Pompy ciepła szwedzkiej marki IVT dostępne w mieście Łódź

Pompy ciepła szwedzkiej marki IVT dostępne w mieście Łódź

Ocena: 2.9/10 (10 głosów)Appia Technial dostarcza oraz instaluje ekologiczne i energooszczędne pompy ciepła najwyższej klasy. Niezawodność oraz jakość oferowanych urządzeń potwierdza gwarancja na okres sześciu lat. Firma świadczy również kompleksowe usługi w instalacji centralnych odkurzaczy amerykańskich producentów czy hybrydowych oczyszczalni ścieków marki Sotralentz. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na stronie internetowej.Podobne strony
 • Pompa ciepła

  GeoHeating.pl to strona dla wszystkich, którzy poszukują dobrego systemu ogrzewania do swojego domu. Firma oferuje tanie i profesjonalne ogrzewanie gruntową pompą ciepła, która mieści się w cenie systemu z kotłem gazowym. To doskonała oferta dla każdego. Gruntowe pompy ciepła gwarantują ciepły dom oraz niskie rachunki za ogrzewanie. Firma współpracuje z francuskim producentem pomp ciepłych Sofath, która jest specjalistą w tej dziedzinie.

 • Pompa ciepła

  Osoby zaglądające na rekomendowaną stronę, znajdą na niej informacje o pompach ciepła. Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera energię z odnawialnych źródeł ciepła. Oferujemy usługi najwyższej jakości oraz solidne i innowacyjne rozwiązania. Swoją ofertę zawsze przygotowujemy na miarę potrzeb zleceniodawcy. Gwarantujemy kompleksową obsługę, począwszy od projektu aż do wykonawstwa. Zapraszamy na naszą stronkę w celu poznania wszystkich zalet pomp ciepła.

 • Pompy dla budownictwa

  Sklep e-pompy.eu specjalizuje się w sprzedaży pomp zanurzeniowych do użytku zaawansowanego jak także domowego. Nasza oferta obejmuje pompy takich firm jak Ebrara czy też Flygt. Sprzedawane pompy zanurzeniowe w pełni sprawdzają się w różnorodnych warunkach. Nasze pompy poradzą sobie z każdym rodzajem cieczy, może być to ciecz brudna jak również substancje żrące. Nasza oferta pomp zanurzeniowych jest niezwykle bogata, przez to zapraszamy Państwa do naszego sklepu. Tam znajdą Państwo specjalistyczne opisy jak także fotografie oferowanych pomp.

 • Pompy obiegowe

  Oferta sklepu internetowego aspompy.pl przedstawia różnego rodzaju pomp do wody. W asortymencie znajduje się szeroki zasób pomp zarówno do ujęć płytkich jak i głębokich, przeznaczonych do zaopatrywania w wodę niewielkich domków działkowych czy ogródków jak i też wielkich produkcji rolnych i przemysłowych. W ofercie kierowanej zarówno do przedsiębiorstw, firm jak i klientów indywidualnych znajdują się m. in. pompy głębinowe o różnorodnym zastosowaniu, mniejsze pompy hydroforowe czy też pompy obiegowe przeznaczone do wymuszania obiegu centralnego ogrzewania oraz pompy zatapialne, wypompowujące nadmiar wody z zalanych budynków i pompujące ścieki. Możliwe do zakupu są także całe zestawy hydroforowe, utrzymujące właściwe ciśnienie w instalacjach wodociągowych. Po więcej informacji na temat proponowanej oferty zapraszamy na stronę.

 • Pompy ciepła

  Ceny energii elektrycznej, węgla jak również oleju opałowego wciąż rosną. Dlatego warto zastanowić się nad alternatywnym - bardziej ekonomicznym - rozwiązaniem grzewczym. Pompy ciepła oraz kolektory słoneczne dają możliwość wykorzystania naturalnej energii do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Firma Skorupa Energy Technic pomoże Państwu w dokonaniu wyboru optymalnego rozwiązania. Wykonujemy wszelkiego typu usługi instalacyjne oraz prace budowlane. Serdecznie zapraszamy!

 • Pompy ciepła - Domkowicz.pl

  Strona internetowa Domkowicz, to poradnik stworzony specjalnie dla wszystkich domowych majsterkowiczów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o nowoczesne instalacje. Można się na niej dowiedzieć interesujących nowinek dotyczących np. pompy, do co, jaka jest obecnie najlepsza i jak się ją montuje. Ponadto dzięki Domkowicz dowiedzieć się można, do czego służą podgrzewacze i dlaczego są tak popularne w dzisiejszych czasach. Warto też zaczerpnąć z tej strony wiedzę, do czego służą pompy ciepła i które są najlepsze na rynku.

 • Oferta pomp zanurzeniowych

  Zachęcamy do skorzystania z bogatej i zróżnicowanej oferty naszej firmy o nazwie Klaudia, która jest autorem strony internetowej Pompy Zatapialne. W naszej ofercie, jak sama nazwa wskazuje, znaleźć można pompy zatapialne, z agitatorem, szlamowe. U nas można nie tylko kupić odpowiednią pompę, ale również dokonać jej serwisu, wynajmu i złożyć konkretne zamówienie. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie internetowej firmy. Jako dystrybutorzy marki AFEC gwarantujemy profesjonalizm i niezawodność.

 • Pompy zębate

  Nasza firma pragnie państwu zaoferować najlepsze pompy zębate o zazębieniu wewnętrznym producenta Varisco. Przy produkcji pomp zastosowano najnowszą technologię, dzięki czemu pompy są wysokiej jakości i sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów.
  W ofercie pomp mamy państwu do zaoferowania: pompy zębate Varisco Seria V, Pompy Varisco - Seria J, Pompy zatapialne Seria D.
  Dużą ofertę pompy zatapialnych Seria S, Motopompy - Varisco: Seria Duo, Seria Simple, Seria Ecomatic. Asortyment firmy Varisco znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu.
  Prosta budowa, obsługa oraz duże możliwości wymiany poszczególnych elementów powodują że pompy te warte są polecenia.
  Pompy te idealnie nadają się do pompowania środków chemicznych używanych na co dzień w domu, farb, lakierów.
  Środków spożywczych takich jak czekolada, masło, kakao i jeszcze wielu innych produktów stosowanych w kuchni. Pompy zębate znajdują zastosowanie w obszernej gałęzi przemysłu.
  Polecamy pompy śrubowye, warto nas odwiedzić i zapoznać się z ofertą.
  Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w siedzibie firmy Luthmar - Pompy i armatura przemysłowa mieszczącej się w Katowicach.

 • Nts Energy - Pompy ciepła

  Wrocławska firma NTS Energy działająca na terenie całej Polski serdecznie zaprasza do sprawdzenia ekologicznych i energooszczędnych pomp ciepła, które oferujemy. Nasi specjaliści po wypełnieniu stosownego formularza skontaktują się z Państwem w celu propozycji odpowiednich pomp ciepła wedle informacji, które zostały przesłane. Tysiące zadowolonych klientów i dziesiątki instytucji publicznych korzysta z naszych pomp - Dołącz do nich i odwiedź naszą stronę!