Wózki gospodarcze, siatkowe, platformowe, ceny

Wózki gospodarcze, siatkowe, platformowe, ceny

Ocena: 4.8/10 (12 głosów)Nasza firma specjalizuje się w zaopatrzeniu firm w materiały i produkty z branży techniki magazynowej. Posiadamy w sprzedaży ręczne wózki magazynowe transportowe do zastosowań przemysłowych, magazynowych, sieci handlowych a także odbiorców indywidualnych. Oferujemy zarówno wózki przemysłowe o udźwigu do 400 kg typu Stach, Romek, na kołach pełnych i pompowanych, a także wózki dwukołowe schodowe, spawalnicze, do przewozu beczek, butli, oraz wiele innych modeli, które zobaczą Państwo na naszej stronie internetowej. Dzięki skali sprzedaży gwarantujemy ceny producenta, wysyłamy na cały kraj, dla stałych klientów oferujemy dodatkowe rabaty i wydłużone terminy płatności.Podobne strony
  • Oferty wózków widłowych

    Gorąco witamy wielbicieli maszyn dużych i ciężkich na naszej stronie internetowej w pełni poświęconej maszynom różnego rodzaju. Za pośrednictwem złącz internetowych utworzyliśmy wirtualną giełdę maszyn, na której wszyscy są mile widziani - bez względu na to, czy jest to rolnik, leśniczy czy budowlaniec. U nas każdy może całkowicie bezpłatnie oraz dowolnie przeglądać i zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące maszyn. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby łatwo, szybko i przyjemnie korzystać z naszego serwisu. Zamieszczone oferty podzielone są według dowolnych kategorii, jak na przykład można wybrać zaznaczone oferty wg województw, według konkretnego działu maszyn itp.. Znajdziesz tu m.in. maszyny takie jak: maszyny ogólnego użytku, budowlane, rolnicze i wiele innych maszyn, które są potrzebne w wielu dziedzinach życia. Dlatego chcemy Państwa namówić do odwiedzenia naszej strony na www.ofertymaszyn.pl i szerszego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej. Serdecznie zapraszamy - dołącz do nas już dziś. Polecamy.

  • Wózki widłowe JCB, Komatsu, Nissan, Toyota

    Wysokie jakości wózki widłowe Toyota, Nissan, Komatsu, JCB - sprzedaż i wynajem wózków widłowych w atrakcyjnych cenach. Firma Lemarpol zaprasza Państwa po Wózki Widłowe - Katowice, Kraków, Łódź, Warszawa. Firma posiada niekwestionowaną pozycję pośród dystrybutorów wózków widłowych, paletowych ręcznych oraz z napędem benzynowym, benzynowo-gazowym, diesel i elektrycznym. Kliknij link do strony i zapoznaj się z ofertą - firma prowadzi także naprawy i serwis wózków widłowych.

  • JHC Service Linde serwis Wrocław

    Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo JHC z siedzibą w Brzeziej Łące koło Wrocławia. Istniejemy na rynku od 2010 roku i prowadzimy fachowy serwis wózków widłowych. Świadczymy różnego rodzaju naprawy główne i bieżące i przygotowujemy wózki pod kątem wpisu UDT. W swojej propozycji mamy na sprzedaż wózki unoszące, paletowe, do czołowego załadunku, wysokiego składowania i prowadzone z masztem. Oprócz tego naszym Klientom proponujemy wynajem wózków na okres długo i krótko terminowy i szkolenia zawodowe dla kierowców wózków. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej zawarte są szczegółowe informacje.