Wydawnictwo EduLex – wyposażenie i zaopatrzenie szkół

Wydawnictwo EduLex – wyposażenie i zaopatrzenie szkół

Ocena: 2.4/10 (28 głosów)Wydawnictwo Edulex to wyspecjalizowana firma, której głównym punktem działalności jest zaopatrzenie szkół w kompatybilną z aktualnymi przepisami dokumentację. Wydajemy dzienniki lekcyjne dla wszystkich poziomów szkół. Ponadto w asortymencie znajdują się różnego rodzaju druki, poczynając od giloszy do świadectw, a kończąc na kartach rowerowych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zgromadzić duże grono zadowolonych klientów.Podobne strony
 • Interpretacja poezji

  Szkolny Zeszyt to nowo tworzony portal edukacyjny. Można w nim znaleźć liczne artykuły, głównie na język polski, przygotowane przez absolwentów szkół średnich zajmujących czołowe miejsca w rankingach na przestrzeni lat. Dlatego też, wiedza, którą się dzielimy, będzie z pewnością pomocna dla uczniów uczęszczających do liceum czy gimnazjum. Liczne opracowania i streszczenia lektur oraz interpretacje poezji będą pomocną bronią w zmaganiach na polu bitwy przeciwko językowi. W serwisie znajdują się ponadto prace związane z religią, wiedzą o społeczeństwie, filozofią i przysposobieniem obronnym. Wśród rozbudowanej bazy artykułów szczególnie polecamy interpretacje poezji K.K.Baczyńskiego, Adama Mickiewicza oraz Bolesława Prusa.

 • Dziennik elektroniczny

  Prezentowany portal www opisuje walory nowoczesnego e-dziennika. Polecana strona to doskonałe źródło wyczerpujących informacji o tego typu dzienniku. Dziennik elektroniczny jest idealny dla rodziców, pozwala sprawdzać np. osiągnięcia. Dziennik umożliwia nauczycielom szybkie nadzorowanie pracy ucznia. Atutem oprogramowania jest możliwość szybkiego wydruku świadectw szkolnych. Proponowany dziennik wirtualny spełnia zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Program posiada wiele funkcji i opcji m.in. społeczność.

 • Multimedia edukacyjne

  W dzisiejszych czasach używanie multimediów w edukacji jest pożądane zarówno przez uczniów, nauczycieli, rodziców jak i dyrektorów szkół. Szybki postęp technologiczny spowodował upowszechnienie się programów online, multibooków i multipodręczników czyli multimedialnych książek on-line, tablic interaktywnych i internetowych narzędzi dydaktycznych. Multimedia w edukacji można spotkać na każdym poziomie nauczania. Nowe technologie są wykorzystywane zarówno w edukacji wczesnoszkolnej, klasach 4-6 szkół podstawowych, gimnazjach jak i liceach i technikach, ponieważ są wygodniejsze, tańsze i atrakcyjniejsze dla ucznia. W szkole XXI wieku cyfrowe narzędzia nauczania to już konieczność i przejaw nowoczesnego podejścia do przekazania wiedzy z matematyki, języka polskiego, historii i wielu innych przedmiotów. Nauczyciele uwielbiają usprawniać swoją pracę z uczniami za pomocą multipodręczników, programów on-line. Mogą zadawać zadania i sprawdzać postępy uczniów przez internet. Wielu matematyków korzysta także z kreatora sprawdzianów online, czyli Kompozytora Klasówek. Oferowane multimedia dydaktyczne, takie jak Matlandia, GimPlus, Matematura.pl, interaktywne mapy historyczne, e-booki czy podręczniki multimedialne są chętnie wykorzystywane nie tylko w szkolnych pracowniach komputerowych, ale także na tablicach interaktywnych i na domowych komputerach uczniów.W dzisiejszych czasach niemal wszystkie nauczane przedmioty są w stanie być wspomagane nowoczesnymi technologiami i cyfrowymi narzędziami nauczania.

 • Program do zajęć komputerowych

  Zajęcia komputerowe są fascynującą zabawą dziecka z komputerem. Uczniowie uwielbiają rozwiązywać kolorowe zadania, oglądać wesołe animacje. Bawią się, a podczas zabawy uczą! Nauczyciele wiedzą, że to nie tylko dobra zabawa, ale również nauka obsługi komputera, matematyki, jak również bezwzrokowego pisania na klawiaturze! Mimo to na lekcjach często słyszy się okrzyki "Lubię to!" Obsługa myszki staje się prosta, a dla dzieci takie lekcje to po prostu wesoła szkoła. Ten program online to pójście z duchem czasu, podążanie za wymogami i trendami nowoczesnej szkoły. Animowani bohaterowie stają się przyjaciółmi dzieci podczas podróży pełnej przygód przez 100 interaktywnych ćwiczeń.Każdy nauczyciel chce żeby jego uczniowie pokochali lekcje w szkole, wie że powinien korzystać z multimediów i nowych technologii. To są istotne kwestie, które coraz częściej podnoszone są w mediach i coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę.

 • Hurtownia artykułów szkolnych

  Czy kiedyś zastanawialiśmy się w czasie zakupów jaką drogę pokonał wybrany przez nas towar zanim trafił do naszych rąk? Nasza firma to hurtownia, która zaopatruje sporo sklepów w różnego typu artykuły. Na samym początku był to rodzinny biznes produkujący okładki na zeszyty szkolne jak również książki a także zabawki edukacyjne. Z czasem przekształcił się on w hurtownię. Posiadamy towar dopasowany do danej pory roku. A więc w lecie zabawki jak również sprzęt plażowy, na jesień będą to artykuły szkolne, w zimie ozdoby na Boże Narodzenie a także sprzęt niezbędny w czasie ferii a na wiosnę sprzęt do piasku czy dekoracje na święta Wielkanocne. Mamy zarówno artykuły dekoracyjne, towary przemysłowe a także biurowe. Jeśli szukasz sprawdzonego partnera w biznesie nawiąż współpracę z nami.

 • Artykuły szkolne

  W trosce o jak najwyższy poziom zadowolenia naszych klientów staramy się jak najszybciej zrealizować zamówienie. Dlatego przesyłkę wysyłamy w ciągu 48 godzin od momentu założenia zamówienia lub wpływu pieniędzy na nasze konto. W przypadku gdyby czas realizacji uległ wydłużeniu, o każdej zwłoce poinformujemy państwa mailowo. Przesyłka zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. Zapraszamy wszystkich do zakupów.

 • Akcesoria do tablic - tablice-szklane.pl

  Firma Tablice-szklane.pl zlokalizowana jest w Tarnowie. W naszej propozycji znajdą Państwo szklane tablice do pisania. Oferujemy również różnorodne tablice magnetyczne. Kooperujemy tylko z renomowanymi dostawcami, dlatego możemy zapewnić doskonałą klasę każdego oferowanego produktu. Udostępniamy sposobność przygotowania produktu zgodnego z oczekiwaniami każdego klienta. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w aspekcie doboru najodpowiedniejszych produktów do określonych oczekiwań. Zapraszamy do kooperacji.

 • TrioPolska - Pomoce dydaktyczne dla szkół

  Sklep TrioPolska oferuje miedzy innymi pomoce dydaktyczne dla szkół. Pomoce szkolne przykuwają uwagę uczniów w czasie prowadzenia zajęć co przekłada się na dużo lepsze efekty w nauce. Właśnie dlatego sklep TrioPolska importuje pomoce dydaktyczne dla szkół oraz pozostałych placówek edukacyjnych. Na stronie internetowej sklepu odszukasz całą ofertę, zamówisz tam także produkty, których potrzebujesz w niewygórowanej cenie. Gorąco zapraszamy!