WestSide.npx.pl - Najlepsza strona o rapie

WestSide.npx.pl - Najlepsza strona o rapie

Ocena: 2.8/10 (44 głosów)WestSide.npx.pl to strona poświęcona w 100% raperom i muzyce rap.Znajdziemy na niej m. in. teledyski, utwory, playlistę do słuchania ulubionych kawałków na każdej podstronie portalu, wyczerpujące artykuły i biografię takich sław jak Eminem czy też 2Pac, a przede wszystkim mnóstwo newsów ze świata rapu i żywe forum, gdzie dzień i noc można toczyć dyskusje. Na uwagę zasługuje również bogata w zdjęcia galeria:LINK DO GALERIIAby dołączyć do tej rzeszy fanów rapu wystarczy się zarejestrować. Rejestracja jest w pełni darmowa i szybka, a wszystkie inne elementy serwisu są i zawsze będę za free!Jeśli uważasz się za fana rapu albo chcesz nim zostać - zarejestruj się już teraz:LINK DO REJESTRACJIRejestracja umożliwi Ci pisanie na forum, oglądanie teledysków, pisanie komentarzy, ocenianie artykułów i wiele wiele innych.Takiej strony nie możesz przegapić!!Podobne strony
  • Muzyka alternatywna

    Odwiedź stronę zespołu Antypatariusa. Nasza muzyka to połączenie wielu styki oraz gatunków muzycznych, poczynając od muzyki punk a kończąc na muzyce country. Więcej tu amatorki aniżeli profesjonalizmu, bo to Antypatariusa - Prawdziwe podziemie podziemia. Wejdź i sprawdź koniecznie. Zostaw własny wpis w księdze gości. Antypata to nie to samo co inne kapele muzyczne. Jest to muzyka niezależna od nikogo ani niczego.

  • Nuty - Komputerowe przepisywanie nut

    Komputerowe przepisywanie nut (partie solowe, kameralne, partytury, wokalne wraz z tekstem). Przepisywanie nut z rękopisów. Rozpisywanie partytur na głosy. Transpozycje utworów do innych tonacji. Komputerowy skład i edycja nut. Przygotowanie do druku prac naukowych. Notacja muzyki dawnej, współczesnej jak i rozrywkowej (jazzowej). Przygotowywanie i realizacja śpiewników. Wyciągi fortepianowe do ZAiKS-u.

  • Płyty winylowe

    Gwarantujemy Państwu kompleksowość oferowanych usług, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Współpracowało z nami wielu sławnych muzyków, którzy docenili jakość naszych wyrobów – Liroy, Stan Borys, Paulina Przybysz, Andrzej Rosiewicz i inni. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy, dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkie potencjalnie zainteresowane osoby. Udostępniliśmy na www.optimalmedia.pl ściągawkę zawierającą wyjaśnienia niektórych zwrotów używanych w naszej branży.