• WWW.DID.COM.PL - katalog.inforam.pl

www.did.com.pl

www.did.com.pl

Ocena: 4.7/10 (6 głosów)Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę „DID-PAK” z Wrocławia. Nasza działalność polega na produkcji oraz sprzedaży maszyn pakujących. Dysponujemy bogatą ofertą produktową, a do tego zapewniamy też materiały eksploatacyjne do nich, prowadzimy serwis urządzeń, doradzamy również Państwu między innymi w kwestii tego, które proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w Państwa sytuacji. Naszą ofertę cały czas poszerzamy, a naszym celem jest spełnienie oczekiwań klienta. Posiadamy już kilkunastoletnie doświadczenie. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.Podobne strony
 • GEMA - Owijarki, obkurczarki, folia

  Wyspecjalizowany producent maszyn pakujących oraz dystrybutor najlepszej jakości materiałów opakowaniowych. W ofercie posiadamy owijarki automatyczne i półautomatyczne, obkurczarki, folię. Dajemy wybór: system pakowania oparty na owijarkach i folii stretch lub obkurczarkach gazowych i kapturach z folii termokurczliwej. Analizujemy aktualne i przyszłe potrzeby Klientów, w szczególności związane z produktem, sposobem przechowywania i transportu, odbiorcą towaru. Wskazujemy możliwe rozwiązania i różnice między nimi. Przeprowadzamy symulację kosztów pakowania i potencjalnych oszczędności, obliczamy czas zwrotu z inwestycji. Z dostępnych wariantów, wspólnie z Klientem, wybieramy optymalne rozwiązanie, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. Wdrażane rozwiązanie jest "otwarte". Umożliwia przyszłe modyfikacje, rozbudowę, modernizacje. Dzięki temu zawsze jest nowoczesne i ekonomiczne.

 • Pakowanie usługowe

  Zapakujemy twój produkt, gadżet reklamowy lub wrzutki do gazet na maszynach do pakowania typu flowpack poziomych lub pionowych ( np. saszetki z szamponem, mydłem, sosami). Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą maszyn od 1998 roku. Maszyny do pakowania i produkcji to nasza specjalność. Produkujemy maszyny do pakowania poziomego i pionowego w kooperacji z chińskimi i tajwańskimi partnerami. Nasze maszyny, na każdym etapie produkcji przechodzą kontrolę jakości. Dla farmacji maszyny wykonywane są w standardzie GMP i posiadają wszelkie certyfikaty materiałowe. Wszystkie maszyny, które sprzedajemy w Europie posiadają certyfikaty zgodności CE. Nasza propozycja to nie tylko pojedyncze maszyny, ale także kompletne linie produkcyjne do pakowania, projektowanie opakowań i technologii opakowania, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz materiały opakowaniowe, usługi pakowania i wynajem maszyn. W ofercie posiadamy maszyny poziome do pakowania typu FLOWPACK, maszyny do folii teromkurczliwej do opakowań pojedynczych lub zbiorczych; maszyny pionowe do pakowania produktów sypkich, płynnych i stałych w różny rodzajach opakowania; maszyny do produkcji torebek z niemal każdej folii, maszyny uzupełniające; do produkcji folii, do składania folii, do nadruku i do cięcia. Możemy zaoferować również maszyny dla farmacji: kapsułkarki, tabletkarki, liczarki, etykieciarki, blistrzarki, kartoniarki, maszyny pomocnicze; polerki do tabletek i kapsułek, bębny miksujące, urządzenia kontrolne i inne. Ponadto możecie u nas zakupić owijarki do palet taśmą stretch - tutaj Państwo mogą zobaczyć nasz trend ku nowoczesności, najnowszej technologii pakowania i oczywiście ekologii przez duże E. Dla użytkowników naszych maszyn mamy folie do każdej maszyny: TAŚMA STRETCH i folia stretch, folie POLIPROPYLENOWE, POLIETYLENOWE, TERMOKURCZLIWE PE, PCV i POF oraz folie PET i PVC na etykiety termokurczliwe i maszyny do etykietowania.

 • Zenter - urządzenia pakujące

  Jesteśmy bezpośrednim importerem maszyn i urządzeń do pakowania firmy Hualian Machinery Group oraz dystrybutor urządzeń zaszywających worki czołowych producentów jak Union Special, Newlong, Fischbein, Zoje, Union, GK, Siruba, YaoHan, MtM, chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. W przeciągu dwóch lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie w branży urządzeń pakujących. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracownicza, oraz własny magazyn części zamiennych. Nasi pracownicy zapoznają się z profilem państwa firmy i pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia. Pod specjalne zmówienia jesteśmy wstanie dostosować urządzenia do państwa potrzeb. Sprzedajemy, instalujemy i serwisujemy maszyny do pakowania - posiadamy o nich ogromną wiedzę.

 • FULL-PACK - autoryzowany przedstawiciel producentów maszyn pakujących

  Firma nasza jest autoryzowanym przedstawicielem firmy AppecAstro, producenta szerokiej gamy maszyn pakujących, dozowników takich jak: wagi liniowe i kombinacyjne, dozowniki objętościowe i ślimakowe, dozowniki płynów oraz różnego rodzaju podajników. Współpracujemy z innymi producentami wag kontrolnych, detektorów metalu, maszyn kartonujących, tuneli termokurczliwych, owijarek palet, itp.Sprzedajemy, serwisujemy i uruchamiamy maszyny, urządzenia firmy AppecAstro na terenie Polski. Służymy Państwu wszelkimi informacjami dotyczącymi produktów firmy oraz doradzamy przy ich zastosowaniu do Państwa potrzeb. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz udzielamy pomocy przy adaptacjach i modernizacjach kompletnych linii pakujących.Współpracujemy także z firmą LOMA, producentem detektorów metali, dynamicznych wag kontrolnych, systemów kontroli rentgenowskiej oraz z firmą PABLO, producentem szerokiej gamy tuneli obkurczających, owijarek palet i maszyn kartonujących.

 • Maszyny do zamykania kartonów

  FINO to producent maszyn, urządzeń oraz materiałów służących do pakowania. Dzięki ciągłym inwestycjom w nowoczesny park maszynowy oraz doświadczonym pracownikom nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasze maszyny do zamykania kartonów, taśmy samoprzylepne, woreczki foliowe czy taśmy PVC cieszą się dobrą opinią wśród ich użytkowników. Oferujemy również różne usługi związane z pakowaniem jak choćby konfekcjonowanie. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm, nowoczesne technologie oraz miła obsługa. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej znajdującej się pod adresem fino.com.pl!!

 • Maszyny pakujące

  Czym jest www.transelektro.pl? Jest to firma zajmująca się produkcją jak również systemów do pakowania. Prowadzimy swoją działalność od 1991 roku. Świadczy to o najwyższej jakości świadczonych usług. Posiadamy swoją siedzibę we Wrocławiu. Produkty, którymi dysponuje firma to tunele grzewcze, zgrzewarki, materiały eksploatacyjne jak również zamienne, inne urządzenia do pakowania oraz folie termokurczliwe. Na stronie możemy pobrać kartę gwarancyjną jak również różnego rodzaju instrukcje. Firma może pochwalić się niską ceną swoich produktów. Na stronie internetowej dostępny jest film dotyczący firmy. Firma transelektro.pl zajmuje jedno z czołowych miejsc w rankingach polskich producentów urządzeń do pakowania np. Maszyny pakujące.

 • Automatyczne maszyny pakujące

  Nasze przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór profesjonalnych urządzeń pakujących. W swojej ofercie posiadamy między innymi flow packi, kartoniarki, etykieciarki czy foliarki. Także zamówić można u nas linie dozujące czy tubiarki w różnych modelach, które pomagamy dopasować do potrzeb przedsiębiorstwa, gdzie mają być one zastosowane. Nasze urządzenia są wydajne w działaniu, szybkie, niedrogie w eksploatacji. Świadczymy też usługi serwisowe i szkolenia pracowników. Zachęcamy już teraz do zapoznania się bliżej z naszą ofertą na stronie!

 • BAG IN BOX INŻ. WOJCIECH PŁOCKI pakowarki

  Fabrykantem zawodowych oraz niezawodnych maszyn do pakowania różnorodnego typu produktów jest lubelskie przedsiębiorstwo „BAG IN BOX”. Oferta specjalistycznych wyrobów wycelowana jest zwłaszcza do fabrykantów towarów płynnych lub też półpłynnych - takich jak soki warzywne, wody zdrojowe bądź masa jajeczna. Profesjonalni przedstawiciele przychylnie poradzą Państwu wybór urządzeń optymalnie przystosowanych do Państwa potrzeb, na wszelakie pytania odpowiadając także z wykorzystaniem poczty elektronicznej czy też kontaktu telefonicznego. Więcej informacji o obrębie usług i towarach proponowanych przez firmę „BAG IN BOX” dostępnych jest na stronie internetowej.

 • POLPAK SP. Z O.O. dozowniki wielogłowicowe

  Firma POLPAK Sp. z o.o., jest jednostką z powyżej 20-letnim doświadczaniem. Przedsiębiorstwo posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, jacy w dużym charakterze zaświadczają o międzynarodowym sukcesie firmy. Oferowane przez naszą jednostkę maszyny pakujące wykonywane są z najwyższej jakości artykułów a także przy wykorzystaniu nowoczesnych, innowacyjnych technologii. Jesteśmy Obecnie jednym z czołowych producentów automatów pakujących w folię, dozowników wagowych, kartoniarek, podajników, odbiorników oraz skonfigurowania maszyn w całkowitą linię produkcyjną. Stawiamy na wypróbowane rozwiązania, a nasze artykuły, to najwyższa jakość. Zapraszamy na witrynę internetową.

 • Maszyny pakujące - turpak.pl

  Jeżeli chcą Państwo kupić solidne i niezawodne urządzenia do pakowania z najwyższej światowej półki, to koniecznie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania firma TURPAK. Na rynku działamy od 1993 roku i przez ten długi okres udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i uzyskać wielu stałych konsumentów, którzy zawsze zachwalają nasze maszyny i urządzenia do pakowania. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać coraz większym oczekiwaniom naszych klientów. Tylko u Nas dostępna jest oryginalna zgrzewarka do folii, której nie znajdą Państwo w żadnej konkurencyjnej ofercie.