ECO Detailer - profesjonalne myjnie parowe

ECO Detailer - profesjonalne myjnie parowe

Ocena: 2.7/10 (13 głosów)Nasza firma - Eco Detailer jest dystrybutorem mobilnych myjni parowych. Nasze myjnie pozwalają otworzyć ekologiczną myjnie bez zbędnych formalności. Chronimy środowisko naturalne dbając o nasze samochody. Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjną technologią mycia za pomocą pary. Nasza firma oferuje pełne zaopatrzenie oraz pomoc w otworzeniu Twojej własnej myjni samochodowej:- zakupu maszyn wraz z pomocą dostania dofinansowania z urzędu pracy- zaopatrzenie w chemie oraz akcesoria potrzebne w codziennej pracy myjni- doradztwo techniczne w sprawie organizacji miejsca pracy- szkolenia z zakresu profesjonalnego i kompleksowego mycia samochodów oraz usług Autodetailingu.Podobne strony
 • Mycie tapicerki samochodowej

  Czyścimy podsufitówkę, dywany, tapicerkę boczną oraz komorę kufra. Przeprowadzamy czyszczenie i konserwację tapicerki ze skóry naturalnej. Kokpit oraz inne elementy z tworzyw sztucznych czyścimy, przy pomocy preparatów, które nie pozostawiają połysku. Pierzemy wysokogatunkowymi środkami Karcher i Concept. Tapicerki pozostają idealnie czyste, a samochód znów cieszy. Mycie i pranie tapicerki możliwe jest zarówno w autach przeznaczonych na handel, jak i w ramach regularnego mycia samochodu.

 • Myjnie bezdotykowe

  KlimRes to producent i dystrybutor myjni bezdotykowych na Podkarpaciu. Najnowsza technologia wykonania to to co wyróżnia myjnie KlimRes na rynku. Na stronie internetowej znajdziesz pełną ofertę myjni, dowiesz się z czego są zbudowane i jak działają. Oferta skierowana jest do osób które chcą otworzyć własną profesjonalną myjnie samochodową. Szybki i profesjonalny serwis naprawczy w czasie i po gwarancji, to i wiele innych propozycji ma dla Ciebie w swojej ofercie sprzedaży myjni bezdotykowych firma KlimRes. Wejdź i zapoznania się z ofertą na stronie www.klimres.pl.

 • Detailking.pl

  Przedsiębiorstwo Detail King funkcjonuje w dziedzinie szeroko rozumianej motoryzacji. Świadczy usługi z dziedziny sprzedaży towarów i przyborów, które są niesamowicie konieczne do czyszczenia i pielęgnacji samochodów. Mobilne myjnie parowe, autokosmetyki i ozonatory czyszczące powietrze z kurzu i innych zanieczyszczeń, to jedynie niektóre sprzęty i środki sprzedawane przez rekomendowaną firmę. Nade wszystko polecany ozonator idealnie sprawdzi się w dezynfekcji i sterylizacji aparatury klimatyzacyjnej, wnętrza pojazdu czy pomieszczenia fabrycznego.

 • Myjnia Warszawa

  Eko-PAROwozik to myjka samochodowa wykorzystująca technikę mycia oraz czyszczenia parowego. Samochody są porządkowane oryginalną technologią parową. Korzysta się ledwie 2 litry wody. Mycie parowe jest w 100% bezpieczne na rzecz lakieru natomiast prócz tego jest dokładniejsze od podejść tradycyjnych. Realizujemy czyszczenie tapicerki plus pranie i konserwację tapicerki skórzanej. Wykorzystujemy najlepsze produkty kosmetyczne. Pranie parowe jest najskuteczniejszą sposobem na rynku. Czas schnięcia tapicerki jest krótszy a sama procedura gwarantuje wyeliminowanie bakterii z fragmentów tapicerki. Nasza myjnia dba o każdy samochód. Pracują u nas osoby z gorliwością i ogromnym doświadczeniem. Polecamy dodatkowo: ozonowanie klimatyzacji oraz środka samochodu. Na skutek owej sposobu wydalone zostają: dym tytoniowy po dawnym posiadaczu, pot i wszelkie nieprzyjemne wonie. Świadczymy też takie usługi jak na przykład: ręczne nakładanie teflonu. Jest to wyjątkowa ochrona lakieru przed złymi warunkami atmosferycznymi. Dla osób doglądających o środki mieszkań zachęcamy do zamówienia prania mebli tapicerowanych: foteli, sof oraz kanap. Powłoka teflonowa nadaje też blask zmatowiałym lakierom. Jesteśmy najlepszą myjnią samochodową w Warszawie. Zapraszamy do korzystania z interesującej listy naszych usług.

 • Mobilna myjnia parowa

  Jeżeli zamierzasz nabyć myjnię parową na własny użytek to świetnie, ponieważ jest to genialny i naprawdę przydatny wynalazek, jednakże zanim nabędziesz myjnię koniecznie zajrzyj na omawianą witrynę www. Tu dowiesz się na temat myjni wszystkiego tego, co musisz wiedzieć. Przejrzysz najnowsze modele, możesz poczytać ciekawe artykuły, przejrzysz dużą galerię fotografii oraz filmiki, które obrazują zastosowanie myjni parowej. Sama witryna jest bardzo przyjazna użytkownikom, gdyż jest niesłychanie czytelna i prosta w obsłudze. Jeżeli zaś będziesz miał jakiekolwiek pytania, przejdź do folderu Kontakt.

 • Myjnie WashSerwis

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej firmy WashSerwis. Zajmujemy się budową myjni bezdotykowych. Na rynku działamy już od kilku lat i cieszymy się bardzo dobrą opinią w śród swoich klientów. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesną chemię do mycia aut która jest przystosowana do sprzedawanych przez nas myjni. Niskie ceny oraz szybka realizacja zamówienia to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji.

 • Profesjonalna chemia do myjni bezdotykowych

  Spółka POLITEQ specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości płynów i proszków przeznaczonych do myjni bezdotykowych.

  Klienci współpracujący ze firmą zyskują:
  - atrakcyjne ceny chemii (wzrost zyskowności myjni),
  - dostęp do szerokiej gamy produktów, w tym nowości rynkowych,
  - możliwość jednoczesnego stosowania produktów różnych marek (np. wosk KENOTEK i proszek TENZI),
  - możliwość udziału w spotkaniach właścicieli myjni (wymiana doświadczeń),
  - kontakty do sprawdzonych serwisantów myjni.

  Spółka oferuje klientom produkty zapewniające skuteczność mycia oraz bezpieczeństwo dla urządzeń myjni oraz karoserii samochodowej. Wszystkie nowości rynkowe przed wprowadzeniem do oferty są gruntownie testowane na myjni bezdotykowej należącej do Spółki.

 • www.ehrle.sklep.pl myjnie samoobsługowe

  Firma EHRLE to czołowy światowy producent samoobsługowych myjni bezdotykowych oraz myjek wysokociśnieniowych. Odział firmy w Polsce swoją działalność na rynku rozpoczął już trzynaście lat temu i w tym czasie zdobył sobie bardzo dobrą opinię wśród klientów. A to wszystko dzięki zaangażowaniu pracowników. Pełna zapału oraz kreatywności młoda kadra w połączeniu z doświadczonymi pracownikami tworzą niezwykle interesujące i innowacyjne projekty. W nowoczesnym centrum logistycznym zamówienia są realizowane niezwykle szybko i z wzorową dokładnością. Jesteśmy pewni, że nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy!
  Poszukujesz sprawdzonych i niezawodnych wysokociśnieniowych myjek samochodowych albo planujesz założenie samoobsługowej myjni? W takim razie firma EHRLE będzie dla Ciebie znakomitym wyborem. Oferujemy ogromny wybór myjek wysokociśnieniowych gorąco- i zimnowodnych zarówno mobilnych jak i stacjonarnych i rozmaite akcesoria. Dzięki doświadczeniu oraz tradycji rodzinnej możemy poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami. To dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnymi pomysłami oraz pasją do działania nasza firma w dalszym ciągu się rozwija i wprowadza na rynek coraz nowsze rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
  Myjnie samoobsługowe i automatyczne, myjki wysokociśnieniowe oraz profesjonalne odkurzacze to flagowe produkty firmy EHRLE. Firma ta powstała w Niemczech na bazie długoletniej tradycji rodzinnej, a jej polski oddział funkcjonuje na rynku już od trzynastu lat. Od tego czasu firma nieustannie rośnie w siłę i w tym momencie zatrudnia już kilkudziesięciu pracowników, którzy są połączeniem przywiązania do tradycji i nowoczesnego sposobu myślenia. Do tego firma dysponuje nowoczesnym centrum logistycznym i magazynem dzięki czemu zlecenia są realizowane w natychmiastowym tempie. Po więcej informacji o firmie i jej towarach zapraszamy na stronę internetową.
  Firma EHRLE oferuje samoobsługowe myjnie bezdotykowe, różnorodnego typu myjki wysokociśnieniowe i profesjonalne odkurzacze dla klientów zarówno z Polski, Europy jak i z całego świata. Działalność firmy jest oparta na długoletniej rodzinnej tradycji w połączeniu z nowatorskimi pomysłami i starannością ich wykonania. EHRLE jest jednym z liderów w swojej branży zatem ciągle się rozwija i dba o swoich klientów. zlecenia są realizowane z należytą dokładnością, a jednocześnie w błyskawicznym tempie. Sprawdź nas, a nie pożałujesz. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
  Długoletnia tradycja rodzinna połączona z nowoczesnym myśleniem i precyzją wykonania to znakomite połączenie dla biznesu. Taka właśnie jest firma EHRLE. Powstała w Niemczech, a jej polski oddział funkcjonuje na rynku już od trzynastu lat. Firma oferuje myjnie samoobsługowe, przeróżnego rodzaju myjki wysokociśnieniowe i profesjonalne odkurzacze dla klientów z rozmaitych zakątków świata. Firma nieustannie się rozwija by coraz lepiej realizować swoje cele oraz zyskiwać nowych zadowolonych klientów. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. Zachęcamy do kontaktu!

 • www.ehrle.pl myjnia bezdotykowa

  Firma EHRLE to wiodący światowy producent samoobsługowych myjni bezdotykowych oraz myjek wysokociśnieniowych. Odział firmy w Polsce swoją działalność na rynku rozpoczął już trzynaście lat temu i w tym czasie zdobył sobie bardzo dobrą opinię wśród klientów. A to wszystko dzięki zaangażowaniu pracowników. Pełna entuzjazmu i kreatywności młoda kadra w połączeniu z doświadczonymi pracownikami tworzą niezwykle atrakcyjne i innowacyjne projekty. W nowoczesnym centrum logistycznym zamówienia są realizowane niezwykle szybko i z należytą dokładnością. Jesteśmy pewni, że nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy!
  Poszukujesz sprawdzonych i niezawodnych wysokociśnieniowych myjek samochodowych bądź planujesz założenie samoobsługowej myjni? W takim razie firma EHRLE będzie dla Ciebie znakomitym wyborem. Oferujemy ogromny wybór myjek wysokociśnieniowych gorąco- i zimnowodnych zarówno mobilnych jak i stacjonarnych oraz przeróżne akcesoria. Dzięki doświadczeniu oraz tradycji rodzinnej możemy poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami. To dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnymi pomysłami oraz pasją do działania nasza firma nieustannie się rozwija i wprowadza na rynek coraz to nowsze rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
  Myjnie samoobsługowe i automatyczne, myjki wysokociśnieniowe i profesjonalne odkurzacze to flagowe produkty firmy EHRLE. Firma ta powstała w Niemczech na bazie długoletniej tradycji rodzinnej, a jej polski oddział funkcjonuje na rynku już od trzynastu lat. Od tego czasu firma nieustannie rośnie w siłę i w tym momencie zatrudnia już kilkudziesięciu pracowników, którzy są połączeniem przywiązania do tradycji i nowoczesnego sposobu myślenia. Do tego firma dysponuje nowoczesnym centrum logistycznym i magazynem dzięki czemu zamówienia są realizowane w błyskawicznym tempie. Po więcej informacji o firmie i jej produktach zapraszamy na stronę internetową.
  Firma EHRLE oferuje samoobsługowe myjnie bezdotykowe, różnorodnego rodzaju myjki wysokociśnieniowe i profesjonalne odkurzacze dla klientów zarówno z Polski, Europy jak i z całego świata. Działalność firmy jest oparta na długoletniej rodzinnej tradycji w połączeniu z nowatorskimi pomysłami oraz starannością ich wykonania. EHRLE jest jednym z liderów w swojej branży dlatego stale się rozwija i dba o swoich klientów. zlecenia są realizowane z należytą dokładnością, a jednocześnie w błyskawicznym tempie. Sprawdź nas, a nie pożałujesz. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
  Długoletnia tradycja rodzinna połączona z nowoczesnym myśleniem i dokładnością wykonania to idealne połączenie dla biznesu. Taka właśnie jest firma EHRLE. Powstała w Niemczech, a jej polski oddział działa na rynku już od trzynastu lat. Firma proponuje myjnie samoobsługowe, przeróżnego rodzaju myjki wysokociśnieniowe oraz profesjonalne odkurzacze dla klientów z rozmaitych zakątków świata. Firma cały czas się rozwija by jeszcze lepiej realizować swoje cele oraz zyskiwać nowych zadowolonych klientów. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. Zachęcamy do kontaktu!