lawety-klwow.pl

lawety-klwow.pl

Ocena: 7.0/10 (1 głos)Autolawety, lawety oraz autolawety z lawetą to oferta to propozycja Autohandlu i Wynajmu Autolawet TomCars Witold Tomczyk z Radomia. Obsługujemy obszar Przysuchej, Białobrzegów i Opoczna, więc jeśli zdarzyła się Wam konieczność wynajmu przyczepy lub autolawety, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem - wystarczy mieć skończone 21 lat. Świadczymy fachowe usługi, dlatego zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy regulamin wynajmu także dostępne modele. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone we wciągarki. Szczegóły techniczne prezentujemy na stronie - zapraszamy!Podobne strony
 • Holowanie Szczecin

  Gdy na trasie zdarzy Ci się awaria nie czekaj na cud tylko wezwij pomoc drogową. Holowanie Szczecin oferuje swoje usług na terenie województwa Zachodniopomorskiego między innymi dowóz paliwa, pomoc w zmianie koła, czy awaryjne uruchomienie samochodu. Jeżeli pomoc doraźna to za mało byś mógł ruszyć w dalszą drogę odholujemy Twoje auto we wskazane przez Ciebie miejsce czy najbliższy warsztat samochodowy. Zadzwoń po pomoc 518-37-31-38 pomagamy o każdej porze dnia i nocy.

 • Holowanie Oława

  Prawdopodobnie Twoje auto ucierpiało w wypadku lub z innej przyczyny niezbędna jest pomoc drogowa? Zatelefonuj do nas! Pomoc Drogowa Oława oferuje nie tylko holowanie aut, ale również takie usługi jak:dowóz paliwa,zamianę kół, czy awaryjne odpalanie samochodu. Pozytywem zakładu jest w głównej mierze to,że funkcjonujemy 24 godziny na dobę. Efektowne ceny, profesjonalna obsługa oraz podchodzenie do każdego klienta indywidualnie,sprawiają, że nasi klienci są usatysfakcjonowani i wracają do nas znowu.

 • Speed-Bus Dariusz Mazur - pomoc drogowa w Lublinie

  Kiedy potrzeba pomocy drogowej najlepiej sięgnąć do komórki czy też portfela w którym nosi się numer telefonu do pomocy drogowej.
  Trzymaj tam zawsze numer telefon do nas - czyli najbardziej profesjonalnej pomocy drogowe w kraju.
  Często jest też tak, że firmy ubezpieczające samochody mają powiązania z pomocą drogową i jeśli człowiek zadzwoni do swojego ubezpieczyciela, ten automatycznie skontaktuje się z pomocą drogową. Jeśli nie ma się takiej możliwości, można zadzwonić na informację, a tam uzyska się numer do najbliższej pomocy drogowej. I na pewno w ten czy inny sposób trafisz do nas, bowiem nasze usługi są znane na całą Polskę. Czasami też można znaleźć numer telefonu gdzieś na bilbordzie przy drodze przy której się stanęło zepsutym autem. Możliwości jest wiele i w każdym razie należy się zastanowić nad tym zanim się wyruszy w drogę, a nie potem główkować na miejscu i się niepotrzebnie denerwować i stresować.
  W każdym przypadku trafisz do nas, ale lepiej będzie jeśli już teraz zapiszesz sobie numer. Zapisz sobie nasz numer i zapamiętaj nazwę firmy - Speed-Bus z Lublina.

 • Adkar Zarzycki J. pomoc drogowa gorzów

  Adkar Zarzycki to kompetentna pomoc drogowa, która nie odmawia swoim klientom wykonania zamówienia bez względu na porę dnia oraz nocy (przez pełny tydzień). Jednostka posiada swoją lokalizację w Gorzowie Wielkopolskim, jednak świadczy usługi na obszarze całego kraju, a także za granicą. Klienci mogą liczyć m.in. na holowanie pojazdów o ładowności do 5 ton, naprawy mechaniczne, czy też awaryjne otwieranie oraz odpalanie samochodów. Adkar Zarzycki to ponadto sprzedaż aut oraz części do nich. Każdy kto skorzysta z ich usług może liczyć na profesjonalną obsługę i poszczególne podejście. Więcej informacji o aktywności przedsiębiorstwa znajdą Państwo na stronie internetowej.

 • AUTO-HOL pomoc drogowa Garwolin

  Firma Auto-Hol z Garwolina gwarantuje Państwu pomoc drogową dostępną 24h na dobę. Swoją działalność kierujemy na terenie Polski i Europy. Od wielu lat świadczymy usługi pomocy drogowej i holowania. Obsługujemy teren całego kraju, dzięki czemu możemy pomóc zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 603 972 542. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, dzięki czemu możemy zapewnić pomoc holownika, a także samochodu naprawczego. Zapewniamy holowanie samochodów osobowych oraz dostawczych, a również holowanie po kolizyjne. Więcej na stronie www.

 • DAT-Trans Wynajem lawet

  Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy DAT-Trans z Warszawy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej a zakres naszych usług obejmuje cały kraj jak i Europę. Dysponujemy nowoczesnymi autolawetami wyposażonymi we wciągarki czy też niezbędne narzędzia. Posiadamy również komfortowe samochody osobowe różnej klasy, z silnikiem manualnym lub automatycznym. Świadczymy też usługi transportowe i oferujemy pomoc w przeprowadzkach. Zapewniamy najwyższy poziom usług i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty i dane kontaktowe firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.

 • www.redhol.pl

  Jesteś w drodze i potrzebujesz pomocy wskutek awarii, braku paliwa czy wypadku? Dzwoń do REDHOL w Perzowie! Pomocą na drodze zajmujemy się całościowo, 24h. Oferujemy nie tylko dowóz paliwa, serwis techniczny na drodze bądź holowanie, ale także bezzwłoczną naprawę w ramach warsztatu lub przechowanie auta na parkingu strzeżonym. Oprócz aut osobowych, jesteśmy przygotowani do holowanie składów wielkogabarytowych, dysponując jedynym w kraju holownikiem o dopuszczalnej masie całkowitej 110 T. Działamy na obszarze całego całej Polski - zapraszamy do współpracy oraz w razie potrzeby - do kontaktu!