Prywatna Szkoła Muzyczna Katowice - muzyczna.pl

Prywatna Szkoła Muzyczna Katowice - muzyczna.pl

Ocena: 2.8/10 (27 głosów)Prywatna Muzyczna Szkoła Podstawowa “Elementarz” w Katowicach to miejsce stworzone przez wielkich wielbicieli muzyki i grania na najróżniejszych instrumentach. Swoją pasję do muzyki, do grania, do śpiewania chcemy dostarczyć kolejnym pokoleniom, dlatego zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszej placówki edukacyjnej. Szczególnie zapraszamy Rodziców tych dzieci, które już od najmłodszych lat mają pociąg do muzyki i już czynią próby samodzielnego grania na najróżniejszych instrumentach. Wasze dziecko na pewno doskonale odnajdzie się w naszej szkole. Nauka gry na saksofonie, nauka gry na wiolonczeli, nauka gry na perkusji, na gitarze i dużo innych - gwarantujemy Waszym dzieciom naukę przy boku najlepszych nauczycieli. Nasza szkoła kieruje uwagę na potrzeby każdego ucznia, ponieważ zajęcia odbywają się w mało liczebnych klasach. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą placówką edukacyjną. Muzyka to wspaniała rzecz.Podobne strony
 • Lekcje śpiewu Łódź

  Posiadasz zdolności muzyczne lub chciałbyś je nabyć ? Oferujemy profesjonalne lekcje śpiewu łódź. Skorzystaj ze szkoły muzycznej Yamaha w Łodzi zamieszczonej przy ulicy milionowej 55, przeprowadzamy profesjonalne nauki gry na pianinie, organach, lekcje gry na gitarze łódź, lekcje gry na perkusji, keyboardzie, nauki śpiewu, rytmiki, dzięki nam nabędziesz umiejętności które pomogą osiągnąć ci sukces w zawodzie muzyka, Nauka w naszej szkole to sama przyjemność zapewniamy miłą atmosferę w celu uzyskania więcej informacji odwiedź naszą stronę www i skorzystaj z darmowych lekcji próbnych które oferujemy początkującym uczniom.
  Zajęcia w Naszej szkole przebiegają w miłej atmosferze, u nas na pewno nie będziesz się nudził, połącz przyjemność nauki na instrumentach z twoimi zainteresowaniami.
  Nasze Lekcje gry na gitarze, Lekcje gry na perkusji, lekcje gry na pianinie lub lekcje gry na flecie sprawią że nauczysz się rytmiki która pozwoli profesjonalnie grać na danym instrumencie muzycznym.

 • Szkoła Muzyczna w Rzeszowie

  Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do nauki gry na instrumencie do naszej rekomendowanej szkoły muzycznej Yamaha. Usytuowana w Rzeszowie placówka świadczy kompleksowe kształcenie w zakresie gry na różnorodnych instrumentach. Posiadamy gruntownie wyposażone pomieszczenia oraz własne materiały edukacyjne. Zatrudniamy wyłącznie solidnie przygotowanych pedagogów. Zapraszamy na stronę muzyka.yamaha.pl.

 • Musicacademy.pl - music school Warsaw

  Stołeczna Szkoła Muzyczna UNISONO oferuje klientom dużą różnorodność usług powiązanych z nauką gry. Pomagamy również w kształtowaniu umiejętności wokalnych a także w poprawie wiedzy związanej z muzyką. Nasze usługi kierujemy zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Zatrudniamy wyłącznie doskonale wyedukowanych nauczycieli, co pozwala nam na zapewnienie doskonałej jakości oferowanych usług. Wszyscy uczniowie naszej szkoły mogą sprawdzić umiejętności na publicznym koncercie. Zapraszamy do skorzystania z naszych czynności.

 • Szkoła muzyczna PL&T pod Lublinem

  Jeżeli chcesz zgłębiać tajniki ze świata muzycznego, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły muzycznej PL&T pod Lublinem. Nasza wyspecjalizowana kadra z ogromną chęcią nauczy gdy na trąbce, skrzypcach bądź pianinie każdego chętnego. Poza zajęciami praktycznymi organizujemy również warsztaty teoretyczne z zakresu rytmiki czy tez historii muzyki. Nauczyciele zarażą Cię miłością ii pasją do muzyki.