ROLMET-PLUS sprzedaż elementów hydrauliki siłowej

ROLMET-PLUS sprzedaż elementów hydrauliki siłowej

Ocena: 3.9/10 (21 głosów)Firma ROLMET-PLUS istnieje na rynku od 2010r. zajmuje się sprzedażą nowych części do maszyn rolniczych, transportowych, budowlanych oraz pracujących w przemyśle leśnym. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży silników orbitalnych, pomp zębatych oraz tłoczkowych firmy SUNFAB. Posiadamy asortyment producentów polskich, włoskich, niemieckich oraz szwedzkich. Oferujemy szeroką gamę zamienników pomp zębatych w bardzo korzystnych cenach co nie umniejsza ich jakości. Firma ma klientów na terenie całej polski oraz poza jej granicami. Chętnie nawiązujemy współpracę z innymi firmami. Przy dużych lub częstych zamówieniach oferujemy bardzo korzystne rabaty. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz doświadczeniu chętnie służymy pomocą podczas dokonywania zakupów.?Podobne strony
 • Przewody hydrauliczne metalowe

  Firma jest producentem giętkich natomiast metalowych przewodów hydraulicznych - oficjalnym dystrybutorem firmy STOMIL BYDGOSZCZ SA. W ofercie znajdziecie Kraj wszystkie typy przymocować łańcuchem aż do maszyn stosowanych w rolnictwie, górnictwie, urządzeniach dźwigowych, transportowych natomiast innych. Wykonujemy przewody o długościach natomiast końcówkach odpowiadających Waszym potrzebom. Na domiar tego posiadamy w najniższych cenach elementy hydrauliki siłowej takie jak: rozdzielacze hydrauliczne, siłowniki hydrauliczne, elementy złączne,

 • Siłowniki hydrauliczne

  Hydro-Com to działalność której specjalnością jest projektowanie maszyn oraz ich montaż. Hydro-Com realizuje zarówno autorskie pomysły jak i sami mamy możliwość zaprojektować i stworzyć prototyp maszyny, której cel i ergonomia będzie dopasowana do roli jaką oczekuje od niej klient.
  W historii Hydro-Comu zostało już wykonane setki najróżniejszych maszyn, których technologia skupia się na hydraulice siłowej a ich elementy to zasilacze hydrauliczne. Zapraszamy do kontaktu w celu przybliżenia nam przeznaczenia urządzenia, które chcesz posiadać, my natomiast w możliwie krótkim czasie zaproponujemy Państwu wycenę jak i wstępny zarys wyglądu maszyny.

 • Hydrobig - rozdzielacze hydrauliczne

  Hydrobig- hydraulika siłowa. Wsparcie z zakresu naprawy i regeneracji modułów hydraulicznych (takich jak rozdzielacz hydrauliczny, silnik hydrauliczny), możliwość zakupu nowych elementów jak i zamienników. Nasze usługi objęte są 6 miesięczną gwarancją. Doświadczenie zespołu wpływa na jakość naszych starań. Sprawdź naszą kompetencje - zapraszamy! Świadczymy generalne, profesjonalne usługi z zakresu hydrauliki siłowej. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie wpływa na jakość napraw i regeneracji modułów hydrauliki siłowej( takich jak pompy hydrauliczne, silniki hydrauliczne, siłowniki, rozdzielacze, orbitrole, zawory). Dzięki współpracy z światowej sławy producentami umożliwiamy naszym klientom zakup nowych modułów hydraulicznych. Ofertę kierujemy do małych i dużych firm jak również do klientów indywidualnych. Gwarantujemy wysoką jakość i gwarancje naszych usług.

 • Hydraulika siłowa. Zaopatrzenie Przemysłu Wrocław

  Nasza spółka RexAir to przedsiębiorstwo trudniące się przede wszystkim sprzedażą artykułów takich jak: siłowniki, złączki, zawory i inne. To co nas wyróżnia to przede wszystkim wysoka jakość naszego asortymentu. Prowadzimy sprzedaż markowych produktów światowych producentów oraz zamienniki lub produkty wykonywane na wymiar. Nasza spółka cieszy się wieloletnim uznaniem w oczach wielu polskich klientów. RexAir- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego nowego serwisu internetowego rexair.pl z pełnym asortymentem.

 • HYDROBOG siłownik hydrauliczny

  Posiadający swoją siedzibę w Kobylance Zakład Hydrauliki Siłowej od 1999 roku zajmuje się fabrykacją cylindrów hydraulicznych tłokowych, teleskopowych, podporowych oraz nurnikowych o rozległym obszarze średnic i skoków. tworzymy sworznie do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i innych wedle wzoru bądź dokumentacji dostarczonej przez użytkownika. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Doświadczenie i fachowość w zawodzie zezwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego albo osobistego. Szczegółowe wiadomości o przedsiębiorstwie mieszczą się na stronie internetowej.

 • PPU POLWENT SP. Z O.O. przewody hamulcowe

  Prezentujemy Państwu POLWENT przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku w tej chwili od 24 lat. Jesteśmy nowoczesnym również fachowym Centrum Produkcji Uszczelnień Technicznych. Zależy nam na rzetelnym również kompleksowym przeprowadzeniu wszelkiej usługi. Wciąż udoskonalamy wykorzystywane technologie. Przygotowywany przez POLWENT asortyment może być używany we wszystkich gałęziach przemysłu. Centrum Produkcji Uszczelnień Technicznych produkuje uszczelnienia techniczne wysokiej jakości, jakie używane są w hydraulice siłowej i pneumatyce. Nasze wyroby tworzymy w oparciu o technologię Seal-Jet oraz SML-700. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.

 • Siłownik hydrauliczny

  Firma HP SYSTEMS POLSKA SP. Z O.O. to wytwórca siłowników hydraulicznych. Wykonujemy na zamówienie specjalistyczne siłowniki, które przeznaczone są do form wtryskowych. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie a także doskonale przygotowana załoga gwarantują doskonałą klasę wytwarzanych wyrobów. Produkty naszej firmy dystrybuujemy do kontrahentów z całego świata. Prowadzimy również dystrybucję części do form wtryskowych i tłoczników. Wszystkim kontrahentom zapewniamy doradztwo i niezbędną pomoc techniczną.

 • HYDRO-GAMA produkcja siłowników hydraulicznych Ostrów Wielkopolski

  Mamy zaszczyt zaprezentowa Państwu specjalistę z branży hydrauliki siłowej, przedsiębiorstwo Hydro-Gama z Ostrowa Wielkopolskiego. Firma już od wielu lat zajmuje się kompleksowymi remontami układów hydraulicznych w urządzeniach rolniczych, przemysłowych oraz budowlanych. Dodatkowo, Hydro Gama świadczy usługi obróbki skrawaniem, odbudowy siłowników na podstawie wzoru bądź dokumentacji tudzież produkcji przewodów hydraulicznych. Fachowcy firmy zapewniają także swoją pomoc przy unowocześnianiu przestarzałych układów. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie mogą Państwo zapozna ze szczegółami usług przedsiębiorstwa.

 • PREFA-ŻURAW żurawie hydrauliczne

  Prezentujemy Państwu firmę „Prefa-Żuraw” z siedzibą w miejscowości Dołuje, która działa na rynku od wielu lat. Świadczymy usługi z zakresu szeroko rozumianej hydrauliki siłowej, w tym przede wszystkim prowadzimy serwis i montaż przenośnych żurawi samochodowych i innych urządzeń załadowczych. Nasi pracownicy to fachowcy z długoletnim doświadczeniem w branży, którzy zapewniają perfekcyjne wykonanie usługi. Gwarantujemy terminową oraz szybką realizację zamówień oraz kompleksową obsługę. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować lub zapoznać z naszą ofertą, zachęcamy do zajrzenia na witrynę internetową.

 • www.havenpolska.pl

  Haven Polska Sp.z o.o. w Oleśnicy to firma, która zajmuje się dystrybucją obrabiarek przemysłowych. Naszym klientom gwarantujemy dwuletni serwis pogwarancyjny oparty na wieloletnim doświadczeniu naszych specjalistów. W ramach usług proponujemy modernizacje lub rozbudowę maszyn, jak i jego pełne wykonanie. Naszym partnerom zapewniamy całkowite doradztwo w kwestiach technicznych jak i użytkowych także szkolenia dla pracowników przy pierwszym uruchomieniu maszyny. Oferujemy także transport na obszarze kraju oraz za granicą. Zapraszamy!