MSBUD - konserwacja samochodów

MSBUD - konserwacja samochodów

Ocena: 4.7/10 (7 głosów)MSBUD to działalność która prowadzi warsztat samochodowy w Woli Dalszej w pobliżu Łańcuta. W wspomnianym zakładzie realizują usługi tylko i wyłącznie specjaliści, którzy świetnie znają się na tym co robią. Duże doświadczenie, duże zaangażowanie, bogato wyposażony warsztat to cechy, jakie powodują, iż mamy dominację nad konkurencją. Jako jedni z nielicznych świadczymy także zlecenia z obszaru konserwacji aut profesjonalnymi preparatami chemicznymi. Sporo o naszej ofercie odnajdziesz na naszej witrynie online. Przeprowadzamy zarówno proste usługi takie jak wymiana czy wywarzanie kół ale również skomplikowane prace mechaniczne silnika oraz pozostałych elementów.Podobne strony
 • Auto Serwis Tarchomin

  Centrum napraw pojazdów na warszawskim Tarchominie. Świadczymy usługi w zakresie napraw mechanicznych i elektrycznych samochodów dla mieszkańców Tarchomina, Białołęki, Warszawy. Naprawiamy awarie układu hamulcowego, zawieszenia, układu wydechowego. Wykonujemy okresowe przeglądy techniczne pojazdów z wymianą oleju i filtrów. Naprawiamy sprzęgła, amortyzatory, rozrządy. Naprawiamy i instalujemy autoalarmy, zestawy głośnomówiące. Wszelkie naprawy instalacji elektrycznych pojazdów. Naprawa świateł, wycieraczek, układów spryskiwaczy. Montaż świateł dziennych z automatycznym włączaniem po uruchomieniu silnika.

 • Wykręcanie urwanych świec żarowych - Falkowski

  Zajmujemy się wymianą urwanych i zapieczonych świec żarowych oraz wyciąganiem żarników z komory głowicy. Świadczymy różnego rodzaju usługi naprawy pojazdów. Jako pierwsi na rynku lokalnym wprowadzamy usługę wykręcania urwanych lub zapieczonych świec żarowych. Usługa ta wykonywana jest bez konieczności demontażu głowicy. Przyczyną ukręcenia czy też zerwania jest zebrany na świecy żarowej nagar wytworzony podczas pracy silnika. Przy próbie odkręcenia zapieczonej świecy nagar blokuje ją, co powoduje zerwanie śruby tuż nad gwintem. Urwane świece żarowe można wymienić bez zdejmowania głowicy silnika przy użyciu specjalnych ściągaczy przystosowanych indywidualnie do różnych modeli aut. Próby spawania, rozwiercania czy też wbijania np. przy użyciu kluczy TORX kończą się najczęściej niepowodzeniem i urwana świeca nie nadaje się do wyciągnięcia ściągaczem. Pozostaje jedynie zdjęcie głowicy.

 • FUH AUTO-MOTO J. CELMER dobry mechanik samochodowy Toruń

  Nasze doświadczenie i fachowa obsługa, a dodatkowo zastosowanie najświeższych urządzeń, doprowadziły nas nie tylko na wysoką pozycję rankingową, ale przede wszystkim do zdobycia autoryzacji na naprawy pojazdów jednej z najważniejszych marek samochodów. Celmer Auto Moto jest warsztatem o wieloletniej tradycji. Zajmujemy się całościowym przeglądem pojazdów i zawsze stawiamy na jakość oferowanych usług. Realizujemy wszystkie potrzebne naprawy i usuwamy nawet najmniejsze usterki. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów i dlatego pracujemy ekspresowo, sprawnie i co najistotniejsze efektywnie. Praktykujemy czynności mające na celu usprawnienie stanu technicznego samochodu, ale tylko jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki takiemu podejściu zdobyliśmy ufność wielu kierowców. Więcej wiadomości o naszej bieżącej wprawie na stronie internetowej:

 • Cemot - warsztat samochodowy w Szczecinie

  Cemot to profesjonalny warsztat samochodowy mieszczący się w Mierzynie (pod Szczecinem). Oferuje różnorodne usługi: lakiernictwo, blacharstwo, serwis kół i opon, mechanikę i diagnostykę oraz jest także stacją kontroli pojazdów. Zyskał również status autoryzowanego serwisu Fiata i DAEWOO.Cemot istnieje od lat 90-tych, przez ten czas skrupulatnie budował dobrą markę na lokalnym runku. Cemot używa nowoczesnego sprzętu do napraw i komputerowej diagnostyki. Pracują w nim uznani w okolicy fachowcy. Więcej informacji na temat firmy znajduje się na jego stronie internetowej.

 • Auto-Zięba - Renault Clio

  Auto-Zięba to wielomarkowy partner posiadający salon samochodów nowych oraz używanych. W sprzedaży posiadamy samochody osobowe oraz dostawcze różnych modeli, takich marek jak Renault, Dacia oraz Isuzu. W naszym salonie, nowe samochody dostępne są od ręki, bez czekania czy sprowadzania ich z innych miejsc. W skład Auto Zięba oprócz salonu samochodów nowych oraz komisu samochodów używanych wchodzi również serwis mechaniczny, zajmujący się wykonywaniem różnorodnych napraw, w tym również likwidowaniem szkód powypadkowych oraz Stacja Kontroli Pojazdów, obsługująca samochody wszystkich marek. Marką wiodącą w naszej firmie od samego początku jest Renault, z czasem nasza firma poszerzyła swoją ofertę również o markę Dacia, a następnie o japońskie auta typu pic up – Isuzu. Obecnie firma auto Zięba znajduje się w czołówce najlepszych salonów oraz serwisów w Polsce, jeśli chodzi o markę Renault czy Dacia.
  Renault Clio, Megane, Twingo Kangoo, czy Captur – każdy z modeli Renault jest u nas dostępny.