Samochody - elektronika

 • Elektronika Samochodowa

  Elektronika Samochodowa

  Strona poświęcona szkoleniom z zakresu elektroniki samochodowej. Podczas szkoleń zajmujemy się podstawom programowania, odczytu pamięci, chip-tunningu oraz radio code. Podczas podstawowego typu szkolenia uczymy jak programować procesory zabezpieczone. Kolejnym modułem szkolenia jest magistrala can oraz nauka transmisji can, detekcja błędów na magsitrali. Ostatnim typem szkolenia jest abc-key dla osób chcących zająć się wyczytywaniem pinów oraz dorabianiem kluczy.

  Data dodania: 23 02 2016 szczegóły wpisu
 • TOMSAD - szkolenia - elektronika samochodowa

  TOMSAD - szkolenia - elektronika samochodowa

  Zajmujemy się szkoleniem osób pragnących rozpocząć pracę w dziedzinie elektroniki samochodowej. Organizujemy szkolenia zarówno indywidualne jak i grupowe. Nasi uczestnicy mają szanse poznać techniki lutowania i wylutowywania, nauczyć się odczytywać i programować pamięci i procesory oraz dowiedzieć się jak zorganizować warsztat do naprawy elektroniki samochodowej. Oprócz działalności szkoleniowej zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją narzędzi do elektroniki (zwłaszcza samochodowej) Posiadamy szeroką gamę produktów. Zaczynając od programatorów pamięci, adapterów, a kończąc na zasilaczach laboratoryjnych, stacjach lutowniczych czy interfejsach diagnostycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

  Data dodania: 08 10 2014 szczegóły wpisu
 • CarTooL - Software for car electronics

  CarTooL - Software for car electronics

  Nasz zespół od 2004 roku zajmuje się elektroniką samochodową zaś od 2006 roku połączył się z profesjonalnymi programistami tworząc wspaniałe aplikację wspierające pracę elektroników samochodowych. CarTool 1.0 został wydany w 2006 i od tego czasu posiada zwolenników na całym świecie. Rozpoczynamy również pracę nad aplikacjami dla urządzeń opartych w system Android aby i te wspierały pracę elektronika samochodowego. Dzięki CarTooL 2.4B wygenerujesz bądź naprawisz plik dla AIRBAGU (WSAD), IMMO OFF, RADIO CODE, VP POMPS

  Data dodania: 23 10 2012 szczegóły wpisu
 • Korekta licznika - cofanie przebiegu

  Korekta licznika - cofanie przebiegu

  Nasza firma Black Car specjalizuje się w korekcie elektronicznych liczników samochodowych. Swoje usługi oferujemy kierowcom z Rybnika, całego Śląska i Małopolski.
  Naprawiamy wszystkie modele samochodów.
  Nasze usługi to między innymi:
  - naprawa licznika
  - sprawdzenie faktycznego stanu licznika
  - odczytanie kodu błędu i kasowanie
  - naprawa sterowników AIR BAG
  - kasowanie inspekcji
  - wypalanie filtra DPF
  Cała gama naszych usług na naszej stronie.
  Zapraszamy

  Data dodania: 01 06 2012 szczegóły wpisu
 • Elektrotechnika i elektronika w samochodach

  Elektrotechnika i elektronika w samochodach

  Autorzy książki Leon Wrzask i Zbigniew Juszczęć pt. Elektrotechnika i elektronika w samochodach wydanej przez wydawnictwo KaBe przedstawili opis działania elektrycznego i elektronicznego wyposażenia samochodów.
  Elektromechanik samochodowy musi posiadać pewien zakres wiedzy nie tylko z elektrotechniki, ale również z elektroniki i techniki cyfrowej, który należy ustawicznie poszerzać, aby nadążyć za szybkim postępem w dziedzinie elektroniki motoryzacyjnej. Przedstawiono tu wiadomości podstawowe o elektryczności, zarysy elektrotechniki, podstawy elektroniki i układów cyfrowych, jak również o schematach obwodów elektrycznych. Jest też wiele innych tematów które można znaleźć w spisie treści.
  Książką jest jedną z wielu oferowanych w księgarni w której można znaleźć inną literaturę o szerokim spektrum wiedzy związanej z motoryzacją i jej pochodnymi.

  Data dodania: 27 01 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Samochody - elektronika - nowa strona:

Adres: