Baszabrze.pl

Baszabrze.pl

Ocena: 4.4/10 (9 głosów)BAS to funkcjonująca od 1991 roku firma, zajmująca się serwisem oraz naprawą samochodów. Nasza siedziba mieści się w Zabrzu. Dzięki posiadanemu doświadczeniu, a także wykwalifikowanej kadrze pracowników, możemy realizować bardzo dużą liczbę usług, m.in. wymienić opony, przeprowadzić montaż klimatyzacji, alarmu oraz instalacji gazowej, wyremontować silnik. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy czynny całą dobę strzeżony parking, skąd można odebrać samochód od nas lub też zostawić swój pojazd do naprawy. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na witrynie internetowej.Podobne strony
 • Naprawa samochodów

  Nierówne drogi, wielkie dziury i wyrwy po zimie to utrapienie dla kierowców samochodów, nie rzadko dochodzi do uszkodzenia opony nawet przy powolnym ruchu. Wówczas rozwiązaniem jest opony wulkanizacja w profesjonalnym serwisie, jakim bez wątpienia jest auto-kart. Również wymiana opon sezonowych to przydatna usługa z pełnego wachlarza dostępnych napraw i usług jakie oferuje serwis samochodowy. Co ważne dla samochodu i jego ogumienia również, warto od czasu do czasu odwiedzić warsztat samochodowy w celu dokonania przeglądu diagnostycznego sprawności wszystkich układów w pojeździe. Pozwala to na wykrycie usterek zwiastujących awarie, a także zapobiec dużym uszkodzeniom i nieoczekiwanemu unieruchomieniu samochodu.

 • Naprawa wtryskiwaczy - Kraków

  W branży motoryzacyjne jak w każdej sferze życia doświadczanie odgrywa znaczna role, a w naszej firmie możemy być dumni z 20 letniej praktyki, dlatego z czystym sumieniem możemy powiedzieć że znamy sie na tym co robimy. z drugiej strony nie poprzestajemy na tym i ciągle się rozwijamy, cały czas dbając o kalifikacje naszej załogi i inwestując w nowoczesny sprzęt. W firmie "Wszołek auto serwis" zajmujemy się szeroko pojęta diagnostyką i mechaniką samochodowa, prowadzimy na przykład badania pojazdów sprowadzanych z zagranicy oraz naprawy wtryskiwaczy CR. Cała ofertę oferowanych usług znajdziesz na naszej witrynie internetowej.

 • Mitsubishi

  Branżą naszej firmy jest fachowa naprawa samochodów – polecamy między innymi naprawę Mini, możesz naprawić u nas samochody takie jak Subaru Forester czy Mitsubishi Lancer Evo X, wykonujemy serwis Mini, a także obsługę samochodów Porsche i również wielu różnych aut sportowych. Wykorzystujemy Wyłącznie najlepsze części, zatrudniamy wykwalifikowanych serwisantów, którzy nie zawiodą w każdym przypadku, dysponujemy nowoczesnym zapleczem warsztatowym. Po dodatkowe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową!

 • Regeneracja tylnej belki Łódź

  Na stronie internetowej Serwisu Samochodowego z Łodzi dowiemy się o szerokim spektrum usług naprawczych.
  Autoserwis oferuje swoim Klientom naprawę samochodów francuskich, japońskich oraz pozostałych marek.

  Strona internetowa podzielona jest na kilka działów. na których poznajemy szczegóły napraw samochodów poszczególnych marek. Warto odwiedzić stronę, przeczytać artykuły poświęcone głównie łódzkim kierowcom.

 • AUTO HOBBY SP. Z.O.O. BIAŁYSTOK auto serwis Białystok

  Samochody są pasją pracowników firmy Auto Hobby. Jesteśmy autoryzowanym dealerem Forda, funkcjonującym na rynku od 1994 roku. Wychodzimy z założenia, że serwis pojazdów jest tak samo istotny jak wybór właściwego modelu. W związku z tym oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi, do których zaliczają się między innymi ubezpieczenia komunikacyjne, fachowe doradztwo, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, sprzedaż części samochodowych (detaliczna i hurtowa) i inne. Prowadzimy wypożyczalnię samochodów osobowych oraz dostawczych dla kompleksowości naszych usług. Oferowane pojazdy są w doskonałym stanie technicznym. Na naszej stronie internetowej są wszelkie detale.

 • MPG - serwis samochodów amerykańskich

  Samochodów amerykańskich w naszym kraju z roku na rok jest coraz więcej, ale znaleźć odpowiedni serwis jest bardzo trudno. Firma MPG serwis oferuje swoim klientom profesjonalne usługi. Specjalizujemy się w naprawach i serwisie samochodów amerykańskich od kilku lat. Posiadamy specjalistyczną literaturę oraz odpowiednią wiedzę co tworzy w połączeniu wykonywanie usług na bardzo wysokim poziomie. Dla klientów którzy oczekują więcej od swoich aut oferujemy tuning. Podnosimy moc w sposób mechaniczny i elektroniczny. Prowadzimy sklep części do aut amerykańskich. Znajdą tam Państwo wszystkie części do swoich samochodów, a jeśli czegoś nie ma sprowadzamy z USA.

 • AUTO-MARPO MARZENA POPIELA mechanik Wrocław

  Jednostka Auto Marpo z Wrocławia działa na rynku motoryzacyjnym już od 1992 roku, proponując swym klientom sprzedaż używanych części samochodowych do pojazdów marek koreańskich i japońskich. Nasza Wieloletnia obecność na rynku oraz nieustannie powiększające się grono nabywców są najważniejszą gwarancją najlepszej jakości świadczonych przez nas usług. Oprócz dystrybucji części, prowadzimy również warsztat samochodowy, w jakim zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowanych mechaników. Gorąco zachęcamy do współpracy nabywców z całej Polski! Dane teleadresowe i całkowita propozycja dostępna jest na naszej witrynie internetowej!

 • Warsztat smochodowy Poznań

  W dzisiejszych czasach w chyba każdym pojeździe zamontowana jest klimatyzacja. Należy pamiętać jednakże o tym, iż powinno się ją co określony czas dobijać. Napełnianie klimatyzacji Poznań jest w stu procentach profesjonalne, przez co klienci zawsze są z tego usatysfakcjonowani. Klimatyzację możemy nabijać na przykład w warsztatach samochodowych. Serwis samochodowy Poznań ma do zaoferowania całkowity zakres usług związanych z bieżącą eksploatacją aut osobowych jak również dostawczych. Każdy warsztat samochodowy Poznań dla komfortu swoich klientów prowadzi też mini sklep, co powoduje że w razie potrzeby możemy kupić właściwe części zamienne lub określone akcesoria do samochodu.

 • SANECZNIK auto naprawy Rydułtowy

  Firma BS Sanecznik jest autoryzowanym salonem firmy Bosch w obszarze kompleksowej obsługi (Bosch Car Service) samochodów osobowych. Specjalizujemy się też w naprawach aut dostawczych do 3.5t, dostawczych 3.5 - 6t i ciężarowych. Chcemy świadczyć najwyższej klasy usługi z zakresu diagnostyki i napraw. Korzystając z naszych usług możecie mieć Państwo pewność, że pracę zostaną wykonane z należytą dokładnością i przy użyciu najnowszych technologii. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji i do współpracy z firmą Sanecznik.

 • PRO opony nowe Wrocław

  Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę PRO-LIZAK, która skierowana jest dla Klientów z Wrocławia i okolic. Prowadzimy fachowy autoserwis, w jakim sprzedajmy oraz wymieniamy szyby, serwisujemy opony, obsługujemy klimatyzację i regulujemy hamulce lub zawieszenia. W naszym warsztacie mają Państwo możliwość załatwienia wielu spraw w trakcie jednej wizyty. Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych, firmy przewozowe, transportowe oraz leasingowe. W ramach sieci PREMIO obsługujemy także floty samochodowe. Zainteresowanych zapraszamy na naszą witrynę internetową, na jakiej opublikowane są dodatkowe informacje.