Muzyka

Muzyka - ostatnio dodane strony

 • Wytwórnia Muzyczna Delphy Records

  Wytwórnia Muzyczna Delphy Records

  Wytwórnia muzyczna Delphy Records reprezentuje innowacyjne podejście do produkcji muzycznych, umożliwiając młodym artystom rozpoczęcie profesjonalnej twórczości w branży muzycznej. Zajmujemy się produkcją muzyczną, często współpracując z amatorami – wspierając ich na każdym etapie produkcji. Niezależenie od stopnia przygotowania oraz poziomu jaki reprezentuje artysta przez nas prowadzony – nasze produkcje prezentują wysoki poziom, nie odbiegający od produkcji dużych koncbamyernów fonograficznych. Dbamy o każdy szczegół, dbamy o wysoką jakość. Oprócz aktywności w obszarze produkcji muzycznej zajmujemy się także produkcją teledysków oraz działaniami promocyjnymi. Posiadamy obszerne doświadczenie w dziedzinie promocji muzycznej, promocji artystów, promocji w internecie, w mediach społecznościowych, youtube. Zajmujemy się również stroną prawną, prawami autorskimi, zgłoszeniem utworu do odpowiednich organizacji, jak również jesteśmy w stanie umieścić piosenkę na spotify, jak również na innych popularnych portalach streamingowych. Nasz zespół tworzą jedynie doświadczeni specjaliści z branży muzycznej, posiadający ogromne doświadczenie. Gwarantujemy najwyższą jakość produkcji. Z nami nie musisz się niczym martwić. Jedyne, czego wymagamy to odpowiedniego zaangażowania, własnego przekazu, motywujemy do pisania – tworzenia własnych tekstów, pomagamy przy ich pisaniu – zabiegamy o to aby były one skomponowane z poszanowaniem zasad rytmizacji w relacji do linii melodycznej. Dbamy również o całościowy wymiar muzyczny, artystyczny. Zabiegamy o to, aby produkcje naszych artystów były oryginalne, aby każdy nasz twórca posiadał swój indywidualny, rozpoznawalny styl. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 01 2021 szczegóły wpisu
 • siwica.pl

  siwica.pl

  Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę Pracowni Lutniczej Jacka Siwicy, która swoją siedzibę ma w Jejkowicach w województwie śląskim. Fachowiec świadczy szeroki zakres usług związany z budową jak i naprawą instrumentów muzycznych. Specjalizuje się w budowie skrzypiec, altówek, wiolonczel, violi da gamba a oprócz tego naprawie i korekcie smyczków, kołków, duszy, pęknięć, progów, lakieru bądź wielu innych. Gwarantuje najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny i rzetelność. Po więcej informacji na temat oferty lub w celu skontaktowania z pracownią, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 13 09 2020 szczegóły wpisu
 • iviteraudio.pl

  iviteraudio.pl

  Zapraszamy na nasz portal dedykowany technice audio. W jego ramach prowadzimy działalność publicystyczną, prezentujemy relacje z testów sprzętu, przedstawiamy artykuły oraz felietony naszego autorstwa - dedykowane tematyce audio.
  Prowadzimy największy serwis urządzeń audio w Polsce - serwisujemy zarówno konstrukcje klasyczne, analogowe, jak również najnowocześniejsze urządzenia cyfrowe. Zatrudniamy w tej chwili ogromny sztab specjalistów, techników serwisu audio, dysponujemy zaawansowanym zapleczem serwisowym.
  Zapraszamy również do naszego sklepu audio w którym przedstawiamy urządzenia audio klasy vintage - działamy na Placu Konstytucji 5, w lokalu pod słynnym neonem "Instrueny Muzyczne". W naszym lokalu istnieje możliwość zapoznania się, posłuchania oferowanych przez nas sprzętów. Kolejna bardzo istotna informacja jest taka, że każde oferowane przez nas urządzenie - poddawane jest przed samą sprzedażą kompleksowej renowacji, która ma na celu doprowadzenie urządzenia do idealnego stanu technicznego. Prowadzimy oczywiście również sprzedaż wysyłkową. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 29 08 2020 szczegóły wpisu
 • Zespół na wesele Kielce

  Zespół na wesele Kielce

  Dobry zespół na wesele Kielce-świętokrzyskie–Concret to gwarancja najlepszej zabawy. Zarezerwowanie budynku zapewnia weselnikom beztroskę wręcz w przypadku, gdy ilość weselników jest de facto duża. Tańce tak zabawy mogą być w paru pomieszczeniach na raz. Na miejscu jest także jadalnia ale kuchnia. Bezproblemowy catering sprzyja momentom odpoczynku niebawem stole oraz dodatkowo potrawach danego rodzaju. Zależnie od pory za oknem, można też korzystać z otoczenia weselnego mieszkania. Niedawno modne jest organizowanie wesel w plenerze jak i muzyka na wesele concret to uroczystości zwykle niezapomniana. Która na długo pozostanie zawsze w pamięci jako niezwykle wyjątkowa. O miejsce w lokalu przyjęć należy ubiegać się jak najszybciej, i preferencje wyszukania na niego są potężne. Teoretycznie wykluczone posiada dylematu, ponieważ jednocześnie trwało kilka wesel, aczkolwiek bez liku zależy od postanowień par młodych – nieraz wymagają dużo więcej przestrzeni niż gwarantuje pojedyncza sala.

  Data dodania: 11 08 2020 szczegóły wpisu
 • djfrontman.pl

  djfrontman.pl

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę DJ FRONTMAN z Warszawy. Artysta oferuje profesjonalną oraz kompleksową obsługę imprez okolicznościowych takich jak wesela, jubileusze, studniówki, imprezy firmowe, pikniki, bale sylwestrowe czy też karnawałowe. Zapewnia oprawę świetlną i muzyczną, konferansjerkę, ochronę, efekty specjalne i dodatkowe atrakcje. Indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia i gwarantuje fachowość, niezawodność i doskonałą zabawę. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą bądź chcą się dowiedzieć więcej na temat oferty, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 21 07 2020 szczegóły wpisu
 • Party DJ - Ekskluzywne Wesela i Eventy

  Party DJ - Ekskluzywne Wesela i Eventy

  Paweł Tutka, dj ze Słupska jest ekspertem w branży weselnej i cieszy się dużym uznaniem wśród Par Młodych. Decydując się na współpracę z Party DJ, inwestujesz w udane wesele i spokojną przyszłość.

  Dlaczego warto wybrać właśnie Party DJ?

  -Wysublimowany gust muzyczny i doświadczenie pozwalają mi poprowadzić wesele w każdym stylu
  -Bogaty repertuar oraz wiedza na temat muzyki
  -Miksowanie muzyki na żywo i umiejętne mieszanie stylów muzycznych
  -Radiowy głos

  Chętnie doradzę Ci jak dobrze zaplanować wesele, aby było udane.

  Zapytaj o wolny termin na partydj.pl

  Data dodania: 21 07 2020 szczegóły wpisu
 • Muzyka do restauracji

  Muzyka do restauracji

  Muzyka do restauracji bez opłat za publiczne odtwarzanie to coś o co powinien zadbać każdy przedsiębiorca. Muzykę, którą słuchają goście w lokalu najlepiej odtwarzać z One Player - tam znajduje się ogromny wybór muzyki bez praw autorskich,a także radio bez opłat Zaiks - na podstawie udzielonej przez radio internetowe licencji. Dowolna muzyka do restauracji w One Player - przebieraj w różnych gatunkach muzycznych!

  Data dodania: 17 08 2019 szczegóły wpisu
 • www.hifisilesia.pl

  www.hifisilesia.pl

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Hi-Fi Silesia, która mieści się w Katowicach. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w instalacji, projektowaniu i pełnej obsłudze sprzętu audiowizualnego, nagłośnienia, alarmów, monitoringu oraz elektroniki użytkowej. Oferujemy urządzenia najlepszych znanych firm, które instalujemy zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych a także w miejscach publicznych takich jak sklepy, sale konferencyjne, dyskoteki i restauracje. Zapewniamy szybką realizację, profesjonalizm i korzystne ceny usług. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 16 04 2019 szczegóły wpisu
 • www.audioart.pl

  www.audioart.pl

  Dobór właściwych rozwiązań audiowizualnych dla wskazanego obiektu, rozmieszczenie i montaż CCTV bądź innego systemu, a następnie konfiguracja systemu do warunków panujących w obiekcie to etapy realizacji oferty firmy AudioArt s.c. Artur Różaniecki, Jarosław Mużyło-Kuryłowicz z Wrocławia. Wszystkie systemy nagłośnienia oraz inne realizacje traktujemy w sposób indywidualny, dlatego do współpracy zapraszamy osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje. Posiadamy wieloletnie i szerokie praktyka na rynku. Służymy doradztwem i wsparciem technicznym.

  Data dodania: 19 03 2019 szczegóły wpisu
 • Dj wodzirej na imprezy, eventy - bellwetherevent.com

  Dj wodzirej na imprezy, eventy - bellwetherevent.com

  Potrzebny jest Ci wodzirej na wesele? Sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Od września 2017 roku nasz team ma licencję zawodowego wodzireja. Mamy bardzo bogate doświadczenie w prowadzeniu imprez i zabawianiu gości. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jednym z największych naszych atutów jest wykształcenie muzyczne, które w połączeniu z wyczuciem gustu sprawi, że nastrój imprezy będzie wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2019 szczegóły wpisu