Kapcie damskie

Kapcie damskie
Super Kapcie to cieszący się popularnością sklep budujący swój asortyment, a jakże by inaczej, na papciach. W sklepie znajdują się kapcie dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Nie brakuje tutaj również produktów z wełny (np. rękawice) oraz pasków skórzanych. W sklepie są także tzw. drewniaki. Wszelkie oferowane w sklepie produkty pochodzą od polskich producentów. Super Kapcie to również częste promocje i wyprzedaże przeto warto często sprawdzać stronę sklepu. Za zakupy w sklepie możemy płacić m.in. poprzez płatność przy odbiorze.

Ocena: 4.8/10 (5 głosów)

Podobne strony
  • Pantofle - producent pantofli

    nasza istnieje na targu od 1981 roku mamy tradycje rodzinne - dziadziuś oraz ojciec zajmowali sie produkcją obuwia. W naszej ofercie posiadamy obuwie i pantofle regionalne wykonane ze skór baranich, bydlecych i świńskich oraz ekologicznych. Niektóre wyroby posiadają wkładkę ortopedyczną co zapewnia wygodę i komfort noszenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wyroby z wełny oraz rożnego rodzaju czapki i rękawiczki. Towar dostarczamy firmą kurierską na terenie Polski oraz poza granicami kraju pakowany w kartony. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do współpracy postaramy się spełnić ich oczekiwania.

  • Karpaty - producent drewniaków, pantofli góralskich i regionalnych

    Firma Karpaty to wiodący na rynku producent pantofli góralskich i regionalnych. Ich oferta jest istotnie obszerna. Najczęściej z fabryki tej wyjeżdżają pantofle regionalne i góralskie. Ten producent pantofli i drewniaków od niedawna eksportuje część swojej produkcji do Niemiec i Francji. Robione tutaj klapki skórzane zrobiły wielkie wrażenia na wymagających konsumentach z zachodniej Europy. Są to naprawdę wygodne pantofle, które przy tym świetnie wyglądają. Obecnie na liniach produkcyjnych najczęściej wytwarzane są klapki ze skóry i drewniaki. Te ostatnie mają właściwości lecznicze.

  • Producent pantofli góralskich

    Przedsiębiorstwo Cobi-M funkcjonuje na rynku od roku 2000. Zajmujemy się wytwarzaniem obuwia domowego oraz regionalnego. Nasze wyroby są wyposażone we wkładki ortopedyczne, zapewniające wysoki komfort noszenia. W naszym asortymencie znajdą Państwo około 80 wzorów butów. Wytwarzamy obuwie ze skór naturalnych, styrogum a także elementów poliuretanowych. Sprzedajemy nasze artykuły na terenie całego globu. Termin realizacji zakupów wynosi od 1 do 4 dni. Większe zamówienia premiujemy bezpłatną dostawą.