Torby papierowe

Torby papierowe


Producent toreb papierowych wykona kolorowe torby papierowe z nadrukiem reklamowym. Posiadamy w ofercie torebki papierowe najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie w produkcji toreb to nasza najsilniejsza strona. Mamy w ofercie torby na wino i do cukierni. Torby papierowe i z makulatury to produkty topowe. Wiele firm zamawia torby na targi oraz na imprezy i bankiety. Torby papierowe to też bardzo dobry nośnik reklamy.



Podobne strony
  • Leader-pack dystrybucja i sprzedaż opakowań - Poznań

    Bezpieczeństwo przesyłania produktów/towarów za pomocą operatorów i firm kurierskich ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego też oferujemy sprawdzone produkty zapewniające bezpieczeństwo przesyłanych towarów, takie jak:
    - koperty bąbelkowe,które cechuje zwiększona odporność na wilgoć, posiadają folię przyklejoną do całej powierzchni koperty oraz bardzo mocny pasek kleju,
    - koperty papierowe/biurowe w różnych rozmiarach,
    - folię bąbelkową/pęcherzykową, która cechuje m.in. odporność na wilgoć, lekkość, wytrzymałość,
    - folię stretch transparentną jak i czarną w różnych przedziałach wagowych, - taśmy pakowe na bardzo mocnym kleju kauczukowym idealnie nadają się do zabezpieczania,
    - woreczki strunowe/woreczki z zamknięciem strunowym nadają się do przechowywania drobnych przedmiotów. Posiadamy woreczki w różnej wielkości - m.in. takie jak tutaj wymienione,
    - tekturę falistą niezbędną w trakcie remontu, jak i do zabezpieczenia przesyłanych produktów.
    Zapraszamy do współpracy.

  • Opakowania drewniane

    Zajmujemy się produkcją i sprzedażą ekologicznych opakowań z drewna. Naszym atutem jest możliwość realizacji produktu według indywidualnych oczekiwań klienta. Jesteśmy firmą z branży drzewnej o długoletniej tradycji. Wykonujemy także belki kominkowe, portale drewniane, skrzynie na drewno oraz drewutnie. Przy produkcji bazujemy na surowcu z lasów państwowych. Wszechstronne usługi stolarskie w oparciu o naturalny materiał z drewna krajowego.

  • Woven bags

    Domeną firmy Ecobag EKO-UE są wysokiej specyfikacji torby eko z domeny green bags. Zapewniamy światowy standard wykończenia oferowanych artykułów – laminowane paper bags. Mamy do dyspozycji zaawansowany, unikatowy park maszynowy czy doskonale wykwalifikowaną ekipę pracowników. Nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają zmniejszenie kosztów produkcji jak i poszerzenie oferty produktów EKO-UE o solidne, wyrabiane z tkaniny torby non-woven fabric bags. EKO-UE, the best producer paper bags, oferuje sprzedaż hurtową torebek eco green bags własnego wyrobu – preferencyjne ceny. Zachęcamy do skontaktowania się z przedsiębiorstwem, życząc wiele satysfakcji z zakupów.

  • Opakowania foliowe - Jędruś

    Prezentowana firma wykona dla ciebie każde wybrane przez ciebie opakowanie na najwyższym poziomie po atrakcyjnej cenie. Ta firma świadczy świadczenia z dziedziny opakowań foliowych, tacek, perforacji na folii. Bardzo wysoki poziom wykonania naszych towarów daje pełne zadowolenie partnerom. Folia stretch spełnia każde normy używania Opakowania tworzą konkretny teren rynku wyrobów gotowych czy części składowych. Nasze folie termokurczliwe, opakowania papierowe i inne są najlepsze. Wykonujemy swe usługi na bezkonkurencyjnym poziomie dbając o jak największy poziom satysfakcji każdego klienta. Nasza firma daje gwarancje profesjonalnego wykonania każdego zadania.

  • Elzet worki foliowe z nadrukiem

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ELZET” z Krzeszowic to wiodący na rynku producent folii polietylenowej LDPE, opakowań z folii wysokoprzeźroczystej PP, worków i toreb reklamowych. Nasze produkty i rozwiązania spełniają wszelkie wymogi ekologiczne i technologiczne, dlatego znajdują wykorzystanie we wszystkich branżach oraz gałęziach przemysłu. Ważną informacją dla firm z branży spożywczej jest fakt, że działamy wedle zasad systemu HACCP. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w obrębie doboru najlepszego opakowania, jak i przygotujemy jego prototyp do akceptacji klienta. Ciągle troszczymy się o wysoką jakość obsługi oraz dostrajamy ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Zachęcamy na stronę internetową:

  • CZARGRAF torby reklamowe z nadrukiem

    Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu firmę Czargraf z Warszawy, jaka proponuje Państwu oryginalną metodę na wyróżnienie się z tłumu. Od 20 lat zajmujemy się produkcją przeróżnego rodzaju torebek papierowych, które znajdują swoje zastosowanie jako torebki prezentowe, ślubne, na wino i jako nośnik reklam. Dowolnie mogą Państwo wybrać format, rodzaj folii oraz kolor sznurka. Nasze artykuły robione są ręcznie przez ludzi z pasją, zamieszkujących tereny wiejskie. Wybierając naszą torebkę mają Państwo gwarancję najwyższej jakości wykonania z dbałością o każdy detal. Zapraszamy na naszą witrynę internetową, na której znajdą Państwo szczegółowe wiadomości na temat naszej działalności.

  • Kubki do lodów - contrada.biz

    Nasza firma to hurtownia lodziarsko-gastronomiczna. Nasza firma swoją ofertę kieruje przede wszystkim do lodziarni, kawiarni, restauracji, pizzerii, barów czy też innych firm zajmujących się gastronomią. Hurtowania dostarcza sprzęt gastronomiczny, opakowania do pakowania żywności, lody, wafle do lodów czy też maszyny do lodów, kawę, herbatę, czy też artykuły spożywcze takie jak wędliny, sery, puszki konserwowe oraz wiele innych produktów. Zapraszamy do kontaktu z Hurtownią Contrada Łukasz Dumin w celu zapoznania się z pełną ofertą.

  • IceCup - producent kielichów, kubków, syropów do granity i sorbetów

    Dla lokali gastronomicznych serwujących zimne napoje i desery przygotowaliśmy specjalną ofertę butelek z kolorowymi zatyczkami o różnych wzorach. Tego typu pojemniczki pozwalają na podawanie napojów i deserów w całkowicie nowy sposób. W takich opakowaniach Twój wyrób będzie prezentował się i smakował jeszcze lepiej. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje kielichów i kubków, które z pewnością będą pasować do charakteru Twojego lokalu. Dzieci i młodzież z pewnością zadowoli spożywanie swojego ulubionego napoju z butelki zakończonej palmą, piłką, różą czy latarnią. Kształt kielicha jest tak zaprojektowany, aby dziecko nie miało problemu z utrzymaniem go w dłoni. Dla zróżnicowania Twojej oferty, przygotowaliśmy również 2 pojemności: małą 350 ml i dużą 500 ml.

  • rolaopakowania.pl

    PPHU Rola w miejscowości Nisko to producent opakowań tekstylnych. Zajmujemy się szyciem pokrowców z tworzyw sztucznych i w swojej ofercie posiadamy pokrowce na pościele, poduszki i artykuły z branży dziecięcej. Produkujemy opakowania w wybranym kolorze, o dowolnej wysokości, grubości i szerokości. Współpracujemy z kilkunastoma polskimi producentami pościeli. Rozwój zaplecza technicznego oraz linii produkcyjnych decyduje o tym, że cały czas poszerzamy swoją ofertę, gwarantując wydajną realizację zamówień. Zapraszamy do kontaktu.

  • Etykiety, worki foliowe, opakowania w mieście Lublin

    Producent etykiet - Lublin, drukujemy etykiety samoprzylepne na roli.
    Etykiety samoprzylepne z Lublina – ekologiczna forma znakowania produktu

    Etykiety czyste – bez zadruku – używamy zwykle, umieszczając je w drukarce etykiet . Przeznaczone do dalszego zadruku we własnym zakresie w technologii termicznej lub termotransferowej. Można je stosować także w wagach. Są popularne zwłaszcza w supermarketach do samodzielnego ważenia produktów i oznaczania ich odpowiednią informacją oraz kodem kreskowym. Oferujemy Państwu wykonanie na następujących surowcach:

    Papier termiczny (Eco i Top)
    Papier termotransferowy (Matowy i Półbłysk)
    Folia biała (PE i PP)
    Folia transparentna (PE i PP)

    Etykiety zadrukowane

    Są to gotowe do aplikacji etykiety, które realizujemy na podstawie indywidualnych projektów graficznych. Zwykle na podstawie kreacji wykonanej przez nasz wyspecjalizowany Dział Graficzny zgodnie z oczekiwaniami klienta lub projektu dostarczonego przez niego. Etykiety zadrukowane przygotowujemy jako gotowe w całości lub posiadające puste pole do zadruku. Dodatkową treść Klient może dodać sam, używając specjalnych drukarek. Etykiety z polem do zadruku możemy wyprodukować na papierze termicznym lub termotransferowym.

    Od 2004 roku produkujemy także worki foliowe dla branży piekarniczej. Są to zazwyczaj opakowania wykonane z folii polipropylenowej CAST. Przeznaczone są zarówno do stosowania w automatach pakujących, jak i do aplikacji ręcznej, wykorzystywane głównie do pakowania chleba. Dzięki atrakcyjnym nadrukom – nasze opakowania wyróżniają się na sklepowych półkach.

    Najczęściej wykonujemy własne projekty opakowań na pieczywo w tym worków na chleb, ale także możemy wydrukować projekty dostarczone nam przez Klientów.
    Rodzaje materiałów stosowanych do produkcji worków foliowych do pakowania pieczywa :

    Polipropylen Cast (CPP) – najwyższej jakości mocna i elastyczna folia, przezroczysta, odporna na niskie temperatury – worki CPP są najchętniej wybierane do pakowania chleba

    Polipropylen OPP – sztywna i bardzo przeźroczysta folia doskonale sprawdza się w cukiernictwie. Stosowana jest także do produktów sypkich lub makaronów (torby foliowe klockowe). Jej właściwości doceniane są również w wielu innych branżach (np. tekstylnej, do konfekcjonowania odzieży).
    Wymiary worków wykonujemy indywidualnie wg życzenia Klienta.

    Wykonujemy projekty graficzne na opakowania do pieczywa oraz na całe serie produktów – etykiet, pudełek, reklamówek i wielu innych.