Serwis Renault Śląsk – Grupa Pietrzak

Serwis Renault Śląsk – Grupa Pietrzak

Ocena: 5.5/10 (4 głosów)Szukasz serwisu Renault na Śląsku? Sprawdź najbliższy oddział Renault Pietrzak!

Oferujemy profesjonalne naprawy i oryginalne części w sieci autoryzowanych salonów i serwisów zlokalizowanych w Katowicach, Jaworznie, Rybniku i Świętochłowicach.

Zgłoś się do nas na przegląd, wymianę opon i nabijanie klimatyzacji. Możesz również skorzystać z usług Stacji Kontroli Pojazdów i Serwisu Blacharsko-Lakierniczego. Realizujemy naprawy powypadkowe samochodów Renault i innych marek.

Wypełnij formularz serwisowy na naszej stronie i oddaj swój samochód w ręce specjalistów.Podobne strony
 • G4 Garage warsztat samochodowy, hurtownia olejów, sklep motoryzacyjny

  G4 Garage to nowa jakość w usługach motoryzacyjnych. W jednym miejscu znajdą Państwo warsztat samochodowy, serwis opon, sklep motoryzacyjny i hurtownię olejów silnikowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:
  -bezpłatna wymiana oleju
  -diagnostyka komputerowa
  -mechanika pojazdowa
  -wymiana opon
  -wyważanie opon
  -wymiana rozrządu
  -sprzedaż części
  -chemia motoryzacyjna

  W naszej ofercie m.in. Castrol, Mobil, Selenia, Shell, Elf, Total, Syntium, Motul.

 • Serwis samochodowy Olsztyn

  Firma Skodar-Auto prowadzi w Olsztynie warsztat samochodowy zajmujący się naprawą samochodów marki Skoda, Volkswagen, Seat, Audi i innych. W naszym serwisie pracują mechanicy dysponujący wieloletnim doświadczeniem w autoryzowanych stacjach obsługi, potrafiący szybko i skutecznie naprawić każdą usterkę w Państwa samochodzie. Pracujemy na sprzęcie i materiałach najwyższej jakości. W ramach naszej bogatej oferty znajduje się między innymi elektromechanika, wymiana opon, wymiana oleju, filtrów, obsługa samochodów firmowych i flot, obsługa sezonowa. Oferujemy Państwu także pomoc w sprawdzeniu samochodu przed zakupem. Przeprowadzamy pomiar grubości powłoki lakierniczej, diagnostykę komputerową, sprawdzenie układów zawieszenia, hamulcowego, wydechowego i innych Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości usług.

 • Auto Serwis Madej

  Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu. Jeśli posiadasz samochód marki RENAULT, PEUGEOT lub CITROËN - to właśnie w naszym warsztacie znajdziesz profesjonalną i szybką obsługę. Serwis oferuje również naprawę samochodów innych marek francuskich. Wykwalifikowany personel potrafi sprostać niejednemu wyzwaniu. W ciągu kilku lat działalności firma zdobyła uznanie wielu klientów. Auto Serwis dąży do osiągnięcia najwyższych standardów obsługi klienta, priorytetowo traktując opinię o zadowoleniu i dobrej współpracy. Wysoką jakość świadczonych usług poświadczają liczne certyfikaty. W 2010 roku firma przystąpiła do sieci EuroWarsztat co pozwoliło pracownikom i osobom zarządzającym regularnie uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach, które pogłębiają wiedzę i wpływają na standard świadczonych usług.

 • Auto Serwis PIT STOP

  Tradycja warsztatu sięga lat 80 tych. Właściciel mechanik zawsze kierował się uczciwością oraz sumiennością przy naprawie powierzonych mu aut. Dlatego do dziś ma rzesze wiernych klientów. Tradycjonalista i specjalista w jednym. Białostocki warsztat oferuje naprawy bieżące podstawowe, specjalistyczne z zakresu silników, skrzyń biegów, elektroniki. Nowością są szybkie naprawy delikatnie uszkodzonej karoseri-wgnioty parkingowe, pęknięte zderzaki. Ostatni z tych co najpierw starają się naprawić a nie wymieniać części.

 • Serwis samochodowy Zielona Góra

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu samochodowego Autoland, prowadzącym działalność na terenie Zielonej Góry w województwie lubuskim. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu kontroli pojazdów, napraw, wymiany części. W swojej ofercie posiadamy również najwyższej jakości części samochodowe na sprzedaż. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mogą poznać Państwo szczegóły oferty.

 • FABEN Geometria kół osobowe Pruszków

  Przedstawiamy Państwu Okręgową Stację Kontroli Pojazdów Faben Sp. z o.o. Główna nasza siedziba mieści się w Pruszkowie, a filia w Jankach. Na rynku funkcjonujemy od 1999 roku. Prowadzimy także warsztat obsługi oraz naprawy aut osobowych oraz dostawczych. Polecamy: przeglądy okresowe rejestracyjne, naprawę zawieszenia, geometrię, diagnostykę komputerową, remonty i wymianę silnika, serwis i naprawę klimatyzacji, wymianę i naprawę opon, obsługę flot. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mieści się więcej informacji i pełna oferta.

 • Dakro Lublin - auto serwis

  W Lublinie, tak jak w każdym innym polskim mieście aż roi się od ofert z zakresu mechaniki samochodowej. Jednakże na tle tych wszystkich anonsów zdecydowanie wyróżnia się ta, proponująca swoim potencjalnym klientom kompleksowe usługi. To jedyny taki mechanik samochodowy oferujący wszystko to, co może zaproponować fachowiec począwszy od podstawowego serwisu przez przeglądy rejestracyjne, aż po elektrykę lub wymianę opon. To wszystko w bardzo niskich jak na krajowe standardy cenach. Warto zapoznać się z tą ofertą!

 • Baszabrze.pl

  BAS to funkcjonująca od 1991 roku firma, zajmująca się serwisem oraz naprawą samochodów. Nasza siedziba mieści się w Zabrzu. Dzięki posiadanemu doświadczeniu, a także wykwalifikowanej kadrze pracowników, możemy realizować bardzo dużą liczbę usług, m.in. wymienić opony, przeprowadzić montaż klimatyzacji, alarmu oraz instalacji gazowej, wyremontować silnik. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy czynny całą dobę strzeżony parking, skąd można odebrać samochód od nas lub też zostawić swój pojazd do naprawy. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na witrynie internetowej.

 • euroautorzeszow.pl

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę warsztatu Euro Auto. Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie i jesteśmy profesjonalnym miejscem, które od wielu lat świadczy usługi na najwyższym poziomie. Proponujemy diagnostykę komputerową, usługi serwisowe, naprawy, remonty, wymianę ogumienia a ponadto części czy podzespołów. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i doskonale wyposażonymi stanowiskami naprawczymi. Zapewniamy konkurencyjne ceny, miłą współpracę i terminowość. W celu uzyskania szczegółów wystarczy wejść na stronę internetową.

 • renomat.pl

  Wszechstronną naprawę samochodów osobowych i dostawczych oferuje firma RENOMAT S.C. w Trzebini. Zajmujemy się naprawą silników, skrzyni biegów, zawieszenia, układu kierowniczego czy hamulcowego. Przeprowadzamy badania techniczne pojazdów do 3,5 T, w tym także badania okresowe, badania samochodów z LPG, CNG i badania motocykli. Oferujemy kontrole techniczne w pełnym zakresie, włącznie z samochodami przed zakupem. Zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą.