadto dysponuje niezawodnym parkiem maszynowym, co gwarantuje najlepszą jakość produkowanych wyposażeń. Każde z nich jest zaplanowane pod indywidualne potrzeby konsumenta i charakteryzuje się niezawodnością i dużą wydajnością. Urządzenia realizują wymagania sanitarne i jakościowe. Więcej na stronie internetowej!

 • Maszyny pakujące

  Petpoint Automation zajmuje się produkowaniem oraz sprzedażą maszyn do pakowania dla różnych segmentów przemysłu. Maszyny pakujące są wykonywane według nowoczesnych technologii i zgodnie z oczekiwaniami rynku i klienta. Zakręcarki, paletyzatory i inne urządzenia znacznie przyczyniają się do procesów pakowania w firmach. Oferta Petpoint Automation to nie tylko sama sprzedaż maszyn, ale i montaż urządzeń, serwis czy przygotowywanie instalacji pod konkretne linie pakujące z oferty. Maszyny pakujące Petpoint znajdują klientów na terenie całego świata. Stawiając sobie wysokie cele, firma ta doskonale sprawdza się w wielu zakątkach świata. To wszystko przekłada się na bogate doświadczenie a także jakość oferowanych urządzeń. Kreatywne działanie doświadczonej załogi firmy pozwala oferować maszyny do pakowania wysokiej klasy. Indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Celem firmy jest dążenie do perfekcji w tym, co robi. Wszystkie maszyny muszą spełniać zamierzone efekty. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu firmy w działalność, klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm we wszystkich usługach. Kompleksowe działania ukierunkowane na wszystkie maszyny pakujące sprawdzają się w stu procentach. Warto współpracować z firmą o nazwie Petpoint Automation.