Lingua L.A.B. Szkolenia Językowe

Lingua L.A.B. Szkolenia Językowe

Ocena: 3.0/10 (22 głosów)Szkoła prowadzi szkolenia dla firm, kursy otwarte, zajęcia indywidualne oraz warsztaty tematyczne w zakresie: języka angielskiego, francuskiego, języka niemieckiego, języka włoskie na wszystkich poziomach zaawansowania, konwersacje, a także zajęcia tematyczne i przygotowanie do egzaminów. Nasze kursy odbywają się tylko w małych grupach 4-6 osób.

Prowadzimy kursy dla:

studentów
licealistów
gimnazjalistów
dorosłych
dzieci

a także kursy specjalistyczne:

Business English
Angielski/Francuski 50+ - autorski program nauki dla seniorów
Angielski po francusku, francuski po angielsku
egzaminacyjne
gramatyczne
konwersacje
warsztaty tematyczne
intensywne kursy wakacyjne i semestralne

Szczegóły oferty na www.lingualab.bielsko.plPodobne strony
 • Angielski dla dzieci w miejscowości Wrocław

  Prezentowany ośrodek szkoleniowy zajmuje się nauczaniem najmłodszych. Angielski dla dzieci Wrocław organizuje zajęcia dla różnych grup np. 10-14 latków. Celem prowadzonych lekcji jest usprawnienie m.in. procesu motywacji. Zajęcia prowadzą przeszkoleni filolodzy z odpowiednią wiedzą merytoryczną. Szkoła specjalizuje się w kursach dla dzieci oraz uczniów szkół gimnazjalnych. Pedagodzy w swojej pracy wykorzystują różne zabawy np. brain gym oraz piosenki. Dzięki nauce w Smart Kids dziecko nauczy się płynnie i poprawnie porozumiewać.

 • Języki obce Kórnik

  Nauka języków obcych jest coraz bardziej popularna. Warto więc zadbać aby wciąż podnosić swoje umiejętności aby nie zostawać z tyłu. Oferujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Nasza szkoła językowa znajduję się na terenie Kórnika. Doświadczona kadra oraz profesjonalne podejście do ucznia sprawia, że nauka w naszej szkole językowej staje się przyjemnością. Nauka angielskiego nigdy nie była tak prosta.

 • English Buzz- uczymy z pasją

  English Buzz to szkoła językowa, która powstała z pasji do nauczania języka angielskiego. To miejsce, w którym niezależnie od poziomu znajomości języka oraz wieku, każdy znajdzie coś dla siebie. W związku z tym, że stoi za nami 11- letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, wypracowaliśmy unikalną metodykę nauczania, której odzwierciedleniem są proponowane przez nas 4 rodzaje kursów:KIDS' i TEEN BUZZ- zajęcia dla dzieci i młodzieży, MUMMY BUZZ- kursy dla Mam oraz BIZI BUZZ- kursy ogólne i biznesowe dla osób dorosłych w firmach.Prowadzimy zajęcia na terenie Białołęki i okolic: Zielona Białołęka, Targówek- Zacisze i Bródno. W ramach oferty prowadzimy również zajęcia indywidualne oraz kursy specjalistyczne. Nasi lektorzy są odzwierciedleniem naszego logo tj. pracowitej pszczółki i charakteryzują się pasją, profesjonalnym podejściem do nauczania oraz wykształceniem kierunkowym. Uczą tak jak sami pragnęliby być uczeni- czyli z pasją.Nasza szkoła jest miejscem, gdzie zawsze coś się dzieje, jest wesoło i motywująco, co sprzyja nauce w przyjaznej atmosferze. Poza tym działamy na terenie szkół podstawowych i gimnazjalnych czym zaoszczędzamy rodzicom kłopot dowożenia dzieci na zajęcia oraz dodatkowego zmartwienia.Przygotowujemy do egzaminów Young Learners oraz gimnazjalnych. Jesteśmy szkołą, która pozostaje w kontakcie z rodzicami i dba o dobre relacje. W ciągu roku szkolnego bierzemy udział w życiu szkoły poprzez udział w organizowanych przez nią wydarzeniach. Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby współczesnego, zabieganego rodzica, ponieważ możemy uczyć zarówno dzieci jak i samych rodziców :) W naszej ofercie znajdują się również tłumaczenia z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego, a wszystko to z pasji do języków!

 • Szkoła językowa Maków Mazowiecki

  Oferujemy Państwu bogaty pakiet kursów językowych, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Prowadzimy zajęcia w małych grupach 6-9 osób, co sprawia, że nauka przynosi szybko znakomite efekty. Posiadamy dwie sale, wyposażone w tablice interaktywne, które znajdują się na wyposażeniu tylko najbardziej prestiżowych szkól. Dzięki tym nowoczesnym urządzeniom, nauka to czysta przyjemność i dobra zabawa. Zarówno dzieci jak i dorośli będą chętnie uczestniczyli w zajęciach i szybko przyswajali wiedzę. Nudne zajęcia w szkole, lub niekończące się prywatne lekcje, to już przeszłość. Dzięki naszej ofercie szybko i chętnie przyswoją Państwo wiedzę, efekty będą błyskawiczne.

 • Język angielski dla dzieci Łódź

  Baby English Center to miejsce gdzie uczymy dzieci języka angielskiego. Wykorzystujemy metodę Pingu's English oraz swoje autorskie metody. Pingu's English to bardzo przyjazna metoda nauczania skierowana do dzieci w wieku 3-7 lat. Dzieci uczą się języka na wszystkich płaszczyznach, słuchania, mówienia, pisania. Oprócz tego zdobywają umiejętności społeczne. Praca z dziećmi to dla nas przyjemność. Znajdujemy się w Łodzi przy ulicy Gdańskiej 90.

 • ANGLO-HOUSE Szkoła języka angielskiego

  Kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Angielski skrojony na miarę Twoich potrzeb. Małe grupy lub zajęcia indywidualne. Realizujemy również programy: ŚWIAT DZIECKA PO ANGIELSKU dla dzieci, ANGLO PASS dla młodzieży oraz ANGIELSKI NA CO DZIEŃ dla dorosłych. Korepetycje dla dzieci i młodzieży. Bieżąca pomoc w szkole. Konwersacje dla dorosłych. Oferujemy elastyczne godziny zajęć oraz atrakcyjne ceny. Zajęcia w centrum Gdyni. Uczymy angielskiego różnorodnie, nie stosując jednej metody, ale cały ich wachlarz wychodząc naprzeciw różnym stylom uczenia się kursantów. Na zajęciach nie ma nudy i przewidywalności, ale jest zainteresowanie i chęć uczestniczenia w lekcji. W ANGLO-HOUSE nauka jest różnorodna, komfortowa i dla Twoich potrzeb!

 • Kursy angielskiego za granicą - JustSpeak

  Firma JustSpeak.pl proponuje kontrahentom kursy języka angielskiego. Opracowaliśmy kursy wyjazdowe, które cechuje wysoka efektywność. Zapewniamy profesjonalną pomoc native speakerów. Proponujemy dużą różnorodność usług, które personalnie dostosowujemy do zgłoszonych przez klientów wymagań. Nasze kursy są bezstresowe. Wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej propozycji, które dostępne są na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.

 • Funky Baranky - Angielski Oława

  Szkoła Funky Baranky to miejsce w którym nasz możliwość nauczyć się dobrze komunikować się językiem angielskim. Nauczyciele pracujące w Funky Baranky to eksperci, którzy doskonale wiedzą jak edukować konkretną osobę, żeby ta nauczyła się posługiwać językiem angielskim na poziomie, jaki jej się wymarzył. Edukujemy uczniów do matury, kształcimy dorosłych ale także realizujemy lekcje dla firm. Szkoła Funky Baranky zlokalizowana jest w Oławie gdzie serdecznie każdego zapraszamy do rezerwacji terminów a także na naszą www firmową http://funkybaranky.pl/