TOMSAD - szkolenia - elektronika samochodowa

TOMSAD - szkolenia - elektronika samochodowa

Ocena: 2.7/10 (27 głosów)Zajmujemy się szkoleniem osób pragnących rozpocząć pracę w dziedzinie elektroniki samochodowej. Organizujemy szkolenia zarówno indywidualne jak i grupowe. Nasi uczestnicy mają szanse poznać techniki lutowania i wylutowywania, nauczyć się odczytywać i programować pamięci i procesory oraz dowiedzieć się jak zorganizować warsztat do naprawy elektroniki samochodowej. Oprócz działalności szkoleniowej zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją narzędzi do elektroniki (zwłaszcza samochodowej) Posiadamy szeroką gamę produktów. Zaczynając od programatorów pamięci, adapterów, a kończąc na zasilaczach laboratoryjnych, stacjach lutowniczych czy interfejsach diagnostycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertąPodobne strony
 • MATT automotive

  Firma MATT związana jest z branżą motoryzacyjną od ponad pięćdziesięcioleciu lat - rok zał. 1954. W obecnym kształcie poszerzonym o dział elektroniki funkcjonuje od początku lat dziewięćdziesiątych. Od 2002 roku w strukturze firmy działa Laboratorium, które wykonuje wzorcowania urządzeń do kontroli tachografów.

  Firma MATT jest jednym z większych dostawców wyposażenia do kontroli tachografów w Europie. Nasze systemy pracują w takich firmach jak: Instytut Transportu Samochodowego oraz serwisy samochodów Volkswagen, MAN, Renault Trucks, DAF, Mercedes, IVECO. Zaopatrujemy serwisy tachografów, służby kontrolne (np. ITD, Policja), urzędy miar, laboratoria.

  Usługi:

  - CB Radio
  - Tachografy
  - Toll-Collect
  - Ogrzewania
  - Diagnostyka
  - Przeglądy rejestracyjne
  - Bezdotykowa myjnia
  - Ograniczniki prędkości
  - Systemy telematyczne - monitoring GPS

  Zapraszamy również do naszego oddziału w Komornikach:

  SERWIS KOMORNIKI A2
  ul. Matowa 2
  62-052 Komorniki

 • Elektronika samochodowa

  Elektrykamoto to portal, w którym można odnaleźć dane i namiary na warsztaty elektryki i elektroniki samochodowej w całej Polsce. Strona jest skierowana nie tylko do kierowców, którym właśnie potrzebny jest auto elektryk, ale też do usługodawców, którzy mogą zamieszczać swoje namiary w bazie danych strony. Dzięki informacjom tu zgromadzonym dowiesz się, gdzie znajdują się najbliżsi elektrycy samochodowi. Zgromadzone dane ułatwią właścicielom samochodów wybór dogodnego dla siebie warsztatu, a usługodawcy będą mogli dotrzeć do większej ilości klientów poprzez rejestrację swej firmy w bazie danych Elektrykamoto. Ponadto na stronie jest dużo ciekawych artykułów, których problematyka to mechanika samochodowa, elektronika samochodowa, elektryka samochodowa i inne usługi powiązane z tymi zagadnieniami.

 • SJ Diagnostyka i elektronika samochodowa

  Witamy na stronie SJDIAG oferującej diagnostykę samochodów grupy VAG(Volkswagen, Audi, Seat, Skoda). Oferujemy szeroką gamę usług związanych z elektroniką takich systemów jak: sterowniki silnika, ABS/ESP, webasto, moduły komfortu, itp. Oferujemy również kodowanie kluczy, zmianę języka licznika, kasowanie błędów w sterownikach silnika, jak i pozostałych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie.

 • Elektrotechnika i elektronika w samochodach

  Autorzy książki Leon Wrzask i Zbigniew Juszczęć pt. Elektrotechnika i elektronika w samochodach wydanej przez wydawnictwo KaBe przedstawili opis działania elektrycznego i elektronicznego wyposażenia samochodów.
  Elektromechanik samochodowy musi posiadać pewien zakres wiedzy nie tylko z elektrotechniki, ale również z elektroniki i techniki cyfrowej, który należy ustawicznie poszerzać, aby nadążyć za szybkim postępem w dziedzinie elektroniki motoryzacyjnej. Przedstawiono tu wiadomości podstawowe o elektryczności, zarysy elektrotechniki, podstawy elektroniki i układów cyfrowych, jak również o schematach obwodów elektrycznych. Jest też wiele innych tematów które można znaleźć w spisie treści.
  Książką jest jedną z wielu oferowanych w księgarni w której można znaleźć inną literaturę o szerokim spektrum wiedzy związanej z motoryzacją i jej pochodnymi.

 • Korekta licznika - cofanie przebiegu

  Nasza firma Black Car specjalizuje się w korekcie elektronicznych liczników samochodowych. Swoje usługi oferujemy kierowcom z Rybnika, całego Śląska i Małopolski.
  Naprawiamy wszystkie modele samochodów.
  Nasze usługi to między innymi:
  - naprawa licznika
  - sprawdzenie faktycznego stanu licznika
  - odczytanie kodu błędu i kasowanie
  - naprawa sterowników AIR BAG
  - kasowanie inspekcji
  - wypalanie filtra DPF
  Cała gama naszych usług na naszej stronie.
  Zapraszamy

 • CarTooL - Software for car electronics

  Nasz zespół od 2004 roku zajmuje się elektroniką samochodową zaś od 2006 roku połączył się z profesjonalnymi programistami tworząc wspaniałe aplikację wspierające pracę elektroników samochodowych. CarTool 1.0 został wydany w 2006 i od tego czasu posiada zwolenników na całym świecie. Rozpoczynamy również pracę nad aplikacjami dla urządzeń opartych w system Android aby i te wspierały pracę elektronika samochodowego. Dzięki CarTooL 2.4B wygenerujesz bądź naprawisz plik dla AIRBAGU (WSAD), IMMO OFF, RADIO CODE, VP POMPS

 • Elektronika Samochodowa

  Strona poświęcona szkoleniom z zakresu elektroniki samochodowej. Podczas szkoleń zajmujemy się podstawom programowania, odczytu pamięci, chip-tunningu oraz radio code. Podczas podstawowego typu szkolenia uczymy jak programować procesory zabezpieczone. Kolejnym modułem szkolenia jest magistrala can oraz nauka transmisji can, detekcja błędów na magsitrali. Ostatnim typem szkolenia jest abc-key dla osób chcących zająć się wyczytywaniem pinów oraz dorabianiem kluczy.

 • Naprawa pomp BOSCH do pojazdów ciężarowych - DIESEL SERWIS MLECZNA

  Masz samochód ciężarowy i pompa BOSCH została w nim uszkodzona? Zapraszamy do naszej firmy Diesel Serwis Mleczna. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej to zapraszamy na naszą stronę internetową . Nasza siedziba znajduje się w Jordanowie Śląskim (55-065) na ulicy Mlecznej7a. Można się z nami skontaktować telefonicznie : 728 750 656, 600 461 768, 71 316 22 89 oraz mailowo : poczta@dieselserwismleczna.pl .
  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy !
  Zapraszamy Serdecznie !

 • naprawasterownikow.pl naprawa sterowników

  NAPRAWA STEROWNIKÓW w Czernichowie to oferta naprawy sterowników oraz ich programowanie pod auto, gdy m. in. sytuacja zmusza do skorzystania z części używanej. Podnosimy dawkę startową, wyłączamy programy EGR, FAP/DPF, naprawiamy sterowniki pomp wtryskowych, klonujemy i programujemy sterowniki do pojazdów wszystkich marek. Z pasją pomagamy się, stanowiąc silny zespół, co nam daje przewagę nad konkurencją. Zapraszamy do współpracy - w razie pytań prosimy o kontakt.