Nieruchomości

Nieruchomości - ostatnio dodane strony

 • Wille na Sprzedaż Costa Del Sol - MarbellaHouses.pl

  Wille na Sprzedaż Costa Del Sol - MarbellaHouses.pl

  Marbellahouses.pl to renomowana agencja nieruchomości specjalizująca się w rynku nieruchomości na Costa del Sol, Hiszpania. Nasza firma oferuje szeroki wybór luksusowych nieruchomości, w tym wille, domy i apartamenty na sprzedaż w prestiżowych lokalizacjach Costa del Sol, z naciskiem na piękną Marbellę. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w branży nieruchomości w Hiszpanii sprawiają, że jesteśmy najlepszym partnerem w realizacji Twoich marzeń o posiadaniu własnego domu na Costa del Sol.

  Data dodania: 13 10 2023 szczegóły wpisu
 • agencja mieszkaniowa bydgoszcz - zwizd-bydgoszcz.pl

  agencja mieszkaniowa bydgoszcz - zwizd-bydgoszcz.pl

  Kompleksową obsługę w zakresie zarządzania i administracji nieruchomościami mieszkalnymi w Bydgoszczy proponuje Zrzeszenie Właścicieli i Zarządców Domów Bydgoszcz, które ma ponad 50-letnie doświadczenie. Obsługujemy kamienice prywatne i wspólnoty mieszkaniowe, ale też prowadzimy sprzedaż domów i wynajmem mieszkań. Zapewniamy najwyższy standard obsługi - dysponujemy ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości. Więcej szczegółów nt. naszej oferty znajdą Państwo na stronie. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 03 2023 szczegóły wpisu
 • LivinnX - Mieszkanie studenckie

  LivinnX - Mieszkanie studenckie

  LivinnX to nowy gracz na rynku polskich prywatnych akademików. Łączymy wysoki standard życia z nieporównywalnym komfortem i wyjątkową dbałością o studentów. Nasz główny cel to stworzenie nowych studenckich społeczności, miejsc gdzie możesz efektywnie się uczyć, a następnie zrelaksować i dobrze się bawić. Jako doświadczeni gospodarze wiemy, co robimy. Nasze domy studenckie w Europie, Ameryce i Ameryce Południowej szybko stały się wyznacznikami jakości i są dokładnie tym, czego studenci oczekują od swojego zakwaterowania.

  Data dodania: 01 03 2023 szczegóły wpisu
 • Jurczak Rzeczoznawca Majątkowy - Bielsko-Biała

  Jurczak Rzeczoznawca Majątkowy - Bielsko-Biała

  Zakres usług naszej firmy obejmuje wycenę nieruchomości oraz działalność consultingową na tym rynku. Konieczność sporządzenia wyceny nieruchomości i skorzystania z pomocy rzeczoznawcy majątkowego pojawia się na różnych etapach. Usługi świadczone przez rzeczoznawcę majątkowego wykorzystuje się np. podczas ustalenia wartości rynkowej na potrzeby podziału majątku, zniesienia współwłasności, ustalenia ceny sprzedaży, dla potrzeb urzędu skarbowego, jak również dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy. Rzeczoznawca przeprowadza wizję lokalną na miejscu oceniając atrybuty nieruchomości w tym lokalizację i stan otoczenia oraz stan techniczno-użytkowy. Do popularnych wycen należą: wycena mieszkania, wycena domu, wycena działki. Jurczak Wycena Nieruchomości zajmuje się również wyceną nieruchomości nietypowych oraz wyceną obiektów przemysłowych, komercyjnych (użytkowych), magazynowych oraz wyceną lasu. Wyceniamy również kamienice, hotele i pensjonaty oraz zespoły dworskie. W ostatnim czasie popularnym celem wyceny jest określenia wartości służebności gruntowej w tym służebności przesyłu. Obszar działania firmy to Bielsko-Biała oraz Szczyrk, Wilkowice, Żywiec, Meszna, Wilamowice, Wisła, Ustroń. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

  Data dodania: 15 12 2022 szczegóły wpisu
 • Biuro nieruchomości Międzyzdroje - promohouse.com.pl

  Biuro nieruchomości Międzyzdroje - promohouse.com.pl

  PromoHouse specjalizuje się w dokonywaniu obrotów nieruchomościami, oferując klientom fachową pomoc w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości na terenie Międzyzdrojów. Biuro zatrudnia specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i siecią sprawdzonych kontaktów, dzięki czemu dysponuje dokładną wiedzą na temat aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości. Umożliwia to wyszukiwanie atrakcyjnych ofert i dokonywanie korzystnych dla klientów transakcji.

  Data dodania: 22 11 2022 szczegóły wpisu
 • Współinwestowanie Gdańsk apartrade.pl

  Współinwestowanie Gdańsk apartrade.pl

  Apartrade Grupa Deweloperska zajmuje się realizacją projektów mieszkaniowych na terenie Trójmiasta i okolicznych miejscowości. Budujemy mieszkania o rozmaitych metrażach z ergonomicznym rozmieszczeniem pomieszczeń. Do realizacji projektów wykorzystujemy najwyższej klasy materiały. Zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz wsparcie w pozyskaniu kredytu. Nasza firma specjalizuje się również w obrocie gruntami. Oferujemy kupno lub pomoc w sprzedaży działki. Wszystkich zainteresowanych dokładnymi informacjami na temat przedstawionej oferty zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 25 01 2022 szczegóły wpisu
 • Odkupimymieszkanie.pl - skup mieszkań oraz nieruchomości

  Odkupimymieszkanie.pl - skup mieszkań oraz nieruchomości

  Czy posiadasz problemowe mieszkanie, które go "nie da się sprzedać"? Być może to inna nieruchomość, jak na przykład dom, działka czy garaż? Jeżeli tak, trafiliście we właściwe miejsce. Zapraszamy do skorzystania do jednej z usług oferowanych przez zespół odkupimymieszkanie.pl. Skup działek za gotówkę to nie jedyna pomoc, jaką możemy zaoferować - dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową obsługę przy właściwie wszystkich problemach, jakie mogą spotkać mieszkania, działki, domy, garaże i inne nieruchomości - włącznie z zadłużeniem. Skup zadłużonych mieszkań czy skup działek za gotówkę nie jest dla nas żadnym wyzwanien.

  Jeżeli posiadasz mieszkanie z kredytem, który okazuje się być problematyczny do spłacenia, również powinieneś się z nami skontaktować. Wiele firm zajmujących się usługami takimi, jak skup mieszkań czy nieruchomości z długami (skup zadłużonych nieruchomości) w praktyce generuje wysokie koszty, a kontakt i "załatwianie spraw" z nimi jest mocno problematyczne. Odcinamy się od tego fenomenu bardzo grubą linią - skup problemowych nieruchomości w odkupimymieszkanie.pl to szybki i bezproblemowy proces. Nie generujemy zbędnych problemów i szybko przekazujemy gotówkę do ręki - bez dodatkowych ukrytych kosztów.

  Skup udziałów w nieruchomościach to także jedna z naszych specjalności - jeżeli chcesz sprzedać udziały w nieruchomości, koniecznie skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na stronie www.odkupimymieszkanie.pl. Jeżeli więc zastanawiasz się, jak pozbyć się udziału w nieruchomości, Twoje rozwiązanie właśnie do Ciebie przyszło.

  Skup działek to również żaden problem. Znamy się również na tej dziedzinie i szybko i bezproblemowo będziemy mogli przeprowadzić skup także Twojej działki. Nie czekaj - skontaktuj się z nami!

  Skup mieszkań jeszcze nigdy nie był tak prosty - skup domów i skup nieruchomości również. Jeżeli więc posiadasz problemową nieruchomość, działkę lub dom na sprzedaż, lub po prostu znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej i szukasz drogi wyjścia, sprzedaż nieruchomości do Odkupimymieszkanie.pl może okazać się idealnym rozwiązaniem na szybkie i bezproblemowe pozyskanie środków, które mogą być potrzebna na przykład na ważny zabieg medyczny.

  Zapraszamy do skorzystania z usług Odkupimymieszkanie.pl - Skup nieruchomości! Skupujemy mieszkania, działki, domy, udziały i inne przede wszystkim na Śląsku, w miastach takich, jak Katowice, Sosnowiec, Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Siemienowice Śląski czy Czeladź, ale również Kraków, Wrocław i inne miasta. Niezależnie od tego, gdzie jest zlokalizowana Twoja nieruchomość, postaramy się pomóc!

  Data dodania: 22 11 2021 szczegóły wpisu
 • Administracja nieruchomościami - kubimex.pl

  Administracja nieruchomościami - kubimex.pl

  Kubimex to spółka, specjalizująca się w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Wszechstronne usługi charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego Klienta oraz fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. Kubimex zrzesza doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin. W ten sposób spółka obsługuje nieruchomości Klientów na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej na stronie internetowej!

  Data dodania: 19 11 2021 szczegóły wpisu
 • Lokale użytkowe Chorzów - synergianieruchomosci.com.pl

  Lokale użytkowe Chorzów - synergianieruchomosci.com.pl

  Szukasz doradztwa mieszkaniowego w Chorzowie? Synergia Nieruchomości w Katowicach zaprasza! Działamy w branży nieruchomości od 2016 roku, oferując szeroki zakres usług związanych z doradztwem oraz pośrednictwem nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Zapewniamy indywidualne rozwiązania i efektywne wsparcie, a wyróżnia nas kompleksowość usług. Polecamy pomoc w adaptacji lokalu, aranżacji, remontu. Przeprowadzamy wymagane kontrole i monitoring techniczny. Polecamy profesjonalną obsługę. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 11 2021 szczegóły wpisu
 • Nieruchomości Teneryfa

  Nieruchomości Teneryfa

  Tenerife24h.com to Biuro nieruchomości w Hiszpanii na Teneryfie. W ofercie firmy można znaleźć kompleksową obsługę wszelkich spraw związanych z nieruchomościami, w tym doradztwem, prezentacją oraz prowadzeniem procesem transakcji i pomocą w załatwianiu niezbędnych formalności powiązanych ze sprzedażą lub wynajmem nieruchomości. Tenerife24h.com to zespół doświadczonych ekspertów, posiadających wszechstronną wiedzą, którzy służą pomocą i fachowym doradztwem odnośnie wyboru najlepszego rozwiązania. Ze względu na urokliwe krajobrazy i interesujące miejsce na wypoczynek, nieruchomości na Teneryfie cieszą się coraz większą popularnością, a dzięki Tenerife24h.com wszystko staje się realne.

  Data dodania: 04 11 2021 szczegóły wpisu