TopZinc Ochrona katodowa prętów zbrojeniowych

TopZinc Ochrona katodowa prętów zbrojeniowych

Ocena: 2.6/10 (29 głosów)TopZinc to system ochrony antykorozyjnej stali zbrojeniowej produkowany przez firmę TopBuilding. Ochrona antykorozyjna zbrojenia jest jednym z najważniejszych elementów podczas projektowania konstrukcji betonowych. Poprawna ochrona zbrojenia przed korozją umożliwi zmniejszenie kosztów remontu i utrzymania konstrukcji nawet o 15%. System TopZinc wykorzystuję do ochrony antykorozyjnej metodę traconej anody, inaczej zwaną metodą katodową.Podobne strony
 • Usuwanie korozji

  Produkt do usuwania korozji. Ewapo rust jest bezpiecznym dla człowieka i środowiska środkiem, który skutecznie usuwa rdzę z metalowych przedmiotów. Nie uszkadzając ich struktury. Nie wchodzi w reakcje z aluminium, mosiądzem czy miedzią. Jest również bezpieczny dla innych materiałów- plastiku, gumy, szkła i drewna. Zaletą tego środka jest też relatywnie niski koszt usunięcia rdzy z jednego funta stali.

 • Hydrofobizacja

  Nasza firma powstała w 1985 roku i od tej pory zdobyła bogate doświadczenie oraz najróżniejsze referencje. Realizujemy roboty i usługi ogólnobudowlane. Między innymi trudnimy się antykorozyjnym zabezpieczeniem powłok konstrukcji betonowych, hal hydrotechnicznych, aparatów, estakad, zbiorników wraz z towarzyszącymi robotami w zakresie izolacji termicznej. Z naszej oferty skorzystała branża petrochemiczna, budowlana, lądowa, morska. O naszym całkowitym profesjonalizmie świadczy fakt, iż współpracujemy z polskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami.

 • Farby jachtowe Sea-Line

  Oferta Sea-Line w połączeniu ze wsparciem technicznym i czytelną instrukcją użytkowania, zapewnia możliwość bezbłędnego wykonania prac szkutniczych, trwałego efektu i spędzenia beztroskiego wypoczynku.

  Pełna gama produktów Sea-Line zapewni:
  - zabezpieczenie powierzchni łodzi przed wpływem niszczących działań osmozy oraz korozji w trudnych warunkach morskich.
  - Ochronę dna łodzi przed porastaniem glonami i muszlami
  - zabezpieczenie przed działaniem wody oraz przed wpływem negatywnego działania promieni UV.

 • Rodozja Warszawa preparaty do usuwania powłok malarskich

  Firma RODOZJA Sp. z o. o. funkcjonuje na rynku usług powiązanych z chemiczną obróbką metali od 1992 roku. Mamy ogromne praktyki w dziedzinie, w jakiej pracujemy, stąd jesteśmy w stanie świadczyć Państwu profesjonalne usługi lakiernicze na najwyższym poziomie. Zasadniczą działalnością firmy jest produkcja preparatów do przygotowania nawierzchni przed malowaniem oraz preparatów do usuwania powłok lakierowych. Co więcej wyrabiane są preparaty do odrdzewiania, pasywacji oraz ochrony metali przed korozją. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty oraz usługi w nader przystępnych cenach. Więcej informacji o nas oraz naszej ofercie na stronie internetowej firmy.