Ideaiberia

Ideaiberia


Polski prawnik od nieruchomości w Hiszpanii

Naszym głównym obszarem doradztwa jest hiszpańskie prawo nieruchomości. Nasi prawnicy udzielą Państwu wsparcia w przeprowadzeniu transakcji zakupu nieruchomości w Hiszpanii.
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin. IdeaIberia zapewnia także kontakt z certyfikowanymi agentami nieruchomości w Hiszpanii, którzy pomogą w znalezieniu nieruchomości odpowiedniej do Państwa potrzeb.Podobne strony
 • Tanie nieruchomości w Hiszpanii

  Ibermaxx sprzedaż. Lokale komercyjne, działki, apartamenty, wille, mieszkania i studia na sprzedaż w Hiszpanii, Portugalii i innych atrakcyjnych krajach dla inwestora i osób szukających swego miejsca na ziemi. W naszej ofercie setki tanich nieruchomości z przejęć bankowych, nieruchomości po zaniżonych cenach, podczas trwającego kryzysu gospodarczego w Hiszpanii. Pełna obsługa prawna, tłumaczenia dokumentów i koncentracja na kliencie z Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ibermaxx nieruchomości.

 • Domy na sprzedaż w Bułgarii

  Witamy na naszej stronie www.NieruchmosciBulgaria.com, poświęconej wyłącznie sprzedaży domów w całej Bułgarii. Domy na wybrzeżu Morza Czarnego, domu w kurortach narciarskich takich jak Pamporowo i Bansko, domy w Sofii i pobliżu miasta, w górach, tanie wiejskie domy w całej Bułgarii. W poszukiwaniach domu w Bułgarii można korzystać z umieszczonej na stronie interaktywnej mapy . Można przemieszczać mapę, zwiększać i zmniejszać skalę i klikając na czerwone oznaczenia odczytać krótki opis, cenę nieruchomości oraz zobaczyć jej zdjęcie. Można również filtrować poszukiwania według typu, miejsca położenia, ceny i odległości od morza mierzonej w kilometrach. Jeżeli na stronie nie ma oferty, która spełnia oczekiwania klienta to prosimy o kontakt z nami, a my ze swej strony zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć w Bułgarii dom waszych marzeń. Nasza firma nie sprzedaje po prostu domów, nasi klienci przekonają się, że wszystkie nasze propozycje są starannie dobrane i warte cen, za które są oferowane. Cena domu w Bułgarii jest tak niska, że można kupić sobie dom w odległości do 15 km od plaży za mniej nisz 10.000 EUR Czy trzeba zarejestrować firmę w Bułgarii, aby kupić dom? Tak, trzeba mieć zarejestrowaną firmę przy zakupie domu wraz z ziemią lub samej ziemi. Koszty założenia firmy wynoszą 500 EUR. Jakie są dodatkowe ( ukryte) koszty zakupu domu w Bułgarii? 1. Koszt zarejestrowania firmy przy zakupie domu z ziemią - 500 EUR 2. Podatki, różne opłaty skarbowe i notarialne – uiszczane przy sporządzaniu aktu notarialnego. Opłaty skarbowe określane są rozporządzeniami urzędów gmin i mogą być różnej wysokości, w zależności od miejsca położenia nieruchomości. Zwykle 3-4 % ceny nieruchomości. 3. Prowizja naszej agencji – 3 % od wartości nieruchomości, ale nie mniej niż 500 EUR.

 • Nieruchomości Floryda

  Domy i apartamenty w USA. Nieruchomości na Florydzie przez biuro nieruchomości zagranicznych IBERMAXX. Zapraszamy do nowego oddziału otwierającego się w pobliżu Miami, na Florydzie. Teraz okazje cenowe na Florydzie. Luksusowe posiadłości, domy i osiedla mieszkaniowe. Spełnij swoje marzenia o domu na Florydzie. Kredyty hipoteczne, oraz pełna obsługa klienta z Polski. Zapraszamy do biura IBERMAXX w Boca Raton na Florydzie. Prestiż, luksus i dyskrecja tylko u nas. Zostaw smutną Europę za sobą. Teraz niskie ceny domów w USA i duża ilość okazji dla inwestora. Zainwestuj w luksusowe domy i apartamenty na Florydzie.

 • Nieruchomości Chorwacja

  Na omawianej stronie internetowej przedstawiono oferty różnego typu nieruchomości umiejscowionych w wyjątkowo urokliwym państwie, jakim jest Chorwacja. Posiadamy domy na sprzedaż o różnym standardzie. W naszej ofercie znajdą Państwo nieruchomości luksusowe, pensjonaty, domy, a także budynki mieszkalne wymagające rekonstrukcji. Pośredniczymy również w sprzedaży terenów budowlanych. Posiadamy szeroki wachlarz ofert z najciekawszych rejonów kraju. Gwarantujemy fachową obsługę oraz wysoki poziom usług.

 • WORLD RESIDENCE S.L.

  Witryna worldresidence.eu to szeroki zbiór różnych nieruchomości znajdujących się w Polsce, ale i na całym świecie. Umieszczamy na naszej witrynie domy do kupna w wielu krajach. Wszystkie oferty są odpowiednio opisane i odbiorcy mogą korzystać z nowoczesnej wyszukiwarki nieruchomości, która ułatwia poszukiwanie idealnego lokalu.

 • Nieruchomości w Europie

  Witaj w serwisie korporacyjnym agencji nieruchomości na świecie - IBERMAXX. Wreszcie strona gromadząca wszystkie informacje, oraz skupiająca wszystkie serwisy internetowe tej polskiej agencji nieruchomości, ale bez kontaktów na terenie Polski. Kompendium wiedzy o tej firmie, oraz mnóstwo informacji o zagranicznych rynkach nieruchomości. Także informacje o poszczególnych biurach IBERMAXX rozsianych w Hiszpanii, oraz na Florydzie w USA. Pomoc i konsultacje w zagranicznych inwestycjach dla polskiego klienta. Sprawdź aktualne informacje, dane kontaktowe i filozofię tej firmy, trochę innej i trochę bardziej pozytywnej od wszystkich innych agencji nieruchomości, wyspecjalizowanych w nieruchomościach na świecie i nieruchomościach w Europie.

 • Nieruchomości za granicą

  Solidne forum o nieruchomościach zagranicznych. Na tym polskim forum podyskutujesz o nieruchomościach w Albanii, nieruchomościach w Chorwacji, oraz sprawdzisz gdzie inwestować w Turcji i w słonecznej Grecji. Porady i informacje praktyczne od osób zainteresowanych zakupem i inwestycją za granicą. Sprzedaże, wynajmy, aktualne opinie i wypowiedzi na temat nieruchomości na świecie i nieruchomości zagranicznych. Podyskutuj o inwestycjach na Ukrainie, sprawdź jak kupić dom w Nowej Zelandii. Porównaj ceny nieruchomości w Tajlandii. Dom bez granic zaprasza na forum i do aktywnej dyskusji na temat nieruchomości.

 • Apartamenty Chorwacja na sprzedaż - apartcroatia.com

  Chorwacja jest nader ciepłym i malowniczym krajem. Co roku przyjeżdża tutaj wiele osób. Rzecz jasna turystyka jest jedną z najlepiej rozwijających się tam branż. Dlatego warto jest zastanowić się nad inwestycjami w nieruchomości. Nie bez przyczyny jedną z najpowszechniejszych fraz w wyszukiwarkach w tamtejszych rejonach są: „apartamenty Chorwacja na sprzedaż”, „nieruchomości Chorwacja sprzedaż”, „mieszkania na sprzedaż Chorwacja”, „Chorwacja apartamenty na sprzedaż” oraz „apartamenty Chorwacja sprzedaż. Co za tym idzie warto jest mieć na oku ceny mieszkań i zdecydować się na jego nabycie w tym najlepszy możliwym momencie.

 • Skup nieruchomości z problemami - filippiotrowski.pl

  Filip Piotrowski oferuje usługi skupu nieruchomości za gotówkę, specjalizując się w nieruchomościach z problemami. Jego doświadczenie jako mediator sądowy i ekspert w dziedzinie prawa nieruchomości umożliwia mu szybkie i sprawiedliwe rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Dzięki swoim umiejętnościom, Filip jest w stanie negocjować z wierzycielami i rozwiązywać konflikty między współwłaścicielami, oferując właścicielom uczciwe i atrakcyjne warunki sprzedaży.