Parkingi

 • Parking Rondo - parkingrondo.pl

  Parking Rondo - parkingrondo.pl

  Parking Rondo pragnie Wam uprościć przybycie na lotnisko i pozostawienie swoich pojazdów w bezpiecznych rękach. Nasz parking jest przez cały czas obserwowany i ochraniany przez najlepszą firmę ochroniarską. Cały parking jest mocno oświetlony. Oferujemy Wam bezpłatny przewóz z naszego parkingu pod same drzwi terminala z walizkami. Lotnisko Wrocław parking to jednostka, gdzie zdołacie zarezerwować miejsce dla siebie on-line. Oferujemy Wam różne metody płatności: gotówką, kartą płatniczą albo przelewem. Parking lotnisko jako pierwsi gwarantuje Wam podgląd na żywo z kamer znajdujących się na parkingu. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 27 05 2017 szczegóły wpisu
 • Parking Modlin P7

  Parking Modlin P7

  Parking w Modlinie to strefa dla każdych tych zainteresowanych, którzy planują lecieć z portu lotniczego w mieście stołecznym i poszukują miejsca do zaparkowania dla własnego samochodu.

  Proponowany przez naszą firmę parking Modlin to odpowiednie miejsce dla każdego właściciela pojazdu mechanicznego, który prócz bezpieczeństwa chce mieć zapewnioną niewygórowaną cenę za pozostawienie auta. Nasz parking lotniskowy to głównie profesjonalna obsługa każdego odbiorcy. Po dojechaniu do parkingu i zostawieniu na nim własnego samochodu, odbiorcy naszych usług są transportowani na terminal lotniska - wykorzystujemy do tego celu Modlin bus. Właśnie dlatego, że jest to parking strzeżony Modlin, auta na nim zaparkowane są pod opieką 24 h na dobę. Nasz parking przy lotnisku Modlin umiejscowiony jest w niedalekiej odległości od terminalu lotniczego - jest to zaledwie 5 minut drogi busem.

  Rezerwacja miejsca dla auta może być zrealizowana z wykorzystaniem łącza internetowego ewentualnie telefonu. Ponadto gwarantujemy inne interesujące usługi, jak przykładowo wyczyszczenie pojazdu bądź odebranie go bezpośrednio spod terminala. Parking lotniskowy Warszawa Modlin to miejsce, w którym za postój auta nie zapłacisz dużo - ceny rozpoczynają się już od 35zł/ dobę, natomiast im dłużej trwa postój na parkingu tym bardziej korzystna cena.

  Zdecyduj się na nasz parking lotnisko Modlin, w efekcie komfortowo przybędziesz na port lotniczy i łatwo z niego powrócisz, a to wszystko własnym samochodem, bez proszenia innych o podwiezienie bądź korzystania z transportu publicznego. Do Państwa dyspozycji oddajemy najtańszy parking Modlin - zapraszamy do korzystnej współpracy. Dla stałych klientów przewidziane są znaczne zniżki.

  Data dodania: 19 04 2017 szczegóły wpisu
 • Parking strzeżony Wrocław

  Parking strzeżony Wrocław

  Aktualnie niesłychanie trudno o bezpieczne miejsce parkingowe zwłaszcza w centrum dużych miast takich jak Wrocław. Dlatego też powstał nasz parking, który znajduje się prawie w samym centrum Wrocławia i zapewnia bardzo komfortowe warunki strzeżenia samochodów. Do pozytywów naszego parkingu zaliczyć można kompletne ogrodzenie, ochronę w postaci doświadczonego personelu, wsparcie firmy ochroniarskiej oraz nowoczesny system antynapadowy. Na rynku funkcjonujemy od 1991 roku i do tej pory na naszym parkingu nie było żadnych incydentów. Dodatkowo zarządzamy sprzętem pozwalającym nam na transport każdego pojazdu. Zapewniamy także niezwykle atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 18 02 2016 szczegóły wpisu
 • Parking Modlin lotnisko

  Parking Modlin lotnisko

  Znalezienie miejsca do zaparkowania samochodu to bardzo duży problem dla wszystkich kierowców. Choć pozornie miejsc parkingowych jest wiele, w efekcie okazuje się że są one zbyt drogie albo słabo chronione. Dobre i tanie parkingi jednak się zdarzają, jednym z takich parkingów jest Parking4you, znajdujący się blisko lotniska Modlin w Warszawie. Parking Modlin jest strzeżony i monitorowany dzięki czemu samochód pozostawiony tam jest bezpieczny. Dodatkowo w miejscu tym macie Państwo możliwość skorzystania z Wifi. Na Parkingu4you możecie Państwo również skorzystać z przewozu specjalnie do tego przeznaczonymi busami, które przetransportują Państwa bezpośrednio pod terminal. czemu samochód pozostawiony tam jest bezpieczny. Dodatkowo w miejscu tym macie

  Data dodania: 04 12 2015 szczegóły wpisu
 • Parking Kromet Lotnisko Wroclaw

  Parking Kromet Lotnisko Wroclaw

  Multum ludzi podróżuj samolotem - czy to na wakacje czy wylot biznesowy. We Wrocławiu stale startują samoloty oraz przylatują, a podróżujący chcą jak najszybciej wrócić do domu po długim locie. Dlatego też otworzyliśmy parking przy lotnisku we Wrocławiu KRO - MET, gdzie bezpiecznie można pozostawić samochód. Znajdujemy się zaledwie kilka minut od lotniska. Nasz parking wyposażony jest w 16 kamer monitorujących oraz chroniony przez firmę ochroniarską.


  W ramach dodatkowych usług proponujemy podwózkę pod samo lotnisko i to całkowicie za darmo.


  Zalety:

  *24 godzin monitoringu
  *parking utwardzony i obłożony kostką brukową
  *proponujemy bezpłatne podwiezienie na lotnisko

  Aby zarezerwować miejsce należy odwiedzić portal www.Parking-Kromet-Lotnisko-Wroclaw.pl i zaznaczyć odpowiednie rubryki. Jedna godzina postoju, to zaledwie cztery złote! Już teraz wiecie gdzie zaparkować przy lotnisku we Wrocławiu. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 07 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Parkingi - nowa strona:

Adres: