Transport HDS Wrocław

Transport HDS Wrocław

Ocena: 2.5/10 (14 głosów)Zajmujemy się przewożeniem wszystkich rodzai towarów, wypożyczaniem dźwigów samochodowych i hds wraz z profesjonalną wyszkoloną obsługą operatorską. Ofertę kierujemy do firm oraz do osób indywidualnych. Wykonujemy również nietypowe zlecenia związane z transportem hds i dźwigami. Transportujemy HDS: materiały budowlane spaletowane, maszyny, kontenery, rozładujemy, załadujemy! Firma działa na obszarze całego kraju, a jej siedziba mieści się we Wrocławiu.Podobne strony
 • Usługi transportowe

  Coraz większym zainteresowaniem cieszą się usługi transportowe zarówno wśród firm jak i osób prywatnych. Nasza firma oferuje przewiezienie ponadgabarytowych ładunków, które pilotują zatrudnieni przez nas piloci oraz współpracujące z nami profesjonalne firmy zajmujące się pilotowaniem przewozów ponadgabarytowych. Nasza firma organizuje również usługi transportowe policyjne oraz innych służb mundurowych. Żaden ładunek nie jest nie do przewiezienia, gdyż nasza firma kompleksowo zajmie się przewiezieniem wszystkiego.

 • Transport Gabaryty - Holowanie Szczecin

  Transport Import Export Autoholowanie Szczecin. Pomoc drogowa i Autoholowanie Szczecin. Sprowadzanie samochodów z USA. Transport ponadgabarytowy - specjalistyczny - ponadnormatywny.HOLOWANIE KRAJ I ZAGRANICA: - samochodów powypadkowych- samochodów po kolizji-samochodów z urwanym zawieszeniem- i wiele innych. TRANSPORT KRAJ I ZAGRANICA: - samochodów osobowych- samochodów dostawczych- samochodów ciężarowych- ciągników siodłowych- sztaplarek- domków holenderskich- camperów, kampingów- motorów- łodzi (jachty, motorówki itp.)- quadów, ATV- skuterów śnieżnych, wodnych- sprzętu rolniczego- sprzętu budowlanego- i wiele innych. TRANSPORT PONADGABARYTOWY - SPECJALNYSPROWADZANIE AUT Z ZAGRANICY (Z całej Europy oraz z USA i Kanady wraz z załatwianiem wszelkich formalności) Dzwoń: +48 601 55 44

 • Transport nienormatywny

  Tornar - firma rozwijająca się na rynku transportowym oferuje szereg usług, przykładem jest transport ponadgabarytowy. Współpracując z firmą Tornar możesz przewozić towary o nietypowych gabarytach, a także maszyny i uprzędzenia. Wszystko to jest możliwe dzięki specjalistycznemu taborowi dostosowanym do przewożonych towarów. Zapraszamyi zachęcamy do współpracy i skorzystania z usług firmy Tornar. Gwarantujemy, że podejmując z nami współprace, będa Państwo zadowleni i z przyjemnością powrócą, jeśli po raz kolejny będa Państwo potrzebowac transportu. Firma Tornar zaprasza i gwaratuje wysoką jakość obsługi

 • Mito Schwerlast Service

  Firma zajmuje się kompleksową obsługą logistyczną transportów ponadnormatywnych dla przewoźników krajowych i zagranicznych. Głównym kierunkiem rozwoju jest obsługa powstających parków wiatrowych. Posiadamy także mobilne kontenery biurowe na wynajem, idealne rozwiązanie na budowę. Organizujemy zezwolenia, objazdy tras, organizujemy badania wytrzymałościowe obiektów mostowych. Posiadamy 14 aut przygotowanych do pilotazu na terenie Unii Europejskiej.

 • Bor-Trans Sp. z o.o.

  BOR TRANS to firma transportowa bazująca wyłącznie na własnym taborze. Jesteśmy na rynku od wielu lat, co pozwoliło zyskać nam status rzetelnego i solidnego przewoźnika w oczach naszych zleceniodawców. Przewozimy dla naszych kontrahentów ładunki w kraju i za granicą. Naszą specjalnością jest transport nietypowych ładunków gabarytowych (koparki, ładowarki, maszyny rolnicze, ciągniki siodłowe itp.). Dysponujemy gamą naczep niskopodwoziowych oraz platform aby przetransportować dla Państwa wszelkie ładunki nawet do wysokości 3.6 m.

 • Sasbud - Kruszywa, Transport ponadgabarytowy, ciężki - Warszawa

  Firma Sasbud oferuje: sprzedaż kruszywa wszelkiego rodzaju, sprzedaż wszelakiej kostki brukowej, a także palisad, donic dekoracyjnych, obrzeży decor i elementów schodowych, elementów ogrodzeń i murów, elementów drogowych. Oferujemy także usługi z zakresu: rozbiórki i wyburzenia obiektów żelbetowych, betonowych i ceglanych, prowadzone na terenie całej Polski. Wykonujemy różne prace ziemne i wykopy, także przygotowanie placu budowy pod wielkie i małe inwestycje. W ofercie posiadamy też roboty drogowe, układanie kostki i recykling gruzu, do którego używamy kruszarki szczękowej PEGSON z niezależnym napędem, umożliwiającym pracę w terenie. Wydajność kruszarki to 60 - 180 ton/h. Jako jedni z nielicznych na terenie Warszawy posiadamy mobilny sortownik EXTEC, który sortuje materiał według pożądanej frakcji. Jedną z naszych głównych ofert są usługi transportowo-sprzętowe. Nasze zaplecze techniczne uzupełnia pierwszy w Polsce ciągnik siodłowy Scania o mocy 730KM w konfiguracji 8x4 oraz naczepa niskopodwoziowa typu tiefbett marki Nooteboom wyposażona w 8 niezależnych osi wahliwych typu Pendel X-2. Wytrzymałość techniczna naczepy to ponad 90 ton. Świadczymy transport niskopodwoziowy, ponadnormatywny i ponadgabarytowy na terenie całego kraju. Możliwy pilotaż transportu. Gwarantujemy ubezpieczenie OC przewoźnika na sumę 1 000 000 PLN, szybkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny. Szczegóły ofert na naszej stronie. Sprawdź nas, nie pożałujesz.

 • Transport ponadnormatywny

  Odwiedzając duże obiekty użytkowe takie jak: magazyny, galerie handlowe, hipermarkety, hale produkcyjne, obiekty sportowe, prawdopodobnie nie zastanawiacie się państwo, że bez naszych usług takich jak: usługi dźwigowe łódź, przewóz maszyn budowlanych, transport maszyn budowlanych, realizacja tych przedsięwzięć nie byłaby możliwa. Przykładowo, zapewniamy naczepy do przewozu konstrukcji dachowych. Nasz udział może kojarzyć się z hałasem, nieporządkiem i utrudnieniami, ale zwracamy uwagę, iż jest to absolutnie konieczne no i oczywiście przejściowe. Pamiętajmy zatem, że wielkie przedsięwzięcia nie mogą się obyć bez wielkich maszyn oraz wielkogabarytowych materiałów. A do ich transportu muszą być używane odpowiednio duże, silne maszyny, których widok być może nie jest przyjemny, ale już efekty ich pracy napawają dumą, optymizmem i poczuciem bezpieczeństwa.

 • Transport ponadnormatywny

  SASIN to firma usługowa istniejąca od dekady. Naszą domeną jest transport ciężki - na tym polu mamy wszelkie wymagane umiejętności i znaczące doświadczenie. Dzięki temu nasze usługi są bardzo wysokiej jakości. Wszystkie zlecenia rozpatrujemy indywidualnie i wykonujemy błyskawicznie i bezproblemowo - ekwipunki transportujemy na obszarze całej Europy. To, co nas wyróżnia to totalny profesjonalizm i całkowita wiedza dotycząca usług takich jak transport ponadgabarytowy - naszym usługobiorcom udzielamy odpowiedzi na każde wątpliwości.
  Firma Sasin to rękojma rzetelnej i kompleksowej obsługi kontrahentów indywidualnych i firm - nasz sprzęt spełnia wszelakie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i koresponduje narzuconym odgórnie normom.
  Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi wiadomościami na stronie www.transportponadgabarytowy.pl.

 • DAR-TRANS transport maszyn budowlanych mazowieckie

  Zachęcamy do skorzystania z usług firmy transportowej DAR-TRANS Dariusz Tolak z Niegowa niedaleko Warszawy. W zakresie działalności przedsiębiorstwa mieszczą się: przewóz ładunków ponadgabarytowych, przewóz maszyn rolniczych, transport maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych. Proponujemy kompleksowe usługi - od ubezpieczenia przesyłki, poprzez wybór transportu oraz zabezpieczenie ładunku na czas jego trwania, po sprawną oraz terminową realizację zlecenia. Posiadamy nowoczesną flotę samochodową, zatrudniamy doświadczonych kierowców, co pozwala nam zaświadczać usługi wysokiej jakości. Szczegółowe wiadomości na naszej stronie internetowej.

 • DZIENISZEWSKI transport ponadgabarytowy

  Zachęcamy do współpracy z firmą P.T.S. Dzieniszewski, której siedziba mieści się w Elblągu. Jesteśmy profesjonalnym przewoźnikiem ładunków ciężkich oraz ponadgabarytowych. Działamy na rynku od 1994 roku. Wszystkie zestawy w naszej flocie posiadają systemy GPS, które umożliwiają ciągły monitoring ładunku. Oferujemy transport krajowy oraz międzynarodowy. Posiadamy stałe zezwolenia na następujące kraje: Polska, Niemcy, Francja i Włochy. Priorytetem naszej działalności jest profesjonalna oraz kompleksowa obsługa. Jeśli chcą się Państwo zapoznać z ofertą, zachęcamy do zajrzenia na witrynę internetową.