Hurtownia opon samochodowych

Hurtownia opon samochodowych

Ocena: 4.7/10 (10 głosów)Serwis www oponyhurt.pl oznacza komfortowy oraz oszczędzający czas zakup produktów. Hurtowe ceny opon do wielu marek samochodów zadowolą bardzo wymagających klientów. Gwarantujemy bezpieczny i darmowy dowóz opon do naszych klientów. Istnieje możliwość zwrotu odebranego towaru w sytuacji, gdy nie był on używany. Wysyłamy ważne informacje o dostępności wybranego produktu w magazynie. Na stronie istnieje możliwość rejestracji konta i zrobienia szybkich zakupów.Podobne strony
 • Wulkanizacja - Warszawa - Tłumiki

  Zakład wulkanizacyjny w Warszawie
  Nasz zakład sprawnie świadczy usługi wulkanizacyjne od 1994 roku, przez cały
  ten okres wyrobiliśmy sobie bardzo dobrą opinie wśród naszych stałych klientów.
  Daję to nam ogromną satysfakcję i mobilizuję do podtrzymywania
  wysokiej jakości usług wulkanizacyjnych .


  Serdecznie zapraszamy do naszego zakładu wulkanizacyjnego,
  w którym świadczymy takie usługi jak :

  Wymiana opon
  Wyważanie kół
  Wyważanie kół bezotworowych (bezprzelotowych)
  Naprawa i montaż tłumików
  Pompowanie kół azotem

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na, której znajdą państwo szczegółowe informację o naszej wulkanizacji!

 • Nowe opony letnie

  Zawsze na zimę trzeba zmieniać koła na zimowe. Opony zimowe Poznań są skonstruowane ze szczególnej mieszanki gumy. Guma ta jest bardziej rozciągliwa aniżeli w oponach letnich. Dzięki takiej konstrukcji samochód posiada lepszą przyczepność, szczególnie w niskich temperaturach. Za to opony letnie Poznań w niskiej temperaturze twardnieją i zmniejszają przyczepność. Z tego powodu wydłuża się droga hamowania. Podobnie tanie opony zimowe posiadają szerokie wyżłobienia w bieżniku. Dzięki czemu nie zostają szybko zapchane śniegiem. W oponach zimowych decydującą rolę pełnią lamelki. Są to głębokie i wąskie rowki, których nadrzędnym zadaniem jest powiększenie przyczepności wzdłużnej opony. W ogromnym stopniu pomagają odprowadzić nadmiar śniegu na zewnątrz opony. Opony zimowe mają budowę wewnętrzną specjalnie przystosowaną do zimy. Zastosowanie właściwego surowca budującego i dodatkowa konstrukcja bieżnika zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy w sezonie zimowym. Opony zimowe na letnie powinno się zmienić w odpowiednim okresie. Renomowany sklep internetowy kupsobieopony.pl poleca tanie opony zimowe w doskonałym gatunku.