Fracht morski z Chin

Fracht morski z Chin

Ocena: 8.7/10 (3 głosów)Zarządzanie łańcuchem dostaw to specjalizacja firmy ATC Cargo Gdynia, woj. pomorskie. W ofercie fracht morski z Chin, fracht drobnicy, import wina z Ameryki Południowej, transport lotniczy a także inne usługi w tym kompleksowa obsługa transportowa, portowa, celna i magazynowanie ładunków. ATC Cargo to firma z Trójmiasta, której nadrzędną wartością są pracownicy, których zaangażowanie i kompetencje znajdują odzwierciedlenie w sukcesie jakim może poszczycić się ta firma. Zajrzyj na stronę www firmy ATC Cargo Gdynia i zapoznaj się z ofertą - operator logistyczny z Gdyni, oferujący kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, odpraw celnych, firma zapewniająca fracht morski z Chin, fracht lotniczy, fracht drogowy, a także specjalistyczne usługi dostosowane do zindywidualizowanych potrzeb firm współpracujących z ATC Cargo!Podobne strony
 • Przeprawy promowe SKAT

  Wielu ludzi jeździ w bardziej bliskie i dalekie strony. Czasami podróż autem czy samolotem jest wykluczona. Niektórzy muszą ze sobą zabrać samochód. Jednak bezprecedensowym wyjściem jest przepłynięcie promem. Jak wiadomo są wyjątkowe promy, które zapewniają transport nie tylko ludzi, ale i ich wozów. Takie przeprawy promowe to jak się wykazuje dobre rozwiązanie. Wszyscy ci, którzy muszą nieoczekiwanie gdzieś daleko wyjechać, a miejsce to dzieli dość duża woda, powinien posłużyć się z promu.

 • Spedycja morska - ABlogis.pl

  Podstawą działalności ABlogis jest spedycja morska, dlatego też możemy zaoferować Wam obszerną oraz najlepszą obsługę spedycyjną. Oferujemy Państwu transport morski, przewozy kontenerowe oraz transport kontenerów. Dzięki współpracy z największymi i najlepszymi armatorami i operatorami w transporcie kontenerowym, nasze działania obejmują cały świat. Współpracujemy z największymi i znanymi przewoźnikami, w swojej flocie posiadamy również własne pojazdy, dlatego też gwarantujemy naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Spedycja morska, którą Wam oferujemy to kompleksowe rozwiązania, dopasowane do potrzeb Państwa. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, zapewniamy kompleksową obsługę spedycyjną, bezpośredni nadzór a także kontrolę obsługi logistycznej towaru. Spedycja morska, to nie tylko transport morski ale również drogowy, kolejowy i lotniczy.

 • Seaoo.com - Transport morski, najlepszy przewoźnik, spedycja jest łatwa

  Transport morski, najlepszy światowy przewoźnik, spedycja jest łatwa.
  Transport z dowolnego kraju bez ukrytych kosztów, niezmienna cena dla złożonych zamówień. Sprawdź jak zamówić transport morski.
  Import z Chin. Eksport towarów do USA. Eksport towarów do Chin. Transport kontenerów. Zamów drobnicę morską. Zamówienia online.Szybkie i łatwe składanie zamówień. Dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Dowolna ilość towaru w konkurencyjnych cenach. Kompleksowa obsługa przewozu towarów importowanych oraz eksportowanych na wielu kierunkach w świecie.

 • Rib-ride.com

  Przemieszczanie się samochodem między nadmorskimi miastami w trakcie sezonu nie jest niczym przyjemnym. Upał i zatłoczone drogi oraz brak miejsc parkingowych nie pomagają w zwiedzaniu i odpoczynku. Jest jednak na to wspaniałe rozwiązanie, morska taksówka dla każdego. Dzięki temu z jednego końca na drugi można dotrzeć w mniej niż pół godziny. Nie ma co marnować cennego czasu na długą jazdę samochodem podczas wakacji. Co oferuje morskie taxi?
  - szybki transport między morskimi miastami,
  - bezpieczeństwo na najwyższym poziomie,
  - komfortową i atrakcyjną podróż.
  Istnieje również możliwość pływania nocą co jest dodatkową i niezwykle imponującą atrakcją. Każda podróż jest bezpieczna i odbywa się pod opieką doświadczonego sternika.

 • BOTRANS Bilety promowe Myferrylink

  Promy Botrans to firma od wielu lat zajmująca się sprzedażą przewozów promowych między europejskimi miastami. Oferowane przez nas rejsy odbywają się na bezawaryjnych statkach, w bardzo komfortowych warunkach. Świadczymy wysokiej jakości usługi i współpracujemy wyłącznie z zaufanymi przewoźnikami, to dlatego nasi Klienci często do nas wracają. Polecamy rejsy między innymi między Danią, Holandią, Polską, Szwecją, Łotwą i innymi krajami nadbałtyckimi. Szczegóły naszej atrakcyjnej oferty dostępne są na stronie internetowej, zachęcamy do jej odwiedzenia oraz współpracy z nami.

 • MySPED Transport morski kontenerowy i drobnicowy

  Firma mySPED to spedycja międzynarodowa gdzie transport morski to nasza specjalność. Jako godny zaufania partner oferujemy swoim klientom usługi z zakresu:
  * transport kontenerów,
  * transport morski kontenerowy i drogowy,
  * transport drobnicowy,
  Jako pewny partner posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora i dodatkowo oferujemy ubezpieczenie cargo przewożonych ładunków.
  Stawiamy na długoterminowe relacje z naszymi klientami, dzięki temu dobrze poznajemy ich potrzeby i możemy najlepiej dostosować rodzaj transportu do oczekiwań. Na nasz profesjonalizm wpływa doświadczenie zdobywane przez lata pracy.

 • www.expolco.com.pl

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę spedycyjną Expolco Transped istniejącą od 1990 roku. Firma przez lata uzyskała bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w branży. Specjalizuje się w przewozie oraz spedycji towarów w kraju oraz zagranicą. Na indywidualne życzenie klienta organizuje przemieszczanie ładunków ponadgabarytowych takich jak np. jachty, elementy maszyn i urządzeń itp. W ofercie Mamy także transport multimodalny, który jest najlepszym wyborem jeśli czas dostawy ładunku nie jest priorytetowy, a istnieje możliwość obniżenia kosztów usługi. Zapraszamy do zajrzenia na stronę internetową i poznania dokładnej oferty.

 • www.promy-botrans.eu Prom Hoek

  Zespól firmy BOTRANS tworzą wykwalifikowani specjaliści z zakresu przepraw promowych. Służymy kompleksowym wsparciem w sprawach dotyczących logistyki morskiej na wszystkich trasach europejskich armatorów, w tym między innymi promy Cargo ze Szwecji do Polski, transport towarowy z Trelleborga do Świnoujścia, promy do Anglii dla Cargo, czy promy dla aut ciężarowych w innych kierunkach europejskich. Prowadzimy sprzedaż biletów w systemie on-line, umożliwiając tym samym szybki i bezproblemowy sposób rezerwacji miejsca na promie. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy.

 • vetro-shipping.pl

  Logistyką, spedycją morską i lądową od 2004 roku zajmuje się Firma Vetro Shipping. Nasze biuro mieści się w Sopocie. Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi logistyczno-spedycyjne oraz przeładunkowo-składowe towarów w transporcie krajowym i międzynarodowym. Dzięki doświadczeniu umożliwiamy nowatorskie rozwiązania transportowe oraz najwyższą jakość naszych usług w zakresie wszystkich rodzajów ładunków, w tym wszelkich masowych, płynnych jak również drobnicy. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą oraz do kontaktu.