Trans sp. z o.o.

Trans sp. z o.o.

Ocena: 4.0/10 (8 głosów)Trans sp. z o.o. to firma, która specjalizuje się w dostarczeniu: koparek, ładowarek, ciągników, traktorów, przyczep i wozów paszowych. Ponadto jesteśmy specjalistami w przewozie zbiorników i pojemników oraz konstrukcji i elementów prefabrykowanych. Oprócz tego, zajmujemy się transportem kombajnów, sieczkarni, pras. Nasi kierowcy to doświadczeni specjaliści profesjonaliści. Na czas transportu Państwa ładunek jest zabezpieczony. Ubezpieczenie równowartości 1.000.000 EURO zabezpiecza przewożony transport. Natomiast nasze auta wyposażone są w najazdy, wciągarki, a także specjalne zagłębienia do przewozu wysokich maszyn.Podobne strony
 • Spedycja Krajowa

  Premium Trade Sp. z o. o. to lider Europejskiej giełdy transportowej TRANS. Od 1992 roku świadczy usług spedycyjne oraz transportowe. Spedycja krajowa to główna branża spółki która może się pochwalić stałą współpracą z takimi firmami jak: Nomi, Ceramika Paradyż, Caprarol, Cersanti, Barlinek, Opoczno, Agroskład i inni. Nasza firma spedycyjna uczestniczy w szeregu programów lojalnościowych i certyfikacyjnych których owocem są renomowane tytuły z branży transportu krajowego, takie jak: Certyfikat kompetencji zawodowych, rzetelna firma, krd, rzetelnego przewoźnika, OCP (odpowiedzialność cywilna przewoźnika). Premium Trade posiada władną flotę ciągników siodłowych - samochody ciężarowe nie starcze niż 3 lata. Kadra firmy spedycyjnej odpowiedzialnej za organizacje transportu krajowego to ludzi z długoletnim doświadczeniem którym bez problemu może powierzyć swoje ładunki. Ponadto każdy transportowany towar przez naszą spedycję krajową jest ubezpieczony na kwotę 130 tysięcy euro. Spedycja krajowa posiada swoją siedzibę w miejscowości Opoczno, Kozenin, Łódź. Transport Opoczno to główna siedziba taboru ciężarowego w Polsce. Nasz firma spedycyjna, transportowa posiada szereg różnych ciągników siodłowych przystosowanych do przewozu ładunków na paletach, materiałów sypkich typu: piasek, żwir, granulat, pelet, ziarno, zboże i inne. Najczęściej transportowane są jednak ładunki na paletach tak zwana "drobnica" pojazdami typu "firanka". Zapamiętaj że to dla Ciebie nasza spedycja przemierza kraj!

 • Spedycja międzynarodowa i oliwa z oliwek

  CMC to firma z 15-letnim doświadczeniem działająca w 3 sektorach. Są to: przerób drewna, transport i spedycja międzynarodowa oraz dystrybucja artykułów spożywczych. W sporym asortymencie produkcyjnym znajduje się między innymi w europaleta epal. Działamy na terenie Europy. Warto zaznaczyć, że posiadamy stałe połączenia między naszym krajem, Włochami, a także Hiszpanią. Dystrybucja produktów spożywczych to kolejny obszar naszej działalności. Nasze wyroby pochodzą z hiszpańskiego rynku i cieszą się powodzeniem na całym świecie. Należą do nich między innymi: oliwa z oliwek, owoce morza, ryby, dania gotowe, ciastka.

 • ISM - spedycja skierowana na kraje Bałkańskie

  Jesteśmy profesjonalnym dostawcą rozwiązań spedycyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowego transportu drogowego skierowanego na kraje Bałkańskie. Oferujemy profesjonalna obsługę transportu międzynarodowego, a szczególnie relacje Polska - Bałkany. Nasze wieloletnie doświadczenia oraz perfekcyjna znajomość języków państw docelowych zapewnia bezproblemowy transport Państwa ładunku. Zapraszamy

 • Spedycja międzynarodowa - SubKombi.pl

  Nasz team tworzy zgrany zespół wspólnie zmierzający do realizacji wspólnych celów. Ciągle inwestujemy w poszerzanie naszej floty, a także w rozwiązania technologiczne pozwalające nam jeszcze lepiej świadczyć nasze usługi transportowe. Dzięki kontroli za pomocą GPS i telefonów GSM możemy zapewnić bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku. Dzięki wyposażeniu naszych pojazdów w system telematyczny posiadamy bezpośredni monitoring ich położenia. Prócz wymienionych usług świadczymy również transport drogowy.

 • Office Logistics Spedycja Miedzynarodowa

  Zajmujemy się Spedycja Krajowa i Międzynarodowa, Transportem Krajowym i Miedzynarodowym, naszą specjalnością są chłodnie oraz samochody do 3,5 DMC. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w spedycji międzynarodowej. Obszar naszych transportów obejmuje całą Europę. Specjalizujemy się w obsłudze eksportów oraz importów do państw Unii Europejskiej, Rosji oraz Skandynawii.

 • Net-Cargo Sp. z o.o. transport kontenerowy

  Spedycja lądowa i morska jest trudną branżą, wymagającą nie tylko ogromnej wiedzy i zaangażowania, ale również współpracy oraz zdolności logistycznych. Wskutek tego warto zaufać doświadczonej firmie, której jakość potwierdza znaczne grono zadowolonych klientów. Taką firmą jest założona w 2004 roku NET-CARGO. Pomimo naszej wiedzy oraz rozległych kompetencji bezustannie mamy sporo pokory i wiemy, iż wymagania rynku dynamicznie się zmieniają, z tej przyczyny wciąż uczymy się zaspokajać Państwa potrzeby. Wierzymy, iż możemy być jeszcze lepsi. Na naszych staraniach zwyciężają klienci, którzy korzystają z naszych fachowych usług i z wiedzy fachowców. Nie bez powodu zyskaliśmy kluczowe miejsce oraz poważanie na rynku - nasze zaangażowanie sprawia, iż klienci darzą nas zaufaniem. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji oraz detali:

 • OKMARIT spedycja ładunków nadgabarytowych

  Spółka OK Marit mieszcząca się w Sopocie od 20 lat wykonuje usługi transportowe i spedycyjne. Przedsiębiorstwo jest również agentem portowym statków, jakie wpływają do polskich portów. Posiada ona bogate doświadczenie w dziedzinie transportu ładunków. Branżą spółki jest transport drogą morską bądź lądową. Dzięki dysponowanej flocie, oferuje ona także transport ładunków normatywnych, a dodatkowo materiałów niebezpiecznych. Każda propozycja transportowa dobierana jest indywidualnie do potrzeb Klientów. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na jakiej opublikowane są szczegółowe informacje o ofercie przedsiębiorstwa.

 • Bit Logistics

  Bit Logistics to nowatorska firma, która specjalizuje się w usługach logistyczno-spedycyjnych w ramach przewozów drogą lądową Europy. Główną motywacją biznesu jest rozwój oraz zadowolenie klienta. Firma cechuje się stabilną sytuacją na rynku oraz utrzymywaniem trwałej współpracy z przewoźnikami w biznesie są odpowiedzialność, terminowość, profesjonalizm oraz zaufanie partnerów biznesowych z całej Europy. Przewoźnicy, którzy decydują się na rozpocząć długotrwałą kooperację z Bit Logistics mogą liczyć na szybką i fachową pomoc. Firma zatrudnia spedytorów, którzy biegle komunikują się w sześciu językach. Dzięki temu rozwiązują oni wszelkie niejasności, a także znajdują najkorzystniejsze rozwiązania na trasie przewozu we wszystkich krajach.