PROOJD silnik indukcyjny jednofazowy

PROOJD silnik indukcyjny jednofazowy

Ocena: 4.0/10 (14 głosów)Przedsiębiorstwo PROOJD z siedzibą w Uhowie w województwie podlaskim specjalizuje się w internetowej sprzedaży silników elektrycznych o różnej mocy. Zakupią u nas Państwo także koła pasowe, piło łuparki, drut nawojowy i inne. Posiadamy bardzo bogaty oraz różnorodny asortyment produktów, w związku z tym jesteśmy pewni, że każda osoba odwiedzająca nasz sklep znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nasze produkty pochodzą od najlepszych fabrykantów. Gwarantujemy szybką oraz sprawną realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową.Podobne strony
  • Silniki elektryczne

    Branża energetyczna i elektrotechniczna odcisnęła znaczące piętno na przemyśle światowym od XIX wieku. Napędy elektryczne były stale udoskonalane, aby w obecnych czasach były zdolne do intensywnej, długotrwałej i bezawaryjnej pracy. Również i moc wytwarzana przez silniki zwiększyła się znacząco (co było również podyktowane zwiększonym popytem na energię elektryczną). Aby Twój przemysł działał bezawaryjnie i produkcja odbywała się w swoim naturalnym rytmie, trzeba wybierać najbardziej niezawodne i sprawdzone silniki. My takie dostarczamy.

  • www.eleship.pl

    Redukcja i optymalizacja kosztów oraz stworzenie wszechstronnego, zintegrowanego projektu w zakresie systemów łączności, urządzeń elektrycznych i automatyki dla jednostek morskich to atuty działalności firmy ELESHIP Electrical Design & Engineering Sp. z o.o. z Gdańska. Cechuje nas duża znajomość branży morskiej, indywidualne doświadczenie pracowników, praca zespołowa oraz twórcze podejście do zadań wyznaczonych przez Klienta. Na rynku funkcjonujemy od 2011 r. i jesteśmy gotowi do świadczenia całkowitych usług projektowych w branży elektryczno-radiowej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.