Centrum Napraw Powypadkowych "SZARAMA"

Centrum Napraw Powypadkowych "SZARAMA"

Ocena: 3.4/10 (15 głosów)Strona zawiera informacje o jednym z wiodących serwisów blacharsko - lakierniczych w regionie. Możemy się z niej dowiedzieć nie tylko informacji o firmie ale także technologii naprawy, sposobach rozliczenia z klientem, sposobu kontaktu i kompleksowej ofercie jaka skierowana jest do potencjalnych klientów. Na tej stronie znajdziesz również kontakt do eskperta Polskiej Izby Motoryzacji jakim jest Łukasz SzaramaPodobne strony
 • Lakiernik Łódź

  "Witryna www warsztatu Auto Kompleks Opala z Lodzi. Na witrynie www przedstawione jest oferta świadczenia usług napraw blacharskich. Firma jest wyspecjalizowane w blacharstwie pojazdowym i lakiernictwie samochodowym oraz kosmetyce samochodowej. Na witrynie internetowej firmy zamieszczone są wszystkie szczegóły o ofercie i mapę dojazdowa do siedziby firmy. Przyjedź do nas, a my przekonasz się, jakie fachowe usługi oferujemy.

 • Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe Połomia

  Auto serwis Leszek Ostrzołek w Połomii to kompleksowe naprawy powypadkowe pojazdów - blacharskie i lakiernicze - również w rozliczeniu bezgotówkowym. Świadczymy usługi motoryzacyjne w zakresie Blacharstwo samochodowe, Lakiernictwo samochodowe, Mechanika pojazdowa, Serwis klimatyzacji samochodowych, Serwis ogumienia, Holowanie pojazdów 24h, Sprzedaż pojazdów używanych. Wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowani pracownicy serwisu, najwyższej klasy wyposażenie oraz własna mieszalnia farb przekładają się na wysoką jakość naszych usług. Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci wyjechali z naszego warsztatu zadowoleni. Wykonujemy naprawy pojazdów wszystkich marek. Naprawy wykonywane są przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz poszanowania środowiska naturalnego. Warsztat należy do sieci naprawczej PZU.

 • Sieć blacharni

  Dynafleet to sieć warsztatów lakierni w Rzeszowie, Warszawie, Poznaniu i w wielu innych miastach na terenie całej Polski z ofertą dedykowaną dla flot samochodowych - całościowe usługi w zakresie likwidacji szkód powypadkowych. Udostępniamy samochody zastępcze na czas naprawy uszkodzeń. Posiadamy system internetowy dla Partnerów i Klientów oraz bezpłatną, całodobową infolinię. Zapraszamy do kontaktu reprezentantów zarządzających flotą samochodową i zainteresowane warsztaty, blacharnie w Polsce.

 • Warsztat blacharski Warszawa

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego warsztatu blacharskiego. W naszej ofercie znajdziecie naprawy powypadkowe a także zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych. Jeżeli na Twoim lakierze pojawią się rysy nasz lakiernik zajmę się nimi w sposób profesjonalny. Dzięki wyszkolonej kadrze masz pewność że oddajesz swój samochód w najlepsze ręce. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Wejdź na naszą stronę www i zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszego warsztatu.

 • Miernik pomiar lakieru

  Blue Technology firma produkująca elektroniczne mierniki grubości lakieru samochodowego. Mierniki do pomiaru grubości używane często przez rzeczoznawców samochodowych oraz komisy samochodowe w celu określenia grubości powłoki lakierniczej, dzięki czemu dowiemy się czy samochód ma pomalowany element nadwozia dwa razy lub czy jest szpachlowany. Testery lakieru w zależności od modelu dokonuję pomiarów warstwy na podłoży stalowym, stalowym ocynkowanym lub wykonanym z aluminium komunikując na wyświetlaczu czujnika grubości lakieru z czego wykonany jest badany element samochodu. Firma Blue Technology prowadzi w Warszawie na al. krakowskiej 221 sklep firmowy oraz serwis mierników grubości lakieru. Serdecznie zapraszamy na prezentację testerów grubości lakieru.

 • www.nomar-serwis.pl

  Serwis Nomar, to miejsce, w którym można przywrócić swojemu samochodowi dawny blask. W ofercie jest między innymi profesjonalne lakiernictwo samochodowe, a wszelkie drobne naprawy karoserii są wykonywane w ciągu maksymalnie 48 godzin. Warsztat wyposażony jest w nowoczesną bezpyłową komorę lakierniczą oraz mieszalnie lakierów markowej firmy. Oprócz aut osobowych i dostawczych lakiernictwo samochodowe obejmuje także lakierowanie skuterów, quadów, czy motocykli. Dzięki doświadczonym pracownikom, warsztat cieszy się doskonałymi opiniami klientów.

 • Blacharstwo, lakiernictwo i mechanika pojazdowa - Robert Lachowicz - Rzeszów

  Wieloletnie doświadczenie w naprawach mechanicznych, powypadkowych, w tym także naprawach bezgotówkowych pozwala nam na utrzymanie swojej pozycji w czołówce firm na lokalny rynku. Wyposażenie naszych warsztatów to profesjonalne komory lakiernicze oraz najwyższej jakości sprzęt naprawczo-diagnostyczny, który pozwala nam zdiagnozować i wyeliminować wszelkiego rodzaju usterki jakie się zdarzają w dzisiejszych samochodach.

 • RADEX-EXPERT lakiernik samochodowy Szczecin

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Radex Expert Sp. z o.o. Nasza firma powstała w 1982 roku w Szczecinie. Jesteśmy nieautoryzowanym serwisem aut osobowych Renault i Dacia. Obsługujemy też marki: Peugeot, Citroen, Nissan, Toyota, Hyundai, Opel, Ford oraz Volkswagen. Oferujemy: mechanikę pojazdową, blacharstwo, lakiernictwo, serwis klimatyzacji, wymianę opon oraz sprzedaż części zamiennych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

 • Spawanie tłumików Kraków

  Przedsiębiorstwo A.K. Waśniowscy Serwis Samochodowy proponuje klientom duży wybór czynności w zakresie reperowania pojazdów. Przygotowaliśmy także usługi związane z czynnościami blacharskimi i lakierniczymi. Zajmujemy się reperowaniem aut powypadkowych. Proponujemy klientom samochody zastępcze a także świadczenia pomocy drogowej. Personalnie dostosowujemy zakres czynności do oczekiwań określonego kontrahenta. Siedziba naszej firmy znajduje się w bliskiej odległości od Krakowa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.