www.oskar.szczytno.pl serwis butli gazowych

www.oskar.szczytno.pl serwis butli gazowych

Ocena: 1.0/10 (2 głosów)Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy OSKAR, której siedziba mieści się w Szczytnie. Firma zajmuje się hurtową oraz detaliczną sprzedażą materiałów opałowych takich jak węgiel kamienny, koks, ekogroszek, pellet i brykiet drzewny lub drewno rozpałkowe. Oprócz tego świadczymy usługi napełniania butli gazowych, rozlewania gazu propan-butan oraz serwisem i legalizacją butli. W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz tego gazy techniczne - acetylen, tlen, azot, argon i inne. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, korzystne ceny i profesjonalizm. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na stronę.Podobne strony
 • Gazy techniczne

  Firma BartCO2wiak zaistniała na rynku Gazów Technicznych od 1996 roku.
  Dzięki dbaniu o stały rozwój firmy – tj.: zaplecza technicznego, systematyczne szkolenie załogi oraz wpajanie nowych technologii nasza firma jest jedną z w największym stopniu celujących na rynku. Ponieważ największy akcent kładziemy na jakość, a co za tym idzie – na ukontentowanie naszych Klientów, możemy poszczycić się długą listą firm które scaliły z nami stałą współpracę. Naszymi klientami jest ponad 150 firm z całej Polski między innymi z Branży Browarniczej, Napojowej, Szklarniowej i Odlewniczej.

 • Hel balonowy, ciekły azot

  Jesteśmy dystrybutorem takich gazów jak ciekły azot, oraz hel balonowy, w swoje ofercie posiadamy także inne gazy techniczne takie jak argon, tlen, CO2, propan butan. Oferujemy dowóz gazów do Klienta. Współpracujemy z różnorodnymi instytutami medycznymi oraz ośrodkami badawczymi. Zapewniamy ciekły azot dla celów medycznych (krioterapia). Oferujemy możliwość zapewnienia stałego harmonogramu dostaw gazu. Prowadzimy dystrybucję na terenie całego województwa małopolskiego oraz zachodniej części woj. podkarpackiego.Wszystkich klientów zainteresowanych ciekłym, azotem oraz helem balonowy zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

 • Rozlewnia gazu EKO-GAZ

  Rozlewnia gazu EKO GAZ prowadzi sprzedaż gazu płynnego na terenie całej Polski.Głównymi kanałami dystrybucji gazu są:- dostawy autogazu na stacje gazowe- sprzedaż gazu w butlach (napełnianie oraz wymiana)- dostawy gazu do celów grzewczych. Jesteśmy polską firmą, działającą na rynku gazu płynnego w województwie łódzkim od 1994 roku. Naszym celem jest sprzedaż i dystrybucja najwyższej jakości gazu propan oraz mieszaniny gazu propan butan. Nasz gaz spełnia zarówno polskie jak i europejskie wymogi czego potwierdzeniem są odpowiednie certyfikaty jakości.

 • Montaż, serwis instalacji i zbiorników na gaz płynny. Hurtowa sprzedaż gazu i autogazu

  Axan Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem instalacji zbiornikowych przydomowych oraz przemysłowych na gaz płynny. W swojej ofercie posiadamy najbezpieczniejsze zbiorniki podziemne i naziemne o różnej kubaturze na potrzeby budynków mieszkalnych i przemysłowych, spełniające wszelkie światowe i europejskie atesty jakości, użyteczności oraz bezpieczeństwa. Fachowo dobieramy i doradzamy zbiornik lub zbiorniki do mocy urządzenia na gaz płynny. Posiadamy długoletnie i bogate doświadczenie w tej branży, to też pomagamy w skompletowaniu pełnej dokumentacji budowlanej na każdy projekt. W zależności od potrzeb wykonujemy wszystko sami lub tylko uzgodnione prace z Klientem. Oferujemy dogodne formy handlowe na korzystanie ze zbiornika z opcją Telemetrii. Zaopatrujemy również naszych Klientów w gaz butan, propan, propan-butan na cele grzewcze i techniczno-przemysłowe. Prowadzimy hurtową sprzedaż autogazu i dystrybucję gazu w butlach dla Podmiotów gospodarczych, jaki Osób fizycznych. Trudnimy się produkcją Kontenerów (klatki) KBPB i zwykłych na 10, 12, 16 i 20 butli z gazem. Jednym słowem zajmujemy się wszystkim tym, co dotyczy naszej branży. Zapraszamy serdecznie na główną stronę www.axan.pl po szczegółowe informacje, gdzie w dziale wirtualnego Klienta uzyskają Państwo wszelkie informacje lub telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta.

 • PEGO POLSKA Palnik pierścieniowy

  Znajdująca się we Wrocławiu spółka Pego Polska od 1999 roku działa w branży związanej z armaturą przemysłową. Jest to dystrybutor najlepszej klasy urządzeń przeznaczonych do pracy przy gazach technicznych. Przedsiębiorstwo jest partnerem światowej sławy producentów Hornung i Ibeda, znanych z najlepszej jakości armatury. Oferuje ona przede wszystkim rampy i stacje rozprężenia, reduktory, bezpieczniki, szybkozłącza, punkty poboru gazu jak również wiele innych. Sprzęty te mogą być wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. By dowiedzieć się więcej o ofercie proponowanej przez spółkę, zapraszamy na stronę internetową.