Czyściwa nasączone barneo.pl

Czyściwa nasączone barneo.pl

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)Czyściwa przemysłowe marki SITEC oferuje firma Barneo w miejscowości Nowy Tomyśl. Oferowane produkty odznaczają się wysoką jakością, dużą wytrzymałością i chłonnością. Mają szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, elektronicznym, kosmetycznym oraz każdym innym, gdzie wymagane są wysokie parametry czystości i higieny. Zapewniamy indywidualne podejście i możliwość dobrania parametrów produktu do potrzeb klienta. Świadczymy profesjonalne doradztwo i solidną obsługę. Zapraszamy do współpracy.Podobne strony
  • Producent czyściwa bawełnianego

    TEXPOL od ponad piętnastu lat zajmuje się skupem i zbiórką odpadów tekstylnych do produkcji czyściwa bawełnianego. Firma jest bezpośrednim importerem odzieży używanej z Niemiec. Posiada w ofercie niemiecki mix letni i zimowy, w skład którego wchodzą ubrania damskie, męskie i dziecięce.

    Firma TEXPOL produkuje również czyściwo bawełniane białe i kolorowe które powstaje ze starannie wyselekcjonowanej odzieży przeznaczonej do przerobu. Czyściwo nie zawiera materiałów syntetycznych, odznacza się bardzo dobrymi właściwościami absorpcyjnymi. Doskonale wchłania duże ilości olejów, smarów, rozpuszczalników czy wody. Znakomicie nadaje się do czyszczenia, polerowania i wycierania w najróżniejszych miejscach pracy a także służy do higieny rąk. Nasze czyściwo bawełniane charakteryzuje się bardzo wysoką jakością.

    Zamówienia na oferowane przez firmę towary przyjmowane są telefonicznie, faxem lub pocztą internetową. Firma dysponuje własnym samochodem dostawczym którym przy większych zamówieniach towar dowożony jest do klienta. Wszystkie oferowane towary posiadają certyfikat sanitarny.