Elektronika Samochodowa

Elektronika Samochodowa

Ocena: 2.8/10 (13 głosów)Strona poświęcona szkoleniom z zakresu elektroniki samochodowej. Podczas szkoleń zajmujemy się podstawom programowania, odczytu pamięci, chip-tunningu oraz radio code. Podczas podstawowego typu szkolenia uczymy jak programować procesory zabezpieczone. Kolejnym modułem szkolenia jest magistrala can oraz nauka transmisji can, detekcja błędów na magsitrali. Ostatnim typem szkolenia jest abc-key dla osób chcących zająć się wyczytywaniem pinów oraz dorabianiem kluczy.Podobne strony
 • MATT automotive

  Firma MATT związana jest z branżą motoryzacyjną od ponad pięćdziesięcioleciu lat - rok zał. 1954. W obecnym kształcie poszerzonym o dział elektroniki funkcjonuje od początku lat dziewięćdziesiątych. Od 2002 roku w strukturze firmy działa Laboratorium, które wykonuje wzorcowania urządzeń do kontroli tachografów.

  Firma MATT jest jednym z większych dostawców wyposażenia do kontroli tachografów w Europie. Nasze systemy pracują w takich firmach jak: Instytut Transportu Samochodowego oraz serwisy samochodów Volkswagen, MAN, Renault Trucks, DAF, Mercedes, IVECO. Zaopatrujemy serwisy tachografów, służby kontrolne (np. ITD, Policja), urzędy miar, laboratoria.

  Usługi:

  - CB Radio
  - Tachografy
  - Toll-Collect
  - Ogrzewania
  - Diagnostyka
  - Przeglądy rejestracyjne
  - Bezdotykowa myjnia
  - Ograniczniki prędkości
  - Systemy telematyczne - monitoring GPS

  Zapraszamy również do naszego oddziału w Komornikach:

  SERWIS KOMORNIKI A2
  ul. Matowa 2
  62-052 Komorniki

 • SJ Diagnostyka i elektronika samochodowa

  Witamy na stronie SJDIAG oferującej diagnostykę samochodów grupy VAG(Volkswagen, Audi, Seat, Skoda). Oferujemy szeroką gamę usług związanych z elektroniką takich systemów jak: sterowniki silnika, ABS/ESP, webasto, moduły komfortu, itp. Oferujemy również kodowanie kluczy, zmianę języka licznika, kasowanie błędów w sterownikach silnika, jak i pozostałych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie.

 • Elektrotechnika i elektronika w samochodach

  Autorzy książki Leon Wrzask i Zbigniew Juszczęć pt. Elektrotechnika i elektronika w samochodach wydanej przez wydawnictwo KaBe przedstawili opis działania elektrycznego i elektronicznego wyposażenia samochodów.
  Elektromechanik samochodowy musi posiadać pewien zakres wiedzy nie tylko z elektrotechniki, ale również z elektroniki i techniki cyfrowej, który należy ustawicznie poszerzać, aby nadążyć za szybkim postępem w dziedzinie elektroniki motoryzacyjnej. Przedstawiono tu wiadomości podstawowe o elektryczności, zarysy elektrotechniki, podstawy elektroniki i układów cyfrowych, jak również o schematach obwodów elektrycznych. Jest też wiele innych tematów które można znaleźć w spisie treści.
  Książką jest jedną z wielu oferowanych w księgarni w której można znaleźć inną literaturę o szerokim spektrum wiedzy związanej z motoryzacją i jej pochodnymi.

 • Korekta licznika - cofanie przebiegu

  Nasza firma Black Car specjalizuje się w korekcie elektronicznych liczników samochodowych. Swoje usługi oferujemy kierowcom z Rybnika, całego Śląska i Małopolski.
  Naprawiamy wszystkie modele samochodów.
  Nasze usługi to między innymi:
  - naprawa licznika
  - sprawdzenie faktycznego stanu licznika
  - odczytanie kodu błędu i kasowanie
  - naprawa sterowników AIR BAG
  - kasowanie inspekcji
  - wypalanie filtra DPF
  Cała gama naszych usług na naszej stronie.
  Zapraszamy

 • TOMSAD - szkolenia - elektronika samochodowa

  Zajmujemy się szkoleniem osób pragnących rozpocząć pracę w dziedzinie elektroniki samochodowej. Organizujemy szkolenia zarówno indywidualne jak i grupowe. Nasi uczestnicy mają szanse poznać techniki lutowania i wylutowywania, nauczyć się odczytywać i programować pamięci i procesory oraz dowiedzieć się jak zorganizować warsztat do naprawy elektroniki samochodowej. Oprócz działalności szkoleniowej zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją narzędzi do elektroniki (zwłaszcza samochodowej) Posiadamy szeroką gamę produktów. Zaczynając od programatorów pamięci, adapterów, a kończąc na zasilaczach laboratoryjnych, stacjach lutowniczych czy interfejsach diagnostycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą