ECO Detailer - profesjonalne myjnie parowe

ECO Detailer - profesjonalne myjnie parowe

Ocena: 2.4/10 (16 głosów)Nasza firma - Eco Detailer jest dystrybutorem mobilnych myjni parowych. Nasze myjnie pozwalają otworzyć ekologiczną myjnie bez zbędnych formalności. Chronimy środowisko naturalne dbając o nasze samochody. Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjną technologią mycia za pomocą pary. Nasza firma oferuje pełne zaopatrzenie oraz pomoc w otworzeniu Twojej własnej myjni samochodowej:- zakupu maszyn wraz z pomocą dostania dofinansowania z urzędu pracy- zaopatrzenie w chemie oraz akcesoria potrzebne w codziennej pracy myjni- doradztwo techniczne w sprawie organizacji miejsca pracy- szkolenia z zakresu profesjonalnego i kompleksowego mycia samochodów oraz usług Autodetailingu.Podobne strony
 • Bezdotykowa myjnia samochodowa Ehrle

  Innowacyjna myjnia samoobsługowa z systemem dozowania mikroproszku. Jest to jednostanowiskowa myjnia bezdotykowa nie wymagająca pozwolenia na budowę. Myjnia zbudowana z najlepszych podzespołów, wyprodukowana przez niemiecką firmę EHRLE - lidera na rynku samoobsługowych myjni bezdotykowych, która posiada w Polsce ponad 1100 stanowisk mycia . SmartWash to najlepsza myjnia do małych miejscowości, przy stacjach benzynowych, marketach, stacjach kontroli pojazdów, serwisach wulkanizacji . Smart Was to myjnia dla Ciebie, którą możesz mieć od zaraz u siebie. Zainwestuj w myjnię samoobsługową - bezpiecznie, tanio, szybko .

 • Myjnia ręczna Wrocław, mycie silników

  Prestige-Car to profesjonalna myjnia samochodowa z Wrocławia, oferująca szeroki zakres usług czyszczenia pojazdów, w tym mycie nadwozi, podwozi, silników oraz kompleksowe czyszczenie wnętrz. Istnieje możliwość dostarczenia i odbioru Twojego pojazdu, rezerwacja terminu usługi poprzez stronę internetową oraz wynajęcia samochodu zastępczego. Myjnia oferuje atrakcyjny pakiet dla firm co gwarantuje lepszą kontrolę wydatków poniesionych na czyszczenie pojazdów poprzez raporty miesięczne, systemy bezgotówkowe oraz system rabatowy.

 • Mycie tapicerki samochodowej

  Czyścimy podsufitówkę, dywany, tapicerkę boczną oraz komorę kufra. Przeprowadzamy czyszczenie i konserwację tapicerki ze skóry naturalnej. Kokpit oraz inne elementy z tworzyw sztucznych czyścimy, przy pomocy preparatów, które nie pozostawiają połysku. Pierzemy wysokogatunkowymi środkami Karcher i Concept. Tapicerki pozostają idealnie czyste, a samochód znów cieszy. Mycie i pranie tapicerki możliwe jest zarówno w autach przeznaczonych na handel, jak i w ramach regularnego mycia samochodu.

 • Myjnia ręczna Wrocław

  Przedsiębiorstwo Lack Protect funkcjonuje na rynku wrocławskim już od 2005 roku świadcząc profesjonalne czyszczenie kosmetyki aut. W oferowanych usługach spółki widnieje naprawa i połyskiwanie lakieru, pranie tapicerki oraz całościowa renowacja skóry. Także pracownicy przedsiębiorstwa usuwają szkody blacharskie i na lakierze aut o różnej wadze. Usługi to także usuwanie folii reklamowej Wrocław oraz przygotowanie aut na sprzedaż Wrocław. Dodatkowo każdy pracownik firmy usuwa rysy i obtarcia nawet z najbardziej uszkodzonych samochodów. LACK Protect to także profesjonalna myjnia ręczna, co pozwala w sposób całościowy przygotować do sprzedaży.

 • AGAPIT - Maszyny czyszczące

  Posiadanie wyczyszczonego auta ma duże znaczenie, ponieważ świadczy to o samiutkim kierowcy. Dlatego też od lat popularnością cieszą się rozmaitego rodzaju myjnie jak również wymagany sprzęt do mycia. W kwestiach owych pomoc swoją gwarantuje Firma AGAPIT, z siedzibą na ulicy M. Zientary-Malewskiej 26 w Olsztynie.

 • Myjnie WashSerwis

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej firmy WashSerwis. Zajmujemy się budową myjni bezdotykowych. Na rynku działamy już od kilku lat i cieszymy się bardzo dobrą opinią w śród swoich klientów. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesną chemię do mycia aut która jest przystosowana do sprzedawanych przez nas myjni. Niskie ceny oraz szybka realizacja zamówienia to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji.

 • Myjnia z klasą

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu ofertę Myjni z klasą. Nasza myjnia znajduje się w Szczecinie. Polecamy Państwu usługi z zakresu mycia i konserwacji pojazdów mechanicznych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju przewoźników. Nasza myjnia przystosowana jest do obsługi klientów o niepełnosprawności ruchowej, a też dla matek z dziećmi. Zapraszamy od poniedziałku do soboty. Pracujemy od godzin porannych do wieczornych. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej, zapraszamy!

 • AUTO SPA Czyszczenie tapicerki Kraków

  W Krakowie mieści się myjnia samochodowa Auto SPA, gdzie każde auto odzyska ówczesny wygląd. Tutaj każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Wśród usług proponowanych przez Auto SPA mieści się mycie ręczne, auto detaling oraz innowacyjny zabieg pokrycia karoserii powłoką ceramiczną. Mogą oprócz tego Państwo skorzystać z kompleksowego czyszczenia oraz impregnowania tapicerki czy czyszczenia felg. Wszelkie te usługi realizowane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz profesjonalnych środków, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej myjni, gdzie znajduje się więcej informacji o świadczonych usługach.