ARTUR pomoc drogowa Legnica

ARTUR pomoc drogowa Legnica

Ocena: 2.1/10 (16 głosów)Jeżeli silnik nagle zgasł, jeżeli miałeś stłuczkę albo zabrakło Ci paliwa to czas na kontakt z nami. Firma ARTUR Pomoc Drogowa to zespół profesjonalistów, którzy naprawiają usterki na miejscu, pomagają ruszyć w dalszą drogę, a w razie potrzeby holują do warsztatu. Istnieje również możliwość wysłania lawety. Poza usterkami i naprawami nasza firma pomaga sprowadzić auto spoza Polski. Wystarczy jeden telefon. Firma jest solidna, doświadczona i posiada konkurencyjne ceny.Podobne strony
 • Holowanie Warszawa

  Nasza firma oferuje kompleksowe czynności takie jak holowanie i pomoc drogowa Warszawa solidnie i bezkonkurencyjnie. W ramach naszej działalności zajmiemy się niezawodnym i profesjonalnym transportem samochodów między innymi osobowych a także i dostawczych zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi zatroszczymy się o holowanie pojazdów również z garaży podziemnych. Dostarczamy także w potrzebie paliwo, zadbamy o przewóz wszystkich osób, usuniemy mniejsze awarie natychmiastowo a jeśli będzie to koniecznie zajmiemy się także awaryjnym otwieraniem auta, gdy w aucie zostaną zatrzaśnięte kluczyki. Usługi nasze świadczymy 24 godziny na dobę. Nasza firma posiada 20 lat doświadczenia co wpływa na jej profesjonalizm i rzetelność w podejściu do klienta, świadczymy usługi na najwyższym poziomie zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

 • Pomoc drogowa

  Jeśli natychmiast potrzebna Ci pomoc drogowa, a nie masz pojęcia, jaka firma oferuje takie usługi, ta witryna jest właśnie z myślą o Tobie. PomocDrogowa.org to jednakże strona nie tylko dla ludzi szukających pomocy, ale także dla tych, którzy takiej pomocy udzielają. Mają oni możliwość z kolei bez problemów zarejestrować swoją firmę w bazie danych strony i dać się odszukać innym. Rejestrując swoją firmę na stronie masz możliwość uzyskania wielu możliwości np.:możliwość dodawania bardzo szczegółowego wpisu o swojej firmie, możliwość wysyłania nieodpłatnie wizytówek SMS z informacjami o swojej firmie, czy możliwość dodatkowego zareklamowania swojej firmy na głównej stronie serwisu PomocDrogowa.org. Ludzie, którzy potrzebują pomocy, znajdą na stronie takie informacje jak:co robić, gdy zdarzy się wypadek drogowy lub kolizja, gdzie szukać pomocy w usunięciu szkód i porady prawnej (odszkodowania komunikacyjne), jak udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym, czy jakie dokumenty powinien wozić przy sobie kierowca. Absolutną nowością w witrynie został dział "wolne ładunki", w którym firmy maja możliwość zamieszczenia informacji o trasach, które przybywają. Osoby szukające transportu mogą, dzięki temu liczyć na tanie holowanie swojego samochodu. W witrynie można też również znaleźć wiadomości o klubach assistance, czy warsztatach naprawczych, znajdujących się w okolicy zaistniałego wypadku.

 • Holowanie Gdynia

  Nasza firma ma do zaoferowania całodobową autopomoc w obszarze Gdańska, Gdyni i Sopotu. Zajmujemy się transportem pojazdów w granicach nie tylko Polski, ale także Europy. W naszej ofercie oprócz holowania znajdziecie państwo też także takie pozycje jak: awaryjne otwieranie pojazdów w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków, pomoc w odnalezieniu noclegu, czy proste naprawy i usprawnienia pojazdów przez doświadczony i przeszkolony w tym celu personel. Współdziałamy z miejscowymi warsztatami naprawczymi.

 • Auto pomoc, pomoc drogowa, autoholowanie Radom 24h

  Pomoc drogowa - autoholowanie 24h na terenie całego kraju, a także na terenie całej Europy, Odbiór aut uczestniczących w kolizjach drogowych i transport w skazane przez Państwa miejsce. Wyciąganie pojazdów z błota i śniegu. Przywóz aut z zagranicy pod dom, dowóz paliwa, awaryjne odpalanie, rozruch z kabli, transport konstrukcji innych (reklamy, płyty itp.)

 • Speed-Bus Dariusz Mazur - pomoc drogowa w Lublinie

  Kiedy potrzeba pomocy drogowej najlepiej sięgnąć do komórki czy też portfela w którym nosi się numer telefonu do pomocy drogowej.
  Trzymaj tam zawsze numer telefon do nas - czyli najbardziej profesjonalnej pomocy drogowe w kraju.
  Często jest też tak, że firmy ubezpieczające samochody mają powiązania z pomocą drogową i jeśli człowiek zadzwoni do swojego ubezpieczyciela, ten automatycznie skontaktuje się z pomocą drogową. Jeśli nie ma się takiej możliwości, można zadzwonić na informację, a tam uzyska się numer do najbliższej pomocy drogowej. I na pewno w ten czy inny sposób trafisz do nas, bowiem nasze usługi są znane na całą Polskę. Czasami też można znaleźć numer telefonu gdzieś na bilbordzie przy drodze przy której się stanęło zepsutym autem. Możliwości jest wiele i w każdym razie należy się zastanowić nad tym zanim się wyruszy w drogę, a nie potem główkować na miejscu i się niepotrzebnie denerwować i stresować.
  W każdym przypadku trafisz do nas, ale lepiej będzie jeśli już teraz zapiszesz sobie numer. Zapisz sobie nasz numer i zapamiętaj nazwę firmy - Speed-Bus z Lublina.

 • www.pomoc-drogowa-24h-warszawa.pl

  Uszkodzone samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, motory oraz maszyny budowlane lub rolnicze transportuje w wyznaczone miejsce firma Autopomoc i holowanie pojazdów Em Auto. Marcin Wojciechowski z Warszawy. Gwarantujemy dodatkowo przewóz osób podróżujących samochodem, który uległ awarii bądź wypadkowi. Gwarantujemy indywidualne podejście, a 25 lat doświadczenia nauczyło nas zrozumienia, empatii i skuteczności. Świadczymy również usługi holowania samochodów osobowych z garaży podziemnych. Nasza działalność objęta jest pełnym ubezpieczeniem. Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą i do kontaktu!

 • Pomoc drogowa

  Firma www.autoben.pl działa na terenie Radzymina, Wołomina, Marek, Targówka, Ząbek, Kobyłki, Zielonki, Białołęki, Wyszkowa i Otwocka. Błyskawicznie dojeżdżamy do klienta, wymieniamy koła na drodze, oferujemy drobne naprawy na drodze, naładowanie akumulatora. Działamy głównie w powiecie wołomińskim, ciągle podnosimy poziom usług i wdrażamy elastyczne oraz nowoczesne rozwiązania. Serdecznie zapraszamy!

 • pomocdrogowabydgoszcz.com

  Udział w wypadku, kolizji, czy potrzeba wymiany koła lub opony. Jeśli zdarzyło ci to kiedyś, wiesz, jak ważny jest telefon do pomocy drogowej. Będąc w okolicach Bydgoszczy, warto miec przy sobie numer Pomocy Drogowej Sławomira Kulczyńskiego w Bydgoszczy. Nasza firma zapewnia całodobową pomoc drogową w razie awarii lub wypadku, holowanie samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli. Przeprowadzamy też naprawy powypadkowe i gwarantujemy usługi z zakresu blacharstwa i lakiernictwa. Zapraszamy!