www.hydromet.pl

www.hydromet.pl

Ocena: 1.6/10 (5 głosów)Moduły wyposażenia w systemy napędu hydraulicznego i pneumatycznego, regeneracje i naprawy siłowników hydraulicznych to główny profil działalności Zakładu Mechanicznego HYDROMET w Bytomiu. Zapewniamy wysoką jakość i nowoczesność naszych wyrobów oraz praktyka i fachowość usług. Specjalizujemy się w hydraulice siłowej. Zajmujemy się między innymi budową maszyn z zaawansowanymi systemami hydrauliki siłowej i pneumatyki. Realizujemy również zlecenia kooperacyjne takie jak, stworzenie zasilaczy hydraulicznych, bloków sterowniczych, systemów hydraulicznych. Zapraszamy!Podobne strony
 • Przewody hydrauliczne metalowe

  Firma jest producentem giętkich natomiast metalowych przewodów hydraulicznych - oficjalnym dystrybutorem firmy STOMIL BYDGOSZCZ SA. W ofercie znajdziecie Kraj wszystkie typy przymocować łańcuchem aż do maszyn stosowanych w rolnictwie, górnictwie, urządzeniach dźwigowych, transportowych natomiast innych. Wykonujemy przewody o długościach natomiast końcówkach odpowiadających Waszym potrzebom. Na domiar tego posiadamy w najniższych cenach elementy hydrauliki siłowej takie jak: rozdzielacze hydrauliczne, siłowniki hydrauliczne, elementy złączne,

 • Hydinstal

  Od 2001 roku nieprzerwanie pomagamy naszym klientom rozwiązywać problemy związane z hydrauliką siłową, oraz zaopatrujemy ich w sprawdzone i niezawodne podzespoły, niezbędnedo ich codziennej pracy Mamy nadzieję że również Tobie pomożemy.Jesteśmy dostawcą usług w zakresie hydrauliki siłowej. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i serwis w zakresie:- Hydroakumulatorów,- Przewodów wysokociśnieniowych,- Siłowników Hydraulicznych.

 • Firma Handlowa Witold Polowy

  Firma Handlowa Witold Polowy została założona 5 września 1990 roku i od początku swojej działalności skupia się na oferowaniu produktów najwyższej jakości potwierdzonej przez certyfiat ISO.Firma Handlowa Witold Polowy zajmuje się zakuwaniem i sprzedażą profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych a także przewodów oraz hydrauliki siłowej do wielu gałęzi przemysłu. Dodatkowo firma świadczy usługi w zakresie wulkanizacji i wymiany oleju, klocków hamulcowych, amortyzatorów w samochodach osobowych i dostawczych.

 • Hydraulika siłowa. Zaopatrzenie Przemysłu Wrocław

  Nasza spółka RexAir to przedsiębiorstwo trudniące się przede wszystkim sprzedażą artykułów takich jak: siłowniki, złączki, zawory i inne. To co nas wyróżnia to przede wszystkim wysoka jakość naszego asortymentu. Prowadzimy sprzedaż markowych produktów światowych producentów oraz zamienniki lub produkty wykonywane na wymiar. Nasza spółka cieszy się wieloletnim uznaniem w oczach wielu polskich klientów. RexAir- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego nowego serwisu internetowego rexair.pl z pełnym asortymentem.

 • Transtools Sp. z o.o.

  Transtools Sp. z o.o. to specjalistyczna firma, w której produkuje się narzędzia dla górnictwa i kolejnictwa. Główne obszary naszej oferty asortymentowej to: hydraulika siłowa, narzędzia ogólnoprzemysłowe i serwis narzędzi. Obecnie w naszej ofercie występują narzędzia pneumatyczne, bardzo trwałe pompy Rexroth oraz silniki Rexroth. Jeżeli chodzi o specjalistyczne części zamienne to z powodzeniem można u nas nabyć części zamienne do pomp hydraulicznych i części zamienne Rexroth. Równocześnie jesteśmy firmą, która oferuje niezawodne usługi serwisowe. Są to naprawy pomp hydraulicznych, serwis narzędzi elektrycznych i naprawy silników hydraulicznych. Zdobyliśmy rozległe doświadczenie rynkowe, zatrudniamy przeszło 100 osób i nieprzerwanie dbamy o dobrą jakość oferowanych przez nas produktów i usług serwisowych. Nasze narzędzia to doskonała jakość i niezawodność. Ponadto wyróżniają się one niskimi kosztami eksploatacji oraz innowacyjnością w obszarze zastosowanych rozwiązań projektowych. Rekomendujemy wszystkim nasze klucze udarowe, narzędzia przeciwwybuchowe, piły brzeszczotowe, wiertarki. Zapraszamy też na naszą oficjalną witrynę www, na której zostały szczegółowo scharakteryzowane wszystkie nasze produkty i usługi.

 • PPU POLWENT SP. Z O.O. przewody hamulcowe

  Prezentujemy Państwu POLWENT przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku w tej chwili od 24 lat. Jesteśmy nowoczesnym również fachowym Centrum Produkcji Uszczelnień Technicznych. Zależy nam na rzetelnym również kompleksowym przeprowadzeniu wszelkiej usługi. Wciąż udoskonalamy wykorzystywane technologie. Przygotowywany przez POLWENT asortyment może być używany we wszystkich gałęziach przemysłu. Centrum Produkcji Uszczelnień Technicznych produkuje uszczelnienia techniczne wysokiej jakości, jakie używane są w hydraulice siłowej i pneumatyce. Nasze wyroby tworzymy w oparciu o technologię Seal-Jet oraz SML-700. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.

 • Siłowniki hydrauliczne

  Budowa i projektowanie siłowników hydraulicznych każdego rodzaju. Przedsiębiorstwo jakim jest METAL-SERW proponuje powierzenie im produkcję siłowników hydraulicznych oraz cylindrów teleskopowych. Za naszym pośrednictwem stworzysz swój wymarzony siłownik hydrauliczny niezależnie, czy potrzebujesz siłowniki hydrauliczne jednego lub dwustronnego działania. Produkujemy siłowniki teleskopowe, nurnikowe oraz podporowe. Cylindry hydrauliczne produkowane przez nasze przedsiębiorstwo znajduje zastosowanie m.in. w przemyśle rolniczym, automatyzacji, maszynach budowlanych, leśnych, na statkach oraz barkach

 • HYDRO-TOR serwis hydrauliki

  Zakład Hydrauliki Siłowej Hydro - Tor Sp. z o.o. zaprasza Państwa do współpracy. Od początku naszej aktywności specjalizujemy się w usługach z branży hydrauliki siłowej. Zajmujemy się sprzedażą, projektowaniem, produkcją oraz doradztwem. Zakupią u nas Państwo: agregaty hydrauliczne spalinowe i elektryczne, mieszalniki, pompy iniekcyjne, siłowniki hydrauliczne, cylindry, zawory, elementy złączne, przewody i inne. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Więcej na stronie internetowej.

 • BIPROMASZ chłodnice oleju

  Biuro Projektowo - Handlowe Bipromasz zaprasza Państwa do współpracy. Siedziba nasza mieści się w Bydgoszczy. Na rynku istniejemy od 2000 roku. Główna nasza branża to usługi z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki. Zakupią u nas Państwo: rozdzielacze, pompy tłoczkowe, filtry, silniki hydrauliczne, chłodnice oleju, uszczelnienia, szybkozłącza, agregaty hydrauliczne, cewki sprzęgła, zawory, łożyska i inne. Dodatkowo prowadzimy projektowanie oraz serwis maszyn. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, co daje nam pewność wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Naszą dewizą jest zadowolenie każdego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową WWW.