Parkingi

 • Parking P1

  Parking P1

  Parking P1 mieści się w pobliżu lotniska Warszawa Modlin, w Stanisławowie 90R, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 62. Do dyspozycji oddajemy swoim klientom dużą ilość komfortowych miejsc parkingowych dla samochodów osobowych, TIR-ów oraz zadaszone miejsca VIP. Zapewniamy bezpłatny transfer w obie strony klimatyzowanym samochodem przystosowanym do przewozu dzieci. Oferujemy korzystne rabaty, faktury i płatności przelewem. Zapraszamy na naszą stronę w celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem.

  Data dodania: 11 04 2018 szczegóły wpisu
 • Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

  Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

  Obiekt Plus to całodobowy parking strzeżony w Katowicach. Nasz parking znajduje się obok dworca PKS, jest to ścisłe centrum Katowic. W odległości 500m mieści się również dworzec PKP połączony z Galerią Katowicką.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu placami parkingowymi mieszczącymi się na terenie miasta Katowice. Nasz obecny całodobowy parking strzeżony powstał w 2000 r.

  Bardzo poważnie traktujemy kwestię bezpieczeństwa, dlatego Obiekt Plus oferuje nocne oświetlenie na terenie parkingu oraz całodobowa ochronę.

  Mając na celu wygodę użytkujących nasz parking strzeżony był wielokrotnie modernizowany przez ostatnie lata. Powstało zaplecze sanitarne oraz specjalne miejsca postojowe przeznaczone dla grup wycieczkowych oraz autokarów turystycznych.

  Ze względu na usytuowanie, nasz całodobowy parking doskonale nadaje się dla podróżujących autem, chcących skorzystać z dworca PKS w Katowicach oraz turystów odwiedzających miasto. Oferujemy tez miejsca parkingowe dla ludzi pracujących w centrum Katowic.

  Data dodania: 01 12 2017 szczegóły wpisu
 • Panda Parking lotnisko balice parkingi

  Panda Parking lotnisko balice parkingi

  Nasz parking będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które podróżują z lotniska lub na lotnisko Kraków-Balice. Proponujemy miejsca postojowe na dużym parkingu, który jest utwardzony i bardzo dobrze zabezpieczony. Naszym atutem jest także fakt, że proponujemy bardzo korzystne warunki cenowe. Jeśli chcesz mieć spokój i nie martwić się o swój samochód w podróży, koniecznie sprawdź naszą stronę i warunki, na pewno nie znajdziesz lepszej oferty, jesteśmy w stanie to zagwarantować.

  Data dodania: 17 11 2017 szczegóły wpisu
 • Parking Rondo - parkingrondo.pl

  Parking Rondo - parkingrondo.pl

  Parking Rondo pragnie Wam uprościć przybycie na lotnisko i pozostawienie swoich pojazdów w bezpiecznych rękach. Nasz parking jest przez cały czas obserwowany i ochraniany przez najlepszą firmę ochroniarską. Cały parking jest mocno oświetlony. Oferujemy Wam bezpłatny przewóz z naszego parkingu pod same drzwi terminala z walizkami. Lotnisko Wrocław parking to jednostka, gdzie zdołacie zarezerwować miejsce dla siebie on-line. Oferujemy Wam różne metody płatności: gotówką, kartą płatniczą albo przelewem. Parking lotnisko jako pierwsi gwarantuje Wam podgląd na żywo z kamer znajdujących się na parkingu. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 27 05 2017 szczegóły wpisu
 • Parking Modlin P7

  Parking Modlin P7

  Parking w Modlinie to strefa dla każdych tych zainteresowanych, którzy planują lecieć z portu lotniczego w mieście stołecznym i poszukują miejsca do zaparkowania dla własnego samochodu.

  Proponowany przez naszą firmę parking Modlin to odpowiednie miejsce dla każdego właściciela pojazdu mechanicznego, który prócz bezpieczeństwa chce mieć zapewnioną niewygórowaną cenę za pozostawienie auta. Nasz parking lotniskowy to głównie profesjonalna obsługa każdego odbiorcy. Po dojechaniu do parkingu i zostawieniu na nim własnego samochodu, odbiorcy naszych usług są transportowani na terminal lotniska - wykorzystujemy do tego celu Modlin bus. Właśnie dlatego, że jest to parking strzeżony Modlin, auta na nim zaparkowane są pod opieką 24 h na dobę. Nasz parking przy lotnisku Modlin umiejscowiony jest w niedalekiej odległości od terminalu lotniczego - jest to zaledwie 5 minut drogi busem.

  Rezerwacja miejsca dla auta może być zrealizowana z wykorzystaniem łącza internetowego ewentualnie telefonu. Ponadto gwarantujemy inne interesujące usługi, jak przykładowo wyczyszczenie pojazdu bądź odebranie go bezpośrednio spod terminala. Parking lotniskowy Warszawa Modlin to miejsce, w którym za postój auta nie zapłacisz dużo - ceny rozpoczynają się już od 35zł/ dobę, natomiast im dłużej trwa postój na parkingu tym bardziej korzystna cena.

  Zdecyduj się na nasz parking lotnisko Modlin, w efekcie komfortowo przybędziesz na port lotniczy i łatwo z niego powrócisz, a to wszystko własnym samochodem, bez proszenia innych o podwiezienie bądź korzystania z transportu publicznego. Do Państwa dyspozycji oddajemy najtańszy parking Modlin - zapraszamy do korzystnej współpracy. Dla stałych klientów przewidziane są znaczne zniżki.

  Data dodania: 19 04 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Parkingi - nowa strona:

Adres: