Transport morski, śródlądowy

 • MySPED Transport morski kontenerowy i drobnicowy

  MySPED Transport morski kontenerowy i drobnicowy

  Firma mySPED to spedycja międzynarodowa gdzie transport morski to nasza specjalność. Jako godny zaufania partner oferujemy swoim klientom usługi z zakresu:
  * transport kontenerów,
  * transport morski kontenerowy i drogowy,
  * transport drobnicowy,
  Jako pewny partner posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora i dodatkowo oferujemy ubezpieczenie cargo przewożonych ładunków.
  Stawiamy na długoterminowe relacje z naszymi klientami, dzięki temu dobrze poznajemy ich potrzeby i możemy najlepiej dostosować rodzaj transportu do oczekiwań. Na nasz profesjonalizm wpływa doświadczenie zdobywane przez lata pracy.

  Data dodania: 18 02 2016 szczegóły wpisu
 • BOTRANS Bilety promowe Myferrylink

  BOTRANS Bilety promowe Myferrylink

  Promy Botrans to firma od wielu lat zajmująca się sprzedażą przewozów promowych między europejskimi miastami. Oferowane przez nas rejsy odbywają się na bezawaryjnych statkach, w bardzo komfortowych warunkach. Świadczymy wysokiej jakości usługi i współpracujemy wyłącznie z zaufanymi przewoźnikami, to dlatego nasi Klienci często do nas wracają. Polecamy rejsy między innymi między Danią, Holandią, Polską, Szwecją, Łotwą i innymi krajami nadbałtyckimi. Szczegóły naszej atrakcyjnej oferty dostępne są na stronie internetowej, zachęcamy do jej odwiedzenia oraz współpracy z nami.

  Data dodania: 14 10 2015 szczegóły wpisu
 • Rib-ride.com

  Rib-ride.com

  Przemieszczanie się samochodem między nadmorskimi miastami w trakcie sezonu nie jest niczym przyjemnym. Upał i zatłoczone drogi oraz brak miejsc parkingowych nie pomagają w zwiedzaniu i odpoczynku. Jest jednak na to wspaniałe rozwiązanie, morska taksówka dla każdego. Dzięki temu z jednego końca na drugi można dotrzeć w mniej niż pół godziny. Nie ma co marnować cennego czasu na długą jazdę samochodem podczas wakacji. Co oferuje morskie taxi?
  - szybki transport między morskimi miastami,
  - bezpieczeństwo na najwyższym poziomie,
  - komfortową i atrakcyjną podróż.
  Istnieje również możliwość pływania nocą co jest dodatkową i niezwykle imponującą atrakcją. Każda podróż jest bezpieczna i odbywa się pod opieką doświadczonego sternika.

  Data dodania: 17 08 2015 szczegóły wpisu
 • Seaoo.com - Transport morski, najlepszy przewoźnik, spedycja jest łatwa

  Seaoo.com - Transport morski, najlepszy przewoźnik, spedycja jest łatwa

  Transport morski, najlepszy światowy przewoźnik, spedycja jest łatwa.
  Transport z dowolnego kraju bez ukrytych kosztów, niezmienna cena dla złożonych zamówień. Sprawdź jak zamówić transport morski.
  Import z Chin. Eksport towarów do USA. Eksport towarów do Chin. Transport kontenerów. Zamów drobnicę morską. Zamówienia online.Szybkie i łatwe składanie zamówień. Dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Dowolna ilość towaru w konkurencyjnych cenach. Kompleksowa obsługa przewozu towarów importowanych oraz eksportowanych na wielu kierunkach w świecie.

  Data dodania: 29 10 2014 szczegóły wpisu
 • Spedycja morska - ABlogis.pl

  Spedycja morska - ABlogis.pl

  Podstawą działalności ABlogis jest spedycja morska, dlatego też możemy zaoferować Wam obszerną oraz najlepszą obsługę spedycyjną. Oferujemy Państwu transport morski, przewozy kontenerowe oraz transport kontenerów. Dzięki współpracy z największymi i najlepszymi armatorami i operatorami w transporcie kontenerowym, nasze działania obejmują cały świat. Współpracujemy z największymi i znanymi przewoźnikami, w swojej flocie posiadamy również własne pojazdy, dlatego też gwarantujemy naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Spedycja morska, którą Wam oferujemy to kompleksowe rozwiązania, dopasowane do potrzeb Państwa. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, zapewniamy kompleksową obsługę spedycyjną, bezpośredni nadzór a także kontrolę obsługi logistycznej towaru. Spedycja morska, to nie tylko transport morski ale również drogowy, kolejowy i lotniczy.

  Data dodania: 05 07 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Transport morski, śródlądowy - nowa strona:

Adres: