obuwie domowe

 • Producent pantofli góralskich

  Producent pantofli góralskich

  Przedsiębiorstwo Cobi-M funkcjonuje na rynku od roku 2000. Zajmujemy się wytwarzaniem obuwia domowego oraz regionalnego. Nasze wyroby są wyposażone we wkładki ortopedyczne, zapewniające wysoki komfort noszenia. W naszym asortymencie znajdą Państwo około 80 wzorów butów. Wytwarzamy obuwie ze skór naturalnych, styrogum a także elementów poliuretanowych. Sprzedajemy nasze artykuły na terenie całego globu. Termin realizacji zakupów wynosi od 1 do 4 dni. Większe zamówienia premiujemy bezpłatną dostawą.

  Data dodania: 24 09 2014 szczegóły wpisu
 • Ingenu Fashion - stylowe kapcie z włóczki

  Ingenu Fashion - stylowe kapcie z włóczki

  Z myślą o potrzebach naszych klientów postanowiliśmy zaoferować stylowe kapcie z włóczki. Są one ciekawym sposobem na podkreślenie Twojego indywidualizmu.

  Nasze kapcie w całości są wykonywane ręcznie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość.

  Wykonywane na szydełku kapcie są nowością na polskim rynku mody. Jeszcze nikt dotychczas nie zaoferował polskim konsumentom tak szerokiego wyboru tego typu produktów, jednocześnie dbając o zachowanie bardzo wysokiej jakości.

  Nasze ręcznie wykonane kapcie są ciekawą alternatywą dla zwykłych domowych pantofli, dzięki czemu będziesz mogła wyglądać wyjątkowo np. na domowych przyjęciach wśród znajomych.

  www.ingenufashion.com

  Data dodania: 10 01 2014 szczegóły wpisu
 • Karpaty - producent drewniaków, pantofli góralskich i regionalnych

  Karpaty - producent drewniaków, pantofli góralskich i regionalnych

  Firma Karpaty to wiodący na rynku producent pantofli góralskich i regionalnych. Ich oferta jest istotnie obszerna. Najczęściej z fabryki tej wyjeżdżają pantofle regionalne i góralskie. Ten producent pantofli i drewniaków od niedawna eksportuje część swojej produkcji do Niemiec i Francji. Robione tutaj klapki skórzane zrobiły wielkie wrażenia na wymagających konsumentach z zachodniej Europy. Są to naprawdę wygodne pantofle, które przy tym świetnie wyglądają. Obecnie na liniach produkcyjnych najczęściej wytwarzane są klapki ze skóry i drewniaki. Te ostatnie mają właściwości lecznicze.

  Data dodania: 01 03 2013 szczegóły wpisu
 • Kapcie damskie

  Kapcie damskie

  Super Kapcie to cieszący się popularnością sklep budujący swój asortyment, a jakże by inaczej, na papciach. W sklepie znajdują się kapcie dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Nie brakuje tutaj również produktów z wełny (np. rękawice) oraz pasków skórzanych. W sklepie są także tzw. drewniaki. Wszelkie oferowane w sklepie produkty pochodzą od polskich producentów. Super Kapcie to również częste promocje i wyprzedaże przeto warto często sprawdzać stronę sklepu. Za zakupy w sklepie możemy płacić m.in. poprzez płatność przy odbiorze.

  Data dodania: 09 08 2012 szczegóły wpisu
 • Pantofle - producent pantofli

  Pantofle - producent pantofli

  nasza istnieje na targu od 1981 roku mamy tradycje rodzinne - dziadziuś oraz ojciec zajmowali sie produkcją obuwia. W naszej ofercie posiadamy obuwie i pantofle regionalne wykonane ze skór baranich, bydlecych i świńskich oraz ekologicznych. Niektóre wyroby posiadają wkładkę ortopedyczną co zapewnia wygodę i komfort noszenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wyroby z wełny oraz rożnego rodzaju czapki i rękawiczki. Towar dostarczamy firmą kurierską na terenie Polski oraz poza granicami kraju pakowany w kartony. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do współpracy postaramy się spełnić ich oczekiwania.

  Data dodania: 02 04 2012 szczegóły wpisu
 • Kapciepantofle.pl - męskie i damskie kapcie

  Kapciepantofle.pl - męskie i damskie kapcie

  Damskie oraz męskie skórzane kapcie i pantofle wykonane ze skóry naturalnej oraz prawdziwej owczej wełny dla pełnego komfortu ludzkich stóp. Dostępne wzory dla pań i panów w stylu góralskim oraz nowoczesnym w atrakcyjnych wyprzedażowych cenach w ciągu całego roku. Szybka wysyłka zazwyczaj w dniu otrzymania płatności oraz wysoka jakość naszych produktów zapewnia gwarancję satysfakcji naszych klientów.

  Data dodania: 02 04 2012 szczegóły wpisu

obuwie domowe - nowa strona:

Adres: