nieruchomości zagraniczne

 • Ideaiberia

  Ideaiberia

  Polski prawnik od nieruchomości w Hiszpanii

  Naszym głównym obszarem doradztwa jest hiszpańskie prawo nieruchomości. Nasi prawnicy udzielą Państwu wsparcia w przeprowadzeniu transakcji zakupu nieruchomości w Hiszpanii.
  Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin. IdeaIberia zapewnia także kontakt z certyfikowanymi agentami nieruchomości w Hiszpanii, którzy pomogą w znalezieniu nieruchomości odpowiedniej do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 17 02 2024 szczegóły wpisu
 • Mieszkania na sprzedaż albania - saranda.travel

  Mieszkania na sprzedaż albania - saranda.travel

  Odkryj urok pogody Saranda i rozkoszuj się słońcem przez większość roku. Saranda Travel oferuje nieruchomości, które pozwalają cieszyć się tym przyjemnym klimatem. To miejsce, gdzie zimy są łagodne, a lata gorące, co sprawia, że Saranda to doskonałe miejsce na życie i wypoczynek.

  Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem plażowania, czy też preferujesz aktywny wypoczynek, Saranda ma wiele do zaoferowania.

  Data dodania: 08 02 2024 szczegóły wpisu
 • Skup nieruchomości z problemami - filippiotrowski.pl

  Skup nieruchomości z problemami - filippiotrowski.pl

  Filip Piotrowski oferuje usługi skupu nieruchomości za gotówkę, specjalizując się w nieruchomościach z problemami. Jego doświadczenie jako mediator sądowy i ekspert w dziedzinie prawa nieruchomości umożliwia mu szybkie i sprawiedliwe rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Dzięki swoim umiejętnościom, Filip jest w stanie negocjować z wierzycielami i rozwiązywać konflikty między współwłaścicielami, oferując właścicielom uczciwe i atrakcyjne warunki sprzedaży.

  Data dodania: 23 01 2024 szczegóły wpisu
 • Apartamenty Chorwacja na sprzedaż - apartcroatia.com

  Apartamenty Chorwacja na sprzedaż - apartcroatia.com

  Chorwacja jest nader ciepłym i malowniczym krajem. Co roku przyjeżdża tutaj wiele osób. Rzecz jasna turystyka jest jedną z najlepiej rozwijających się tam branż. Dlatego warto jest zastanowić się nad inwestycjami w nieruchomości. Nie bez przyczyny jedną z najpowszechniejszych fraz w wyszukiwarkach w tamtejszych rejonach są: „apartamenty Chorwacja na sprzedaż”, „nieruchomości Chorwacja sprzedaż”, „mieszkania na sprzedaż Chorwacja”, „Chorwacja apartamenty na sprzedaż” oraz „apartamenty Chorwacja sprzedaż. Co za tym idzie warto jest mieć na oku ceny mieszkań i zdecydować się na jego nabycie w tym najlepszy możliwym momencie.

  Data dodania: 08 10 2018 szczegóły wpisu
 • Nieruchomości za granicą

  Nieruchomości za granicą

  Solidne forum o nieruchomościach zagranicznych. Na tym polskim forum podyskutujesz o nieruchomościach w Albanii, nieruchomościach w Chorwacji, oraz sprawdzisz gdzie inwestować w Turcji i w słonecznej Grecji. Porady i informacje praktyczne od osób zainteresowanych zakupem i inwestycją za granicą. Sprzedaże, wynajmy, aktualne opinie i wypowiedzi na temat nieruchomości na świecie i nieruchomości zagranicznych. Podyskutuj o inwestycjach na Ukrainie, sprawdź jak kupić dom w Nowej Zelandii. Porównaj ceny nieruchomości w Tajlandii. Dom bez granic zaprasza na forum i do aktywnej dyskusji na temat nieruchomości.

  Data dodania: 12 08 2017 szczegóły wpisu
 • www.costainvest.com - inwestycje w Hiszpanii

  www.costainvest.com - inwestycje w Hiszpanii

  Biorąc pod uwagę mnogość dostępnych nieruchomości, wybór odpowiedniej może być trudny. Warto jednak pokusić się o inwestycję pieniędzy za granicą, na przykład w Hiszpanii. Wynajem mieszkania Hiszpania, to wcale nie tak wielki koszt, jakby się mogło wydawać. Plusy zdecydowanie przewyższają niedogodności. Wille w Hiszpanii można wynająć lub nawet kupić za pośrednictwem biura nieruchomości. Nawet znajomość języka nie jest wymagana jeśli wybierzemy takie, gdzie obsługa zna język polski. Takie mieszkanie można potraktować jako miłe miejsce do spędzania wakacji lub okresów, kiedy w naszym kraju trwa brzydka i nieprzyjemna pogoda. Wiele osób jednak traktuje to jako znakomite inwestycje w Hiszpanii. Dobrze ulokowane pieniądze mogą tylko procentować i stanowić świetne zabezpieczenie na przyszłość. Biuro nieruchomości Hiszpania działające pod adresem costainvest.com pomoże nam zapanować nad wszystkimi formalnościami i sfinalizować zakup lub wynajem bez problemów.

  Data dodania: 04 11 2016 szczegóły wpisu
 • Nieruchomości w Europie

  Nieruchomości w Europie

  Witaj w serwisie korporacyjnym agencji nieruchomości na świecie - IBERMAXX. Wreszcie strona gromadząca wszystkie informacje, oraz skupiająca wszystkie serwisy internetowe tej polskiej agencji nieruchomości, ale bez kontaktów na terenie Polski. Kompendium wiedzy o tej firmie, oraz mnóstwo informacji o zagranicznych rynkach nieruchomości. Także informacje o poszczególnych biurach IBERMAXX rozsianych w Hiszpanii, oraz na Florydzie w USA. Pomoc i konsultacje w zagranicznych inwestycjach dla polskiego klienta. Sprawdź aktualne informacje, dane kontaktowe i filozofię tej firmy, trochę innej i trochę bardziej pozytywnej od wszystkich innych agencji nieruchomości, wyspecjalizowanych w nieruchomościach na świecie i nieruchomościach w Europie.

  Data dodania: 03 04 2013 szczegóły wpisu
 • WORLD RESIDENCE S.L.

  WORLD RESIDENCE S.L.

  Witryna worldresidence.eu to szeroki zbiór różnych nieruchomości znajdujących się w Polsce, ale i na całym świecie. Umieszczamy na naszej witrynie domy do kupna w wielu krajach. Wszystkie oferty są odpowiednio opisane i odbiorcy mogą korzystać z nowoczesnej wyszukiwarki nieruchomości, która ułatwia poszukiwanie idealnego lokalu.

  Data dodania: 15 01 2013 szczegóły wpisu
 • Nieruchomości Chorwacja

  Nieruchomości Chorwacja

  Na omawianej stronie internetowej przedstawiono oferty różnego typu nieruchomości umiejscowionych w wyjątkowo urokliwym państwie, jakim jest Chorwacja. Posiadamy domy na sprzedaż o różnym standardzie. W naszej ofercie znajdą Państwo nieruchomości luksusowe, pensjonaty, domy, a także budynki mieszkalne wymagające rekonstrukcji. Pośredniczymy również w sprzedaży terenów budowlanych. Posiadamy szeroki wachlarz ofert z najciekawszych rejonów kraju. Gwarantujemy fachową obsługę oraz wysoki poziom usług.

  Data dodania: 26 06 2012 szczegóły wpisu
 • Tanie nieruchomości w Hiszpanii

  Tanie nieruchomości w Hiszpanii

  Ibermaxx sprzedaż. Lokale komercyjne, działki, apartamenty, wille, mieszkania i studia na sprzedaż w Hiszpanii, Portugalii i innych atrakcyjnych krajach dla inwestora i osób szukających swego miejsca na ziemi. W naszej ofercie setki tanich nieruchomości z przejęć bankowych, nieruchomości po zaniżonych cenach, podczas trwającego kryzysu gospodarczego w Hiszpanii. Pełna obsługa prawna, tłumaczenia dokumentów i koncentracja na kliencie z Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ibermaxx nieruchomości.

  Data dodania: 28 04 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

nieruchomości zagraniczne - nowa strona:

Adres: