WestSide.npx.pl - Najlepsza strona o rapie

WestSide.npx.pl - Najlepsza strona o rapie

Ocena: 3.9/10 (21 głosów)WestSide.npx.pl to strona poświęcona w 100% raperom i muzyce rap.Znajdziemy na niej m. in. teledyski, utwory, playlistę do słuchania ulubionych kawałków na każdej podstronie portalu, wyczerpujące artykuły i biografię takich sław jak Eminem czy też 2Pac, a przede wszystkim mnóstwo newsów ze świata rapu i żywe forum, gdzie dzień i noc można toczyć dyskusje. Na uwagę zasługuje również bogata w zdjęcia galeria:LINK DO GALERIIAby dołączyć do tej rzeszy fanów rapu wystarczy się zarejestrować. Rejestracja jest w pełni darmowa i szybka, a wszystkie inne elementy serwisu są i zawsze będę za free!Jeśli uważasz się za fana rapu albo chcesz nim zostać - zarejestruj się już teraz:LINK DO REJESTRACJIRejestracja umożliwi Ci pisanie na forum, oglądanie teledysków, pisanie komentarzy, ocenianie artykułów i wiele wiele innych.Takiej strony nie możesz przegapić!!Podobne strony
 • Aleksander Jastrząb - muzyk, fotograf, informatyk Szczecin

  Prywatna strona Aleksandra Jastrząba - zajmującego się zawodowo muzyką, informatyką i fotografią, oraz oferującego usługi w tym zakresie.
  Oferuję:
  * naukę na instrumentach klawiszowych - fortepianie, pianinie, keyboardzie z dojazdem na terenie Szczecina,
  * oprawę muzyczną wszelkich imprez i spotkań towarzyskich - muzyka jazzowa, pop, soul, także w większym zespole
  muzycznym,
  * fotografię komercyjną - fotografia ślubna, wesela, komunie i chrzciny, imprez, koncertów, występów artystycznych,
  * fotografia katalogowa produktów, sesje zdjęciowe modelek i modeli, zdjęcia architektury, budynków, lokali, pubów, klubów, reportaże (do wglądu portfolio)
  * usługi informatyczne, także jako pogotowie komputerowe w siedzibie klienta.

 • Muzyka alternatywna

  Odwiedź stronę zespołu Antypatariusa. Nasza muzyka to połączenie wielu styki oraz gatunków muzycznych, poczynając od muzyki punk a kończąc na muzyce country. Więcej tu amatorki aniżeli profesjonalizmu, bo to Antypatariusa - Prawdziwe podziemie podziemia. Wejdź i sprawdź koniecznie. Zostaw własny wpis w księdze gości. Antypata to nie to samo co inne kapele muzyczne. Jest to muzyka niezależna od nikogo ani niczego.

 • Płyty winylowe

  Gwarantujemy Państwu kompleksowość oferowanych usług, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Współpracowało z nami wielu sławnych muzyków, którzy docenili jakość naszych wyrobów – Liroy, Stan Borys, Paulina Przybysz, Andrzej Rosiewicz i inni. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy, dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkie potencjalnie zainteresowane osoby. Udostępniliśmy na www.optimalmedia.pl ściągawkę zawierającą wyjaśnienia niektórych zwrotów używanych w naszej branży.