Przedstawiciel i dystrybutor firmy Omron

Przedstawiciel i dystrybutor firmy Omron

Ocena: 2.1/10 (46 głosów)Automatech to wszechstronne usługi i rozwiązania dla przemysłu. Spółka oferuje m.in. zdalne sterowanie przez sieć GSM wyselekcjonowanymi narzędziami bezobsługowymi, serwis klimatyzatorów, budowę szaf sterowniczych i rozdzielczych oraz planowanie, implementowanie i konserwację układów sterowania. Automatech zajmuje się także serwisem urządzeń i maszyn takich firm jak: Pfannenberg, Omron, Benedict, Panasonic, Matsushita, Pilz, Bernstein, Sunx. Specjalizuje się także w obszarze przeglądzie bezpieczeństwa maszyn i udzielania certyfikatów bezpieczeństwa i zgodności.Podobne strony
 • AS Technology - maszyny i urządzenia dla przemysłu

  AS Technology produkuje maszyny i urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu, m.in. dla przemysłu drzewnego, metalowego, spawalniczego...

  Oferujemy: automatykę suszarni, sterowniki suszarni do drewna, wyposażenie suszarni do drewna, wypalarki gazowe, plazmowe CNC, egulatory automatycznej wysokości palnika THC OHC wypalarki, urządzenia i stanowiska do spawania zmechanizowanego i zautomatyzowanego, stanowiska kontrolno-pomiarowe, urządzenia do testowania gotowych wyrobów i półwyrobów.

 • BIOMIX polerowanie luźnym ścierniwem

  W miejscowości Blizne Jasińskiego mieści się Firma Produkcyjno - Usługowa Biomix, która zaprasza Państwa do zapoznania się z pełną ofertą. Od ponad 20 lat zajmujemy się konstruowaniem i wytwarzaniem: elektromechanicznego sprzętu laboratoryjnego, sprzętu do pomiarów w hydrologii, urządzeń i maszyn specjalistycznych do celów badawczych i produkcyjnych. Prowadzimy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny bądź osobisty. Na naszej stronie internetowej mieści się więcej informacji i pełna oferta. Serdecznie zapraszamy.

 • WAMET kafary Bydgoszcz

  Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Wamet Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy na rynku działa od 1990 roku. Główna nasza branża to produkcja specjalistycznych maszyn i urządzeń dla budownictwa. Polecamy: hydrauliczne wiertnice poziome, urządzenia do mikrotunelowania, palownice, kafary, narzędzia wiertnicze, agregaty, siłowniki hydrauliczne, wciągarki, przyczepy kablowe, specjalistyczne linie technologiczne i inne. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną propozycję i więcej informacji.

 • UCS złącza do układu smarowania

  W Poznaniu znajduje się siedziba firmy UCS, oddziału międzynarodowej firmy Dropsa Spa. Przedmiotem jej działalności są nowoczesne, wysokiej klasy układy centralnego smarowania. Swoim Klientom dostarcza ona zarówno komponenty, jak i pełne rozwiązania systemowe. Ponadto, w ofercie spółki dostaną również Państwo bogaty wachlarz części zamiennych, kompatybilnych także z maszynami pozostałych producentów. Kadra doświadczonych fachowców zagwarantuje Państwu fachowe doradztwo, pomoc przy wyborze właściwych komponentów,jak również ich montaż. Na stronie internetowej dostępne są informacje oferowanych przez UCS usług.

 • SMOLTECH Technika Zgrzewalnicza Sp. z o. o.

  Nasza firma specjalizuje się w obszarze zgrzewania oporowego metali. Jesteśmy dostawcą szerokiej gamy zgrzewarek punktowych i garbowych wraz z oprzyrządowaniem do bazowania i zgrzewania detali. Jednocześnie zajmujemy się projektowaniem i produkcją nowoczesnych, zautomatyzowanych stanowisk do zgrzewania oporowego. Zapewniamy kompleksową obsługę w obszarze zgrzewania metali, specjalistyczne doradztwo, dobór urządzeń i wdrożenie do produkcji, a także wsparcie serwisowe i technologiczne. Zapraszamy na naszą stronę www.smoltech.pl, gdzie prezentujemy filmy z naszych realizacji.

 • dropsa.com.pl

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Układy Centralnego Smarowania z siedzibą w Poznaniu. Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem rozwiązań marki DROPSA i możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem oraz szerokim wyborem elementów i rozwiązań. Proponujemy układy jednoliniowe, wieloliniowe, progresywne, dwuliniowe jak i mieszane, układy smarowania mgłą olejowo-powietrzną i MQL, systemy smarowania szyn aoprócz tego maszyn do obróbki CNC. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i obsługi, doradztwo techniczne oraz montaż i serwis w całym kraju. Zapraszamy na stronę.

 • pronetcolor.com.pl

  Firma PRONET COLOR Sp. z o.o. w Gdyni specjalizuje się w produkcji i dystrybucji profesjonalnych powłok lakierniczych dla przemysłu, motoryzacji. Poza tym zajmujemy się wszechstronnym wyposażeniem lakierni w urządzenia techniczne, służące do obsługi powłoki lakierniczej. Naszym atutem jest ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz doświadczona kadra. Zapewniamy jakość oferowanych powłok lakierniczych oraz doskonałą organizacje logistyczną. Dajemy bezpośredni dostęp do produktów systemów Perfect Plus i Palinal wraz z obsługą kolorystyczną systemów Perfect Plus i Palinal.

 • pronar.radom.pl

  Przedmiotem działań przedsiębiorstwa PRONAR z Radomia są narzędzia specjalistyczne oraz oprzyrządowania technologiczne. Wykonujemy różnorodne formy wtryskowe o obszernym zastosowaniu, tłoczniki, wykrojniki i oprzyrządowania pomocnicze oraz montażowe. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do obróbki materiałów takich marek jak np. MITSUBISHI, HAAS czy też AVIA VARIO. Do realizacji projektów używamy program 3D CAD/CAM. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i zaangażowanie na każdym etapie prac. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

 • prototypy-pl.pl

  Firma Prototypy-pl Spółka z o.o. z Poznania specjalizuje się w automatyzacji procesów produkcyjnych poprzez wszechstronną obsługę firm. Od wielu lat zajmujemy się produkcją i wdrażaniem maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać prawie każdy problem produkcyjny. W ofercie mamy profesjonalne obrabiarki, maszyny specjalne, oprzyrządowanie produkcyjne, linie technologiczne i urządzenia montażowe, dbając o najwyższy poziom usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do współpracy.