www.rzeczoznawcyap.pl

www.rzeczoznawcyap.pl

Ocena: 2.2/10 (5 głosów)Ocenę stanu technicznego pojazdów, ustalanie stopnia zużycia i zakresu jego uszkodzeń, także dla potrzeb odszkodowawczych z tytułu ubezpieczenia komunikacyjnego, oferuje Zespół Rzeczoznawców Samochodowych, Maszyn i Urządzeń Automobilklub Nowy Świat Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu. Realizujemy kosztorysy naprawy w systemie AUDATEX i EUROTAX, zajmujemy się ponadto oceną jakości naprawy pojazdów. Świadczymy wiele innych usług, jakie całkowicie prezentujemy na stronie - zapraszamy!Podobne strony
 • Rzeczoznawca Samochodowy Szczecin, wyceny pojazdów, maszyn i urządzeń

  Kontakt: 601 780 494. Działam jako niezależny rzeczoznawca samochodowy Wykonuję: oceny techniczne i wyceny pojazdów, maszyn i urządzeń, ustalanie danych identyfikacyjnych pojazdów na potrzeby Wydziałów Komunikacji, wyceny szkód komunikacyjnych i inne. Działalność na terenie powiatów i gmin: Szczecin, Łobez, Gryfice, Goleniów, Police, Resko, Wolin, Trzebiatów, Płoty, Nowogard, Rymań, Maszewo, Świdwin, Kołobrzeg, Mrzeżyno, Pobierowo, Niechorze, Dziwnów, Pogorzelica, Kamień Pomorski, Stargard Szczeciński, Pyrzyce, Gryfino, Golczewo, Międzyzdroje, Świnoujście, Białogard, Karlino, Koszalin, Drawsko Pomorskie, Złocieniec, Choszczno. Firma ubezpieczeniowa wypłaciła Ci za mało - zadzwoń, wywalczymy prawidłową wysokość odszkodowania. Wykonuję także: wyceny maszyn i urządzeń - na potrzeby Banków np. zabezpieczenia kredytu, Agencji Nieruchomości Rolnej, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Urzędów Skarbowych, firm ubezpieczeniowych i wielu innych, kalkulacje naprawy pojazdów - kosztorysy naprawy pojazdów ustalanie danych technicznych pojazdów - w tym roku produkcji, wyceny pojazdów (samochodów, motocykli, przyczep, naczep) na potrzeby Urzędów Celnych - dla ustalenia wysokości akcyzy, ustalanie prawidłowej wysokości szkód komunikacyjnych - w tym tzw. szkód całkowitych opisy skorodowanych pól numerowych opisy przyczep typu SAM

 • Rzeczoznawca Olsztyn

  Centrum rzeczoznawstwa oraz likwidacja szkód Holms Pomoc Ubezpieczeniowa powstało w 2005 roku zatrudniamy w naszej firmie cztery fachowe osoby, które bardzo dobrze znają się na rzeczy. Przeprowadzamy oględziny samochodów, motorów, traktorów, maszyn budowlanych także wszystkich przyczep. Pracownicy naszej firmy pogłębiają i wymieniają się wiedzą z pozostałymi rzeczoznawcami. Zasięg naszego działania jest bardzo duży jesteśmy wstanie dojechać w jakąkolwiek część polski.

 • Sieć Rzeczoznawców w Polsce i w Niemczech

  Rzeczoznawcy samochodowi i biegli sadowi w Polsce i Niemczech, oferujacy niezalezne opinie technicze i wyceny szkod komunikacyjnych, Siec polskich i niemieckich rzeczoznawcow MOTOEXPERT - otrzymanie odszkodowania za wypadek samochodowy, kolizje drogowa, stluczke samochodowa w Polsce i w Niemczech. Wypadek komunikacyjny lub kolizja drogowa z winy obcokrajowca (w Polsce lub w Niemczech) z udzialem niezaleznego rzeczoznawcy.

 • Stowarzyszenie Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT

  Wypadki samochodowe to zdarzenia, jakie niestety bywają niesamowicie często. Skutkują one uszkodzeniem aut. Nadzwyczaj częstym frasunkiem jest profesjonalne wycenienie strat, z tego powodu swoją pomoc proponuje Stowarzyszenie MRTS MOTOEXPERT, mieszczące się przy ulicy Kościuszki 8 w Kielcach. Nie należy się martwić, bowiem wyświadczamy usługi na terenie całego kraju. Powinno się kontaktować się pod numerem 32 746 07 77 jednocześnie w nagłych przypadkach jak również w krótkim czasie po zdarzeniu.

 • Motoexpert rzeczoznawca samochodowy

  Wielu polskich obywateli przebywa w Niemczech, gdzie niestety także dochodzi do wypadków samochodowych. Z tego powodu warto spojrzeć na stronę internetową wypadek-w-niemczech24.pl, z jakie dowiedzieć się można o różnorakich usługach wykonywanych przez firmę. Zapewnione jest na przykład zastępcze auto, albo też przetransportowanie samochodu do Naszego państwa. Wszelkie informacje otrzymać można kontaktując się pod numerem +48 32 746 07 77. Nie należy tracić czasu na zamartwianie, bowiem sporo spraw można zlecić innym.

 • Sprawdzanie VIN - autoDNA

  Nasza strona daje dostęp do informacji o pojeździe i jego historii dzięki rozkodowaniu numeru VIN, który znajduje się w każdym aucie. Umożliwia to poznanie historii samochodu, uzyskanie informacji o akcjach serwisowych, w których brał udział i listy usterek, które miały miejsce. Dodatkowo można uzyskać realny przebieg samochodu, dane o jego wyposażeniu i specyfikację techniczną. W przypadku wątpliwości, co do ceny żądanej przez sprzedającego można również uzyskać raport z wyceną pojazdu, który pomoże w negocjacjach przy zakupie.

 • Rzeczoznawca samochodowy - Jpd-consulting

  Poznań to miasto, w którym, z racji na wzmożony ruch na drogach, nietrudno o kolizję czy stłuczkę. Niestety nie zawsze można liczyć na uczciwość firmy ubezpieczającej sprawcy zdarzenia, dlatego warto sprawdzić, co będzie miał do powiedzenia niezależny rzeczoznawca samochodowy. Jeżeli znajdujesz się właśnie w takiej sytuacji i poszukujesz uznanego rzeczoznawcy samochodowego i mieszkasz w Poznaniu, to kontakt z Piotrem Januchtą powinien być następnym krokiem, który wykonasz. Doświadczenie i profesjonalizm oraz uczciwość przy dokonywaniu wyceny to zalety nie do przecenienia.

 • LEWANDOWSKI PAWEŁ badania pojazdów zabytkowych

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Pawła Lewandowskiego, która swoją siedzibę ma w Izabelinie B w województwie mazowieckim. W zakres świadczonych usług wchodzi profesjonalne rzeczoznawstwo techniki motoryzacyjnej, ruchu drogowego, maszyn i urządzeń. Rzeczoznawca proponuje ocenę stanu technicznego pojazdów, ustalenie wartości i kosztów naprawy, pomoc w likwidacji szkód komunikacyjnych jak i kosztorysowanie napraw powypadkowych. Zajmuje się też badaniami okresowymi pojazdów wszelkiego rodzaju. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na witrynę internetową.

 • motocontroler.com – sprawdzanie samochodów przed zakupem

  Motocontroler jest polską grupą ekspertów samochodowych. Posiada 200 fachowców w 16 województwach. Dzięki temu jej usługi są szeroko dostępne. Jeśli planujesz zakup samochodu używanego skorzystaj z ogromnej wiedzy, jakiej dostarczą ci raporty Motocontroler. Pełen opis stanu technicznego samochodu, wycena za pomocą specjalnego programu, a do tego dokładne zdjęcia. Sprawdzenie stanu używanego pojazdu jeszcze nigdy nie było takie proste. Skorzystaj z niezależnych raportów przygotowanych przez profesjonalnych ekspertów samochodowych z firmy Motocontroler, działającej na terenie całego kraju. Poznasz wszelkie możliwe usterki przed dokonaniem zakupu. Dzięki nam nie przepłacisz za używane auto.