www.did.com.pl

www.did.com.pl

Ocena: 4.2/10 (5 głosów)Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę „DID-PAK” z Wrocławia. Nasza działalność polega na produkcji oraz sprzedaży maszyn pakujących. Dysponujemy bogatą ofertą produktową, a do tego zapewniamy też materiały eksploatacyjne do nich, prowadzimy serwis urządzeń, doradzamy również Państwu między innymi w kwestii tego, które proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w Państwa sytuacji. Naszą ofertę cały czas poszerzamy, a naszym celem jest spełnienie oczekiwań klienta. Posiadamy już kilkunastoletnie doświadczenie. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.Podobne strony
 • Maszyny do zamykania kartonów

  FINO to producent maszyn, urządzeń oraz materiałów służących do pakowania. Dzięki ciągłym inwestycjom w nowoczesny park maszynowy oraz doświadczonym pracownikom nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasze maszyny do zamykania kartonów, taśmy samoprzylepne, woreczki foliowe czy taśmy PVC cieszą się dobrą opinią wśród ich użytkowników. Oferujemy również różne usługi związane z pakowaniem jak choćby konfekcjonowanie. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm, nowoczesne technologie oraz miła obsługa. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej znajdującej się pod adresem fino.com.pl!!

 • Automatyczne maszyny pakujące

  Nasze przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór profesjonalnych urządzeń pakujących. W swojej ofercie posiadamy między innymi flow packi, kartoniarki, etykieciarki czy foliarki. Także zamówić można u nas linie dozujące czy tubiarki w różnych modelach, które pomagamy dopasować do potrzeb przedsiębiorstwa, gdzie mają być one zastosowane. Nasze urządzenia są wydajne w działaniu, szybkie, niedrogie w eksploatacji. Świadczymy też usługi serwisowe i szkolenia pracowników. Zachęcamy już teraz do zapoznania się bliżej z naszą ofertą na stronie!

 • SUPERMACH automaty do pakowania

  Firma Tomasz Nita SUPERMACH, mieszcząca się w Warszawie zachęca do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku i specjalizujemy się w branży związanej z liniami produkcyjnymi oraz maszynami pakującymi. W katalogu naszych maszyn i urządzeń znajdą Państwo stoły obrotowe, przenośniki ślimakowe i taśmowe, zgrzewarki pneumatyczne, dozowniki, prażarki, mieszalniki, etykieciarki i wiele innych. Poza tym oferujemy także części zamienne, materiały eksploatacyjne, projektowanie linii i zestawianie linii pakujących oraz fachowe usługi serwisowe. Dane kontaktowe oraz pełna propozycja mieści się na naszej witrynie internetowej.

 • Silny & Salamon - urządzenia do pakowania

  Urządzenia do pakowania Silny & Salamon z powodzeniem pracują w wielu zakładach przemysłowych - dołącz do nich i Twój! Są to nowoczesne maszyny o bardzo wielu możliwościach: pakowania, zawijania słodyczy, liczenia, ważenia, pakietowania, klipsowania itp. Silny & Salamon oferuje także krajalnice i zamknięcia spożywcze. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej firmy oraz poprzez kontakt mailowy czy telefoniczny.

 • Maszyny pakujące - turpak.pl

  Jeżeli chcą Państwo kupić solidne i niezawodne urządzenia do pakowania z najwyższej światowej półki, to koniecznie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania firma TURPAK. Na rynku działamy od 1993 roku i przez ten długi okres udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i uzyskać wielu stałych konsumentów, którzy zawsze zachwalają nasze maszyny i urządzenia do pakowania. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać coraz większym oczekiwaniom naszych klientów. Tylko u Nas dostępna jest oryginalna zgrzewarka do folii, której nie znajdą Państwo w żadnej konkurencyjnej ofercie.