www.parking-modlin.pl

www.parking-modlin.pl

Ocena: 2.4/10 (5 głosów)Parking P38 przy lotnisku w Modlinie to całodobowa ochrona Twojego samochodu, kiedy jesteś poza krajem. Zapewniamy postój dla ponad 200 aut i monitorowane miejsca postojowe. Posiadamy utwardzony i solidnie ogrodzony plac parkingowy gwarantujący bezpieczeństwo wszystkim autom. W razie awarii silnika czy braku paliwa zorganizujemy wskazaną pomoc. Zapraszamy wszystkie osoby, które wylatują z lotniska w Modlinie do skorzystania z oferty!Podobne strony
 • PARKING LOTNISKO Wrocław - jedyny parking przy nowym terminalu

  PARKING LOTNISKO Wrocław specjalizuje się w obsłudze Klientów międzynarodowego portu lotniczego Wrocław–Strachowice. Posiadamy blisko 200 miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska (100 m od Nowego Terminala). Całodobowa ochrona, system telewizji przemysłowej, monitoring profesjonalnej firmy ochroniarskiej Solid Security, system antynapadowy oraz ubezpieczenie gwarantuje bezpieczeństwo pozostawionych pojazdów. Od początku działalności oferujemy usługi ściśle dostosowane do Państwa potrzeb. Oprócz profesjonalnie zorganizowanej ochrony pojazdów oferujemy bezpłatny transfer na lotnisko, pod samo wejście do hali odpraw. Transfer naszych Gości wraz z ich bagażami odbywa się komfortowymi busami. Parking zlokalizowany jest vis a vis Nowego Terminala lotniska, więc czas transferu wynosi zaledwie 1 minutę. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas oraz pieniądze. Rezerwacji miejsca parkingowego można dokonać telefonicznie 728 718 718 lub przez internet. Formularz zlokalizowany na witrynie głównej umożliwia szybką i wygodną rezerwację internetową. Zapraszamy!

 • Parking przy Lotnisku Warszawa

  Parking przy Okęciu zachęca wszystkich podróżujących z Warszawskiego lotniska imienia F. Chopina do skorzystania z naszych usług. Dysponujemy 250 miejscami parkingowymi dla samochodów osobowych. Dla naszych klientów zapewniamy bezpłatny transfer na lotnisko oraz z lotniska na parking po powrocie. Wszystkie pojazdy objęte są ubezpieczeniem w PZU S.A. przez cały okres parkowania. Dbałość o bezpieczeństwo i jakość wykonywanych usług pozwoliła nam zdobyć zaufanie klientów. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz parking przy Okęciu to najlepsze rozwiązanie dla ciebie.

 • Parking lotnisko Pyrzowice

  Znajdujemy się 700 metrów od lotniska Pyrzowice i oferujemy bardzo atrakcyjne usługi parkingowe w konkurencyjnych cenach dla osób podróżujących. Nasz parking strzeżony jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, więc jeśli chcesz zostawić swój samochód w dobrych rękach to tylko u nas. Transferujemy osoby podróżujące pod terminal lotniskowy wraz z bagażami. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klientów sprawiło, że jesteśmy chętnie polecani innym, a nasi Klienci są zadowoleni.

 • Parking u Beaty

  Lotniska zwykle zlokalizowane są poza centrum miasta, a wskutek tego najlepiej dostać się do nich autem. Wylatując z kraju na niedługi okres, człowiek zastanawia się, w jakim miejscu może zostawić swój pojazd. Odpowiedzią na to zapytanie jest Parking u Beaty, który zlokalizowany jest na ulicy Wolności 70 w Pyrzowicach. Pozostawiający auta podwożeni są na lotnisko, więc nie muszą zamartwiać się dodatkowymi kosztami.

 • Parking Modlin

  Park&Fly to profesjonalny parking skierowany do pasażerów odprawiających się na Lotnisku Modlin. Parking posiada 30 miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Teren jest ogrodzony oraz utwardzony. Posiada system alarmowy połączony z grupą interwencyjną. Park&Fly gwarantuje swoim klientom darmowy transfer na lotnisko. Przejazd trwa zaledwie 3 minuty! Ceny są bardzo atrakcyjne, ponieważ za tydzień postoju auta zapłacimy jedyne 65zł! To naprawdę tanio! Zarezerwuj już dziś!

 • Fly-Park

  Szukacie Państwo parkingu tuż przy lotnisku we Wrocławiu? W naszym serwisie znaleźć można wszelkie informacje i porady jak dojechać na lotnisko, jak przygotować się do podróży. Na stronie znajduję się pełna baza wszystkich parkingów przy lotnisku we Wrocławiu. Dzięki temu, ułatwi to Państwu wyszukiwanie odpowiedniego miejsca parkingowego. Wszystkie parkingi monitorowane, ogrodzone. Transfer z i na lotnisko gratis.

 • Parking lotnisko Modlin

  Przy dłuższej podróży rozpoczynającej się z lotniska w Modlinie warto znaleźć tani parking, na którym można byłoby pozostawić swoje auto. Dobrym rozwiązaniem w tym przypadku jest skorzystanie z usług Parkingu Pod Wiatrakiem, który oprócz niskich cen zapewnia również wysoką jakość usług. Szczególny nacisk położono tutaj na bezpieczeństwo, parking jest pilnie strzeżony przez całą dobę. Zainstalowano tutaj nowoczesny system monitoringu, poza tym cały teren jest ogrodzony oraz oświetlony. Warto również wspomnieć, że Parking Pod Wiatrakiem jest przyjazny dla środowiska, korzysta się tutaj wyłącznie z ekologicznych źródeł energii (kolektory słoneczne oraz elektrownia wiatrowa). Dużym atutem tego parkingu jest także bardzo korzystne umiejscowienie. Znajduje się on w Zakroczymiu, dzięki czemu dojazd na lotnisko z parkingu zajmuje tak niewiele czasu, bo zaledwie 3 minuty. Warto jeszcze dodać, że transfer na lotnisko jest już uwzględniony w cenie parkowania, więc nie trzeba martwić się o dodatkowe opłaty.

 • Parking Rondo - parkingrondo.pl

  Parking Rondo pragnie Wam uprościć przybycie na lotnisko i pozostawienie swoich pojazdów w bezpiecznych rękach. Nasz parking jest przez cały czas obserwowany i ochraniany przez najlepszą firmę ochroniarską. Cały parking jest mocno oświetlony. Oferujemy Wam bezpłatny przewóz z naszego parkingu pod same drzwi terminala z walizkami. Lotnisko Wrocław parking to jednostka, gdzie zdołacie zarezerwować miejsce dla siebie on-line. Oferujemy Wam różne metody płatności: gotówką, kartą płatniczą albo przelewem. Parking lotnisko jako pierwsi gwarantuje Wam podgląd na żywo z kamer znajdujących się na parkingu. Zapraszamy do nas.