maszyny i urządzenia elektryczne

 • comex.com.pl

  comex.com.pl

  Dystrybucją zasilaczy UPS m.in. dla ochrony systemów komputerowych zajmuje się firma COMEX S.A. w Gdańsku. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem urządzeń marki COVERW, a w ramach usług poza dostawą, świadczymy usługi napraw, przeglądów i obsługi serwisowej zasilaczy awaryjnych UPS. Oferujemy też usługi modernizacji istniejących systemów zasilania dla zwiększenia mocy i niezawodności. Przeprowadzamy prace związane z rozbudową i doposażeniem systemów UPS i agregatów prądotwórczych. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2020 szczegóły wpisu
 • jke.bialystok.pl

  jke.bialystok.pl

  Firma JKE JAKUB KAKAREKO z miejscowości Kleosin specjalizuje się w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych. Prefabrykujemy także szafy sterownicze korzystając z komponentów najwyższej jakości. Nasze usługi obejmują poza tym analizę parametrów sieci i dobór baterii kondensatorów. Nasze rozbudowane zaplecze techniczne, szerokie doświadczenie i stały rozwój oferty, zapewniają możliwość realizacji indywidualnych zleceń przystosowanych do potrzeb klienta. Więcej informacji prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 16 09 2020 szczegóły wpisu
 • elektrycznenapedy.pl

  elektrycznenapedy.pl

  Zestawy do napędu roweru elektrycznego Mid-Drive, napęd w tylnym kole, napęd w przednim kole oraz ładowarki do samochodów elektrycznych oferuje sklep internetowy Elektrycznenapedy.pl z siedzibą w Krakowie. Oferujemy konwersje rowerów z wykorzystaniem silnika do rowerów elektrycznych. Mamy zestawy silnikowe do rowerów elektrycznych oraz baterie. Jeśli chcesz, rower swój możesz nam przesłać do konwersji. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 29 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.eleship.pl

  www.eleship.pl

  Redukcja i optymalizacja kosztów oraz stworzenie wszechstronnego, zintegrowanego projektu w zakresie systemów łączności, urządzeń elektrycznych i automatyki dla jednostek morskich to atuty działalności firmy ELESHIP Electrical Design & Engineering Sp. z o.o. z Gdańska. Cechuje nas duża znajomość branży morskiej, indywidualne doświadczenie pracowników, praca zespołowa oraz twórcze podejście do zadań wyznaczonych przez Klienta. Na rynku funkcjonujemy od 2011 r. i jesteśmy gotowi do świadczenia całkowitych usług projektowych w branży elektryczno-radiowej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 11 10 2018 szczegóły wpisu
 • PROOJD silnik indukcyjny jednofazowy

  PROOJD silnik indukcyjny jednofazowy

  Przedsiębiorstwo PROOJD z siedzibą w Uhowie w województwie podlaskim specjalizuje się w internetowej sprzedaży silników elektrycznych o różnej mocy. Zakupią u nas Państwo także koła pasowe, piło łuparki, drut nawojowy i inne. Posiadamy bardzo bogaty oraz różnorodny asortyment produktów, w związku z tym jesteśmy pewni, że każda osoba odwiedzająca nasz sklep znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nasze produkty pochodzą od najlepszych fabrykantów. Gwarantujemy szybką oraz sprawną realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 16 09 2015 szczegóły wpisu
 • Silniki elektryczne

  Silniki elektryczne

  Branża energetyczna i elektrotechniczna odcisnęła znaczące piętno na przemyśle światowym od XIX wieku. Napędy elektryczne były stale udoskonalane, aby w obecnych czasach były zdolne do intensywnej, długotrwałej i bezawaryjnej pracy. Również i moc wytwarzana przez silniki zwiększyła się znacząco (co było również podyktowane zwiększonym popytem na energię elektryczną). Aby Twój przemysł działał bezawaryjnie i produkcja odbywała się w swoim naturalnym rytmie, trzeba wybierać najbardziej niezawodne i sprawdzone silniki. My takie dostarczamy.

  Data dodania: 02 11 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia elektryczne - nowa strona:

Adres: