Spedycja

 • Trans sp. z o.o.

  Trans sp. z o.o.

  Trans sp. z o.o. to firma, która specjalizuje się w dostarczeniu: koparek, ładowarek, ciągników, traktorów, przyczep i wozów paszowych. Ponadto jesteśmy specjalistami w przewozie zbiorników i pojemników oraz konstrukcji i elementów prefabrykowanych. Oprócz tego, zajmujemy się transportem kombajnów, sieczkarni, pras. Nasi kierowcy to doświadczeni specjaliści profesjonaliści. Na czas transportu Państwa ładunek jest zabezpieczony. Ubezpieczenie równowartości 1.000.000 EURO zabezpiecza przewożony transport. Natomiast nasze auta wyposażone są w najazdy, wciągarki, a także specjalne zagłębienia do przewozu wysokich maszyn.

  Data dodania: 05 02 2019 szczegóły wpisu
 • Licencja na wykonywanie spedycji międzynarodowej

  Licencja na wykonywanie spedycji międzynarodowej

  Spolkispedycyjne – ułatwiamy rozpoczęcie działalności w branży spedycyjnej. sprzedajemy gotowe, czyste spółki bez historii, posiadające dokument uprawniający do podejmowania działalności przewoźnika drogowego w zakresie pośrednictwa przewoźnictwa towaru. Gwarancja skuteczności w zdobyciu licencji spedycyjnej krajowej lub międzynarodowej. Kompleksowa opieka aż do chwili pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

  Data dodania: 09 05 2018 szczegóły wpisu
 • DIERA spedycja międzynarodowa Warszawa

  DIERA spedycja międzynarodowa Warszawa

  Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Diera. Zajmujemy się spedycją drogową, lotniczą, kolejową i morską na terenie kraju, państw europejskich oraz „Rynku Wschodniego”. Zapewniamy kompleksową obsługę magazynową, odprawy celne, ubezpieczenia cargo oraz monitoring przesyłek. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i chętnie doradzimy w zakresie doboru najlepszego rozwiązania w kontraktach handlowych, akredytywach i innych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i współpracę na najwyższym poziomie. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę.

  Data dodania: 13 01 2017 szczegóły wpisu
 • Transport za granicę - SM Logistic

  Transport za granicę - SM Logistic

  Firma transportowa oferuje szeroki zakres usług. Można zamówić u nich transport międzynarodowy. Wykonują oni kursy po wszystkich krajach na naszym kontynencie. Obsługują oni wszystkie branże. Zajmują się nawet czymś takim jak transport chłodniczy. Dzięki profesjonalnym urządzeniom przewóz towarów, które trzeba umieszczać w chłodni nie jest dla nich problemem. Usługi transportowe świadczone są sprawnie i jak najszybciej jest to możliwe. Warto skorzystać z ich usług jeżeli zależy nam na profesjonalnym transporcie międzynarodowym.

  Data dodania: 09 01 2017 szczegóły wpisu
 • Bit Logistics

  Bit Logistics

  Bit Logistics to nowatorska firma, która specjalizuje się w usługach logistyczno-spedycyjnych w ramach przewozów drogą lądową Europy. Główną motywacją biznesu jest rozwój oraz zadowolenie klienta. Firma cechuje się stabilną sytuacją na rynku oraz utrzymywaniem trwałej współpracy z przewoźnikami w biznesie są odpowiedzialność, terminowość, profesjonalizm oraz zaufanie partnerów biznesowych z całej Europy. Przewoźnicy, którzy decydują się na rozpocząć długotrwałą kooperację z Bit Logistics mogą liczyć na szybką i fachową pomoc. Firma zatrudnia spedytorów, którzy biegle komunikują się w sześciu językach. Dzięki temu rozwiązują oni wszelkie niejasności, a także znajdują najkorzystniejsze rozwiązania na trasie przewozu we wszystkich krajach.

  Data dodania: 05 09 2016 szczegóły wpisu
 • OKMARIT spedycja ładunków nadgabarytowych

  OKMARIT spedycja ładunków nadgabarytowych

  Spółka OK Marit mieszcząca się w Sopocie od 20 lat wykonuje usługi transportowe i spedycyjne. Przedsiębiorstwo jest również agentem portowym statków, jakie wpływają do polskich portów. Posiada ona bogate doświadczenie w dziedzinie transportu ładunków. Branżą spółki jest transport drogą morską bądź lądową. Dzięki dysponowanej flocie, oferuje ona także transport ładunków normatywnych, a dodatkowo materiałów niebezpiecznych. Każda propozycja transportowa dobierana jest indywidualnie do potrzeb Klientów. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na jakiej opublikowane są szczegółowe informacje o ofercie przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 07 04 2016 szczegóły wpisu
 • Platforma ETRANSIT.EU - oprogramowanie dla logistyki

  Platforma ETRANSIT.EU - oprogramowanie dla logistyki

  Firma specjalizująca się w oprogramowaniu dla spedycji ETRANSIT.EU Firma ta oznacza dostęp dla wszelkich firm transportowych poszukujących oprogramowania do prostych w obsłudze programów do zarządzania! ETRANSIT.EU to przedsiębiorstwo, którego celem jest dotarcie do firm małych i dużych, znanych i tych dopiero zaczynających się rozwijać, aby oferować najwyższej jakości platformę internetową do optymalizacji zleceń! Dzięki temu systemowi możesz pozwolić sobie na pełną rezygnację z zatrudniania informatyków, gdyż do pracy potrzebne będą jedynie komputer i łącze internetowe! Korzystanie z naszego oprogramowania nie wymaga wynajmowania serwera i jego obsługi! Założenie konta w systemie to jedynie parę minut i już można przystępować do pracy! System ETRANSIT.EU każdej z firm może zaoferować inne usługi: usprawnienie automatyzacji dla spedycji, raport i analizę stanu firmy dla posiadania nad nią pełnej kontroli, komunikację drogą mailową by być cały czas na bieżąco, a także rozbudowane zarządzanie umożliwiające rozwój przy minimalnych kosztach! Oferujemy 30 dniowy okres testowy!

  Data dodania: 16 07 2014 szczegóły wpisu
 • Spedycja międzynarodowa

  Spedycja międzynarodowa

  TransportMania.pl to młoda firma z branży spedycyjno-transportowej. Jednak filarem tej firmy są przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy którzy w branży transportowej pracują już kilkanaście lat. Można powiedzieć, że spedycja nie ma przed nimi żadnych tajemnic a transport to ich pasja. Doskonale to obrazuje sytuacja ekonomiczna ostatnich lat, kiedy inne firmy transportowe zwalniają, łapią zadyszkę przez rosnącą konkurencję oraz niesprzyjające warunki jak rosnące ceny eksploatacji, firma TransportMania bardzo prężnie się rozwija, zatrudnia nowych pracowników spedycyjnych, potrzebuje coraz więcej kierowców. Jeśli chcesz współpracować z profesjonalistami zapraszamy, kliknij!

  Data dodania: 04 12 2013 szczegóły wpisu
 • Wemhoff chłodnicze ładunki częściowe

  Wemhoff chłodnicze ładunki częściowe

  Zapraszamy do zaznajomienia się z usługami realizowanymi przez spółkę WEMHOFF. Jesteśmy oddziałem niemieckiego potentata w dziedzinie transportu i zajmujemy się logistyczną obsługą ładunków krajowych oraz międzynarodowych. Mamy w posiadaniu zaplecza techniczne w wielu krajach Europy, dzięki czemu szybko oraz skutecznie wykonujemy podjęte zlecenia. Dysponujemy także nowoczesnymi samochodami ciężarowymi, doskonale przystosowanymi do transportu ładunków o dużych gabarytach. Podstawą naszej działalności jest transport chłodniczy, dlatego zaopatrzyliśmy się w chłodnie hakowe, chłodnie 33-paletowe i chłodnie 66-paletowe, posiadające rejestratory temperatury. Naszą działalność cechuje dotrzymywanie terminów podjętego zlecenia oraz dostarczenie ładunku w stanie nienaruszonym. Zostań usatysfakcjonowanym klientem tej firmy i odwiedź jej stronę internetową:

  Data dodania: 04 12 2013 szczegóły wpisu
 • Net-Cargo Sp. z o.o. transport kontenerowy

  Net-Cargo Sp. z o.o. transport kontenerowy

  Spedycja lądowa i morska jest trudną branżą, wymagającą nie tylko ogromnej wiedzy i zaangażowania, ale również współpracy oraz zdolności logistycznych. Wskutek tego warto zaufać doświadczonej firmie, której jakość potwierdza znaczne grono zadowolonych klientów. Taką firmą jest założona w 2004 roku NET-CARGO. Pomimo naszej wiedzy oraz rozległych kompetencji bezustannie mamy sporo pokory i wiemy, iż wymagania rynku dynamicznie się zmieniają, z tej przyczyny wciąż uczymy się zaspokajać Państwa potrzeby. Wierzymy, iż możemy być jeszcze lepsi. Na naszych staraniach zwyciężają klienci, którzy korzystają z naszych fachowych usług i z wiedzy fachowców. Nie bez powodu zyskaliśmy kluczowe miejsce oraz poważanie na rynku - nasze zaangażowanie sprawia, iż klienci darzą nas zaufaniem. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji oraz detali:

  Data dodania: 03 10 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Spedycja - nowa strona:

Adres: