Rzeczoznawca samochodowy

 • LEWANDOWSKI PAWEŁ badania pojazdów zabytkowych

  LEWANDOWSKI PAWEŁ badania pojazdów zabytkowych

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Pawła Lewandowskiego, która swoją siedzibę ma w Izabelinie B w województwie mazowieckim. W zakres świadczonych usług wchodzi profesjonalne rzeczoznawstwo techniki motoryzacyjnej, ruchu drogowego, maszyn i urządzeń. Rzeczoznawca proponuje ocenę stanu technicznego pojazdów, ustalenie wartości i kosztów naprawy, pomoc w likwidacji szkód komunikacyjnych jak i kosztorysowanie napraw powypadkowych. Zajmuje się też badaniami okresowymi pojazdów wszelkiego rodzaju. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na witrynę internetową.

  Data dodania: 28 09 2017 szczegóły wpisu
 • Rzeczoznawca samochodowy - Jpd-consulting

  Rzeczoznawca samochodowy - Jpd-consulting

  Poznań to miasto, w którym, z racji na wzmożony ruch na drogach, nietrudno o kolizję czy stłuczkę. Niestety nie zawsze można liczyć na uczciwość firmy ubezpieczającej sprawcy zdarzenia, dlatego warto sprawdzić, co będzie miał do powiedzenia niezależny rzeczoznawca samochodowy. Jeżeli znajdujesz się właśnie w takiej sytuacji i poszukujesz uznanego rzeczoznawcy samochodowego i mieszkasz w Poznaniu, to kontakt z Piotrem Januchtą powinien być następnym krokiem, który wykonasz. Doświadczenie i profesjonalizm oraz uczciwość przy dokonywaniu wyceny to zalety nie do przecenienia.

  Data dodania: 05 12 2014 szczegóły wpisu
 • Sprawdzanie VIN - autoDNA

  Sprawdzanie VIN - autoDNA

  Nasza strona daje dostęp do informacji o pojeździe i jego historii dzięki rozkodowaniu numeru VIN, który znajduje się w każdym aucie. Umożliwia to poznanie historii samochodu, uzyskanie informacji o akcjach serwisowych, w których brał udział i listy usterek, które miały miejsce. Dodatkowo można uzyskać realny przebieg samochodu, dane o jego wyposażeniu i specyfikację techniczną. W przypadku wątpliwości, co do ceny żądanej przez sprzedającego można również uzyskać raport z wyceną pojazdu, który pomoże w negocjacjach przy zakupie.

  Data dodania: 04 02 2014 szczegóły wpisu
 • Motoexpert rzeczoznawca samochodowy

  Motoexpert rzeczoznawca samochodowy

  Wielu polskich obywateli przebywa w Niemczech, gdzie niestety także dochodzi do wypadków samochodowych. Z tego powodu warto spojrzeć na stronę internetową wypadek-w-niemczech24.pl, z jakie dowiedzieć się można o różnorakich usługach wykonywanych przez firmę. Zapewnione jest na przykład zastępcze auto, albo też przetransportowanie samochodu do Naszego państwa. Wszelkie informacje otrzymać można kontaktując się pod numerem +48 32 746 07 77. Nie należy tracić czasu na zamartwianie, bowiem sporo spraw można zlecić innym.

  Data dodania: 14 03 2013 szczegóły wpisu
 • Stowarzyszenie Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT

  Stowarzyszenie Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT

  Wypadki samochodowe to zdarzenia, jakie niestety bywają niesamowicie często. Skutkują one uszkodzeniem aut. Nadzwyczaj częstym frasunkiem jest profesjonalne wycenienie strat, z tego powodu swoją pomoc proponuje Stowarzyszenie MRTS MOTOEXPERT, mieszczące się przy ulicy Kościuszki 8 w Kielcach. Nie należy się martwić, bowiem wyświadczamy usługi na terenie całego kraju. Powinno się kontaktować się pod numerem 32 746 07 77 jednocześnie w nagłych przypadkach jak również w krótkim czasie po zdarzeniu.

  Data dodania: 14 03 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Rzeczoznawca samochodowy - nowa strona:

Adres: