www.did.com.pl

www.did.com.pl

Ocena: 4.1/10 (7 głosów)Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę „DID-PAK” z Wrocławia. Nasza działalność polega na produkcji oraz sprzedaży maszyn pakujących. Dysponujemy bogatą ofertą produktową, a do tego zapewniamy też materiały eksploatacyjne do nich, prowadzimy serwis urządzeń, doradzamy również Państwu między innymi w kwestii tego, które proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w Państwa sytuacji. Naszą ofertę cały czas poszerzamy, a naszym celem jest spełnienie oczekiwań klienta. Posiadamy już kilkunastoletnie doświadczenie. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.Podobne strony
 • GEMA - Owijarki, obkurczarki, folia

  Wyspecjalizowany producent maszyn pakujących oraz dystrybutor najlepszej jakości materiałów opakowaniowych. W ofercie posiadamy owijarki automatyczne i półautomatyczne, obkurczarki, folię. Dajemy wybór: system pakowania oparty na owijarkach i folii stretch lub obkurczarkach gazowych i kapturach z folii termokurczliwej. Analizujemy aktualne i przyszłe potrzeby Klientów, w szczególności związane z produktem, sposobem przechowywania i transportu, odbiorcą towaru. Wskazujemy możliwe rozwiązania i różnice między nimi. Przeprowadzamy symulację kosztów pakowania i potencjalnych oszczędności, obliczamy czas zwrotu z inwestycji. Z dostępnych wariantów, wspólnie z Klientem, wybieramy optymalne rozwiązanie, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. Wdrażane rozwiązanie jest "otwarte". Umożliwia przyszłe modyfikacje, rozbudowę, modernizacje. Dzięki temu zawsze jest nowoczesne i ekonomiczne.

 • FULL-PACK - autoryzowany przedstawiciel producentów maszyn pakujących

  Firma nasza jest autoryzowanym przedstawicielem firmy AppecAstro, producenta szerokiej gamy maszyn pakujących, dozowników takich jak: wagi liniowe i kombinacyjne, dozowniki objętościowe i ślimakowe, dozowniki płynów oraz różnego rodzaju podajników. Współpracujemy z innymi producentami wag kontrolnych, detektorów metalu, maszyn kartonujących, tuneli termokurczliwych, owijarek palet, itp.Sprzedajemy, serwisujemy i uruchamiamy maszyny, urządzenia firmy AppecAstro na terenie Polski. Służymy Państwu wszelkimi informacjami dotyczącymi produktów firmy oraz doradzamy przy ich zastosowaniu do Państwa potrzeb. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz udzielamy pomocy przy adaptacjach i modernizacjach kompletnych linii pakujących.Współpracujemy także z firmą LOMA, producentem detektorów metali, dynamicznych wag kontrolnych, systemów kontroli rentgenowskiej oraz z firmą PABLO, producentem szerokiej gamy tuneli obkurczających, owijarek palet i maszyn kartonujących.

 • Maszyny do zamykania kartonów

  FINO to producent maszyn, urządzeń oraz materiałów służących do pakowania. Dzięki ciągłym inwestycjom w nowoczesny park maszynowy oraz doświadczonym pracownikom nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasze maszyny do zamykania kartonów, taśmy samoprzylepne, woreczki foliowe czy taśmy PVC cieszą się dobrą opinią wśród ich użytkowników. Oferujemy również różne usługi związane z pakowaniem jak choćby konfekcjonowanie. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm, nowoczesne technologie oraz miła obsługa. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej znajdującej się pod adresem fino.com.pl!!

 • VIPAK folie pre strech

  Poszukujesz rzetelnej firmy, której główny profil działalności opiera się o dystrybucję na rynek wysokiej jakości artykułów oraz urządzeń do pakowania, to idealnym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie współpracy z firmą „VIPAK”. Firma istnieje od 1991 roku, z siedzibą w Jarocinie, jednak w obrębie systemów pakujących obsługujemy kontrahentów na terenie całej Polski. Dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu i zorientowaniu na cel, jakim jest zapewnienie najwyższej jakości usług, zdobyliśmy uznanie rynku oraz zaufanie kontrahentów. Oferujemy pełen wybór taśm pakowych i folii opakowaniowych. Jesteśmy także przedstawicielem wiodących producentów maszyn oraz urządzeń pakujących. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

 • Urządzenia do pakowania

  Dystrybutor akcesoriów i specjalistycznych maszyn do pakowania. W ofercie między innymi maszyny do banderolowania, taśmy samoprzylepne oraz głowice podające. Firma Vincent ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dostarcza produkty najwyższej jakości, co potwierdzają posiadane przez nie certyfikaty i świadectwa. Informacje na temat wszystkich oferowanych produktów znajdują się na stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu.

 • Trepko producent maszyn pakujących

  TREPKO to międzynarodowy fabrykant rozwiązań w obszarze urządzeń pakujących (rynek spożywczy) z siedzibą w Gnieźnie. Swoje placówki posiada też m.in. w Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji oraz Irlandii i obsługuje nabywców w ponad 120 krajach na całym świecie. Angażuje wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, korzysta z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a ponadto dysponuje niezawodnym parkiem maszynowym, co gwarantuje najlepszą jakość produkowanych wyposażeń. Każde z nich jest zaplanowane pod indywidualne potrzeby konsumenta i charakteryzuje się niezawodnością i dużą wydajnością. Urządzenia realizują wymagania sanitarne i jakościowe. Więcej na stronie internetowej!

 • Maszyny pakujące

  Petpoint Automation zajmuje się produkowaniem oraz sprzedażą maszyn do pakowania dla różnych segmentów przemysłu. Maszyny pakujące są wykonywane według nowoczesnych technologii i zgodnie z oczekiwaniami rynku i klienta. Zakręcarki, paletyzatory i inne urządzenia znacznie przyczyniają się do procesów pakowania w firmach. Oferta Petpoint Automation to nie tylko sama sprzedaż maszyn, ale i montaż urządzeń, serwis czy przygotowywanie instalacji pod konkretne linie pakujące z oferty. Maszyny pakujące Petpoint znajdują klientów na terenie całego świata. Stawiając sobie wysokie cele, firma ta doskonale sprawdza się w wielu zakątkach świata. To wszystko przekłada się na bogate doświadczenie a także jakość oferowanych urządzeń. Kreatywne działanie doświadczonej załogi firmy pozwala oferować maszyny do pakowania wysokiej klasy. Indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Celem firmy jest dążenie do perfekcji w tym, co robi. Wszystkie maszyny muszą spełniać zamierzone efekty. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu firmy w działalność, klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm we wszystkich usługach. Kompleksowe działania ukierunkowane na wszystkie maszyny pakujące sprawdzają się w stu procentach. Warto współpracować z firmą o nazwie Petpoint Automation.

 • Maszyny pakujące - turpak.pl

  Jeżeli chcą Państwo kupić solidne i niezawodne urządzenia do pakowania z najwyższej światowej półki, to koniecznie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania firma TURPAK. Na rynku działamy od 1993 roku i przez ten długi okres udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i uzyskać wielu stałych konsumentów, którzy zawsze zachwalają nasze maszyny i urządzenia do pakowania. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać coraz większym oczekiwaniom naszych klientów. Tylko u Nas dostępna jest oryginalna zgrzewarka do folii, której nie znajdą Państwo w żadnej konkurencyjnej ofercie.