Auto Serwis Madej

Auto Serwis Madej

Ocena: 2.7/10 (11 głosów)Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu. Jeśli posiadasz samochód marki RENAULT, PEUGEOT lub CITROËN - to właśnie w naszym warsztacie znajdziesz profesjonalną i szybką obsługę. Serwis oferuje również naprawę samochodów innych marek francuskich. Wykwalifikowany personel potrafi sprostać niejednemu wyzwaniu. W ciągu kilku lat działalności firma zdobyła uznanie wielu klientów. Auto Serwis dąży do osiągnięcia najwyższych standardów obsługi klienta, priorytetowo traktując opinię o zadowoleniu i dobrej współpracy. Wysoką jakość świadczonych usług poświadczają liczne certyfikaty. W 2010 roku firma przystąpiła do sieci EuroWarsztat co pozwoliło pracownikom i osobom zarządzającym regularnie uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach, które pogłębiają wiedzę i wpływają na standard świadczonych usług.Podobne strony
 • Regeneracja alternatorów

  Firma „NDD” zajmuje się naprawą podzespołów do samochodów ciężarowych. Zakres naszych usług to elektromechanika, elektronika i mechanika samochodowa. Produkujemy szeroki zakres własnych opracowań, m.in.: sterowniki różnych urządzeń, przetwornice do świetlówek, mamy także dostęp do używanych i nowych części do kasowników. Oferujemy własny system informacji pasażerskiej, oferujemy wykonanie integracji systemów tablic i kasowników różnych firm pod jeden sterownik. Oferujemy także skup części.

 • Wykręcanie urwanych świec żarowych - Falkowski

  Zajmujemy się wymianą urwanych i zapieczonych świec żarowych oraz wyciąganiem żarników z komory głowicy. Świadczymy różnego rodzaju usługi naprawy pojazdów. Jako pierwsi na rynku lokalnym wprowadzamy usługę wykręcania urwanych lub zapieczonych świec żarowych. Usługa ta wykonywana jest bez konieczności demontażu głowicy. Przyczyną ukręcenia czy też zerwania jest zebrany na świecy żarowej nagar wytworzony podczas pracy silnika. Przy próbie odkręcenia zapieczonej świecy nagar blokuje ją, co powoduje zerwanie śruby tuż nad gwintem. Urwane świece żarowe można wymienić bez zdejmowania głowicy silnika przy użyciu specjalnych ściągaczy przystosowanych indywidualnie do różnych modeli aut. Próby spawania, rozwiercania czy też wbijania np. przy użyciu kluczy TORX kończą się najczęściej niepowodzeniem i urwana świeca nie nadaje się do wyciągnięcia ściągaczem. Pozostaje jedynie zdjęcie głowicy.

 • Alfa&Omega JJ Auto Naprawa

  Warsztat nasz oferuje Państwu bardzo szeroki zakres usług z zakresu mechaniki pojazdowej,zarówno samochodów osobowych, ciężarowych jak i Iveco oraz Man.Oferujemy również usługi blacharskie, dzięki współpracy z doświadczonym blacharzem możemy zaoferować dobrze wykonaną pracę w konkurencyjnych cenach. Podstawą naszej działalności jest jednak mechanika pojazdowa i wszelkie naprawy samochodów: od wymiany płynów funkcyjnych poprzez naprawę układów hamulcowych, zawieszenia, kierowniczych po wymianę sprzęgła,uszczelki pod głowicą czy rozrządu oraz wiele innych drobnych i poważnych napraw które mogą przytrafić się każdego dnia. W naszym warsztacie podchodzimy indywidualnie do każdej naprawy,aby rutyna nie psuła efektów pracy naszego mechanika,który ma wieloletnie doświadczenie w zawodzie a praca jest też jego pasją. Specjalizujemy się w naprawie tłumików/układów wydechowych.

 • Mechanik samochodowy Bydgoszcz

  Najbardziej profesjonalny mechanik samochodowy w Bydgoszczu. Jeżeli chcesz zakupić części lub dokonać naprawy auta i zależy Ci na tym, by usługi te były przeprowadzone uczciwie i rzetelnie - znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Jesteśmy całkowicie przekonani, że poziom, jaki prezentują mechanicy naszego warsztatu samochodowego, spełni oczekiwania wszystkich klientów. Dodatkowym naszym atutem jest możliwość holowania zepsutego auta, gdyż na wyposażeniu serwisu posiadamy własną lawetę co bardzo często niweluje koszty do minimum. Zapraszamy do skorzystania z naszej konkurencyjnej oferty.

 • AutoCentrum

  Jeśli komuś potrzebne są jakiekolwiek usługi związane z serwisowaniem samochodów na terenie Łodzi i zależy mu na skorzystaniu z czegoś faktycznie odpowiedniego, to oferta prezentowanego tu serwisu Autocentrum niewątpliwie może dla niego być świetną propozycją. Spotkamy się tu przede wszystkim z wykwalifikowaną kadrą oraz indywidualnym traktowaniem oczekiwań każdego klienta, dzięki czemu współpraca taka w każdym przypadku zapewni nam w stu procentach zadowalające efekty. Sama oferta jest oprócz tego niezwykle rozbudowana, więc możemy z niej skorzystać w absolutnie każdym przypadku, niezależnie od tego, czego tak w ogóle akurat potrzebujemy.

 • GREEN CAR naprawa belki partner Warszawa

  Zapraszamy do poznania się z propozycją firmy Green-Car, która znajduje się w miejscowości Wolica w gminie Nadarzyn pod Warszawą. Zajmujemy się szeroko pojętą mechaniką pojazdową obsługując między innymi takie marki jak Toyota, Fiat, Ford, Opel, Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Volkswagen, czy Skoda. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz instytucjonalnymi. Zajmujemy się wykonywaniem przeglądów, naprawą silników, wymianą amortyzatorów, drążków kierowniczych, wahaczy. Przeprowadzamy geometrię zawieszenia, wulkanizację oraz zajmujemy się naprawami i przeglądami klimatyzacji samochodowej oraz regenerujemy i usuwamy filtry FAP. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej.

 • AUTO CZAR amortyzatory Poznań

  Warsztat samochodowy AUTO CZAR z Poznania proponuje najwyższej jakości usługi z zakresu blacharstwa, lakiernictwa, napraw powypadkowych samochodów osobowych wszystkich marek. Specjalizujemy się również w mechanice pojazdowej oraz przeglądach samochodowych. Podejmujemy się skomplikowanych napraw, m.in. takich jak wymiana skrzyni biegów oraz remont całego bloku silnika. Ponadto prowadzimy również skup aut używanych. Mamy bogate doświadczenie, dzięki czemu mechanika samochodowa nie ma przed nami tajemnic. Więcej informacji o naszej szerokiej propozycji mieści się na stronie internetowej.

 • KAMI Blacharstwo samochodowe Gdynia

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez warsztat samochodowy KAMI. Siedziba naszej firmy mieści się w Gdyni, ale oferta skierowana jest do wszystkich posiadaczy aut w Trójmieście. Na rynku motoryzacyjnym działamy od 2009 roku i od tamtej pory zajmujemy się diagnostyką i mechaniką pojazdową. Wymieniamy paski klinowe, paski rozrządu, naprawiamy układy hamulcowe, kierownicze i zawieszenia. Poza tym, jeśli mają Państwo szkody po stłuczkach bądź samochód zaczyna pokrywać się rdzą - zachęcamy do skorzystania z naszych usług blacharsko-lakierniczych, jakie dzięki naszym pracownikom odmienią każde auto. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz niskie ceny! Więcej danych na naszej witrynie internetowej.