ekojumir.pl Utylizacja odpadów

ekojumir.pl Utylizacja odpadów

Ocena: 3.4/10 (10 głosów)W branży utylizacji odpadami i ich odzysku od wielu lat działa firma EKO-JUMIR Spółka z o.o. w Czeladzi. Oferujemy także transport odpadów, recykling i skup surowców, wynajem kontenerów na odpady oraz wywóz i składowanie odpadów. Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie odbioru odpadów przemysłowych i budowlanych, niebezpiecznych oraz odzysk tworzyw sztucznych, surowców wtórnych i odpadów z mechanicznej obróbki. Dysponujemy specjalistycznym transportem oraz odpowiednimi terenami, halami magazynowymi, które umożliwiają nam na sprawny proces zagospodarowania. Zapraszamy na naszą stronę!Podobne strony
 • Odpady pcb

  Firma Intereko Sp. z o.o. to lider na rynku opolskim pod względem gospodarki odpadami również jedyną na rynku firmą mającą pozwolenie na przyjmowanie niebezpiecznych odpadów to jest kondensatorów i transformatorów zawierających PCB. Firma działa na rynku od 1992 roku. Przez lata zapracowała sobie na najlepszą renomę, przez co na chwilę obecną stanowi jedną z najlepszych firm w województwie opolskim, śląskim i dolnośląskim, która zajmuje się się odbiorem, przewozem i dalszym zagospodarowaniem odpadów, zwłaszcza tych niebezpiecznych. Jako jedyni posiadamy aktualną decyzję na wywóz towarów zawierających polichlorowanebifenyle (PCB), co umożliwia nam legalnie eksportować ten niezwykle niebezpieczny odpad, celem spalenia go w specjalistycznej spalarni w Belgii lub Niemczech.

 • Odpady medyczne Lubuskie

  Utylizacja odpadów Gorzów to inaczej ich niszczenie w odpowiedni sposób, o czym mowa na mocy prawa o ochronie środowiska. Do takich odpadów zaliczamy azbest Gorzów, oraz odpady medyczne Gorzów, natomiast specjalistycznie transport odpadów Gorzów i utylizacja odpadów lubuskie jest organizowany poprzez znaną w regionie Gorzowa Wielkopolskiego firmę – PUE, skrót oznacza: Przedsiębiorstwo Usług Ekologicznych. Do najbardziej uciążliwych odpadów zalicza się azbest Gorzów, natomiast transport odpadów Lubuskie musi być pod właściwym patronatem. Azbest Lubuskie bywa szkodliwym związkiem wywołującym pylicę, dlatego jego unicestwienie oraz odpowiedni transport to czynniki priorytetowe.

 • Ścieki utylizacja

  Praca w temacie środowiska zazwyczaj doprowadza do tego, iż zostaje zaplanowana budowa biogazowni, inaczej mówiąc właściwego pomieszczenia bądź konstrukcji instalacyjnej, która produkuje odpady atawistyczne na biogaz, rodzaj biopaliwa. Takie komponenty paliwowe są przeznaczane do niemalże ogólnodostępnego wykorzystania, zaś ich przetworzenie przez instalację zapewnia zutylizowanie dużej ilości zbędnych śmieci biologicznych. Biogazownia przetwarza dla przykładu nieczystości gadziny, odpady naturalne i spożywcze, zatem projektowanie biogazowni może naprawdę pomóc w przypadku, kiedy problem z tego rodzaju nieczystościami bywa zauważalny oraz dojmujący.

 • EcoSANIT - gospodarka odpadami w gminie

  Gospodarka odpadami to temat, który powinien zainteresować włodarzy każdej gminy w Polsce. System ecoSANIT to nowatorskie rozwiązanie skierowane do powyższych podmiotów. Gospodarka odpadami w gminie to na ogół duża część budżetu. Nic więc dziwnego, że jednostki administracyjne starają się ciąć koszty, szukając tańszych rozwiązań. Nowatorski system gospodarki odpadami ecoSANIT jest w pełni zgodny z aktem prawnym – ustawa śmieciowa. Taki system informatyczny dla gminy to czysta oszczędność. Program odpady pozwala rozplanować wszystko z sensem i zaoszczędzić sporo czasu.

 • Prasy

  Zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy ROCZNIAK Recycling System oferującej systemy gospodarowania odpadów. Nasi pracownicy to fachowcy w swojej dziedzinie, którzy służą Państwu nie tylko doradztwem technicznym ale również pomocą w instalacji, diagnostyce i nadzorze eksploatacji urządzeń. Wszystkie nasze wyroby spełniają normy unijne i posiadają certyfikaty niemieckiego urzędu TUV, co daje gwarancję bezpieczeństwa technicznego i obsługi.

 • Utylizacja elektroniki

  TOM-KOL to firma funkcjonująca na rynku od 2005 roku i trudniąca się obrotem odpadami stalowymi i metalami kolorowymi. Dodatkowo również firma akceptuje makulaturę, tworzywa sztuczne, zajmuje się utylizacją sprzętu RTV i AGD. Usługi kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Firma posiada wszelkie kluczowe zezwolenia, a solidne doświadczenie, generalna i miła obsługa sprawiają, że współpraca z nią jest za każdym razem sprawna. Kontrahenci mogą liczyć na atrakcyjne ceny, rzetelną wycenę z możliwością negocjacji. Dzięki temu TOM-KOL zyskał sobie wielu kontrahentów na obszarze południowej Polski. Firma posiada swoje oddziały w trzech miejscowościach – Dąbrowa Górnicza, Zabrze i Będzin-Grodziec, planuje także uruchomienie nowego oddziału na terenie Górnego Śląska. Zapraszamy serdecznie już w tym momencie do zaznajomienia się ze szczegółami oferty firmy TOM-KOL dostępnymi na witrynie internetowej – można wyszukać tutaj obecne adresy oddziałów, szczegółową ofertę, dodatkowo obowiązujący cennik odbioru odpadów. TOM-KOL to pewny partner w interesach!

 • AGO RECYKLING DAMIAN KRÓL odbiór elektrośmieci Warszawa

  Poważne i wprawne postępowanie oraz staranie o bezpieczeństwo lub akuratną kondycję środowiska naturalnego - to baza funkcjonowania warszawskiej firmy AGO RECYKLING. Wyspecjalizowaliśmy się w likwidacji zużytego sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego, to znaczy wszelakiego rodzaju sprzętów, jakie zasilane są prądem bądź bateriami. Zajmujemy się skutkiem tego odbiorem i utylizacją odpadów niebezpiecznych, zawierających toksyczne substancje - wykonujemy kompletne unieszkodliwienie trujących materiałów. Wedle życzenia, mogą Państwo donieść elektrośmieci do naszego punktu w Warszawie lub zlecić nam ich przewóz z dowolnego położenia w województwie Mazowieckim. Zapraszamy na stronę www AGO RECYKLING.

 • KN MEBLE Utylizacja mebli konferencyjnych

  Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę KN MEBLE. Funkcjonujemy na rynku od 2009 roku i zajmujemy się utylizacją mebli, sprzętu elektronicznego oraz elektrycznego. Niepotrzebne rzeczy odbieramy w biurach, firmach i różnych instytucjach na terenie Warszawy i całego kraju. Posiadamy wszystkie potrzebne prawne zezwolenia, które gwarantują Państwu, że powierzone wyposażenie oddane będzie do recyklingu, a nie wywiezione do lasu. Naszą misją jest ochrona środowiska, dlatego dbamy o to, aby towary nadające się do ponownego użytku przeszły właściwą obróbkę. Gwarantujemy fachową obsługę, sprawny załadunek oraz wywóz. Po więcej informacji zapraszamy na naszą witrynę www.

 • Neutralizacja odpadów - evergreensolutions.pl

  Firma Evergreen Solution jest pomysłodawcą oraz dystrybutorem technologii FuelCal, której zadaniem jest przetwarzanie odpadów organicznych. Naszą technologię charakteryzuje wysoka skuteczność funkcjonowania. Zapewniamy rozległe zastosowanie oferowanej technologii. Wprowadzona technologia jest bezpieczna dla środowiska, co potwierdza szereg badań. Szczegóły dotyczące przedstawionej oferty klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej. Udostępniamy również bazę wiedzy dotyczącą gospodarki odpadami. Zachęcamy klientów do kooperacji.