Zinner - wagi, serwis, legalizacja, sprzedaż. Systemy wagowe

Zinner - wagi, serwis, legalizacja, sprzedaż. Systemy wagowe


Firma Zinner jest potentatem na rynku wag oraz systemów wagowo-informatycznych. Oferujemy rozwiązania wagowe dla ubojni, pieczarkarni, magazynów, aptek, stacji demontażu pojazdów. Prowadzimy serwis, legalizację oraz sprzedaż wag: Axis, Ohaus, Seehnle, Digi, Pomorskie Wagi. Zaufały nam takie firmy jak Unilever, Lisner, Altax, Danex, Wachowiak, Salus, Polfex. Jako pierwsi wprowadziliśmy system usprawniający zbiór pieczarek.Podobne strony
 • Wagi techniczne

  Microlab oferuje specjalistyczny sprzęt laboratoryjny. Propozycja tyczy się sprzedaży, produkcji także serwisowania sprzętu wykorzystywanego w laboratoriach, zarówno przemysłowych, jak także ćwiczeniowych. W skład propozycji wchodzą głównie: wagi analityczne, wagi techniczne, mikroskopy szkolne, mikroskopy stereoskopowe, aparatura pomiarowa oraz akcesoria laboratoryjne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gwarantujemy najwyższy poziom obsługi.

 • KPZ Wagi

  KPZ Wagi oferuje: wagi podłogowe, wagi przemysłowe, wagi hakowe, systemy wagowe, wagi stołowe, wagi dźwigowe, wagi laboratoryjne. Nasz asortyment uzupełnia oprzyrządowanie do wag, systemy wagowe oraz wózki paletowe. Ekonomiczne rozwiązania w dużej liczbie konfiguracji. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z bogatą ofertą przygotowaną specjalnie na potrzeby naszych klientów.

 • Aniko - ph metr, wagi elektroniczne

  Wśród wag elektronicznych mamy na składzie wagi precyzyjne, apteczne, wagi techniczne i laboratoryjne. Ph metr z naszej oferty to sprzęt zaawansowany dla wymagających użytkowników. U nas znajdziesz wszystkie znane marki sprzętu pomiarowego - Dibal, Mettler, YMC i inne. Wagi elektroniczne i ph metry Aniko to urządzenia bezawaryjne, które idealnie spełnią swoją rolę w każdym przedsiębiorstwie. Przeprowadzamy wzorcowanie wag i ph metrów. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również konserwacją wag elektronicznych. Proponujemy nowoczesne rozwiązania przystosowane do swoistych wymagań klientów. Specjalnością firmy Aniko są wagi elektroniczne wysokiej jakości oraz sprzęt laboratoryjny, np. ph metr, konduktometr. Nasze wagi elektroniczne odznaczają się znakomitą precyzją oraz wytrzymałą konstrukcją. Wyróżnia nas doskonała obsługa i serwis. Proponowane przez nas wagi elektroniczne znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle i laboratoriach.

 • Waga

  PROGRESS WAGOTRONIC S.A. - nasza specjalność to wszelkiego rodzaju wagi: magazynowe, elektroniczne, mechaniczne, automatyczne, waga najazdowa, samochodowa, hakowa. Zapraszamy do współpracy, a także do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą wcześniej wymienione wagi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko wagi najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy, a także do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą wcześniej wymienione wagi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko wagi najwyższej jakości.

 • Wagi elektroniczne napraw, legalizacja, sprzedaż

  W serwisie wagielektroniczne.pl mogą państwo znaleźć wagi wszelkiego typu począwszy od wag analitycznych, poprzez wagi przemysłowe na wagach samochodowych kończąc. Prowadzimy serwis/naprawę, legalizację oraz sprzedaż wag. W naszej ofercie znajdą Państwo również systemy wagowe idealne dla pieczarkarni, magazynów, ubojni, przemysłu, stacji demontażu pojazdów. Na stronie www.wagielektroniczne.pl można również znaleźć bogatą ofertę drukarek etykiet, tensometrów, mierników, metkownic oraz wielu produktów niezbędnych w firmach produkujących wszelkiego typu towary. Zapraszamy również na stronę www.zinner.pl gdzie mogą Państwo zamówić bezpłatną poradę eksperta w dziedzinie wag oraz systemów wagowo-informatycznych.

 • Wagi elektroniczne - Spoland

  Spoland to firma która jest autoryzowanym dealerem znanych Polskich i zagranicznych producentów systemów wagowych i pomiarowych. Proponowane przez nas urządzenia wagowe to najlepsze i najdokładniejsze rozwiązania technologiczne w swojej kategorii. Wagi które są dostępne w naszej ofercie wykorzystywane są w wielu firmach w różnych branżach. Bogaty wybór wag klasycznych oraz wagi elektroniczne sprawia, iż nasza zróżnicowana oferta jest jedyna w swoim rodzaju. Proponujemy różnorodne modele wag od tych najbardziej dokładnych wag laboratoryjnych i analitycznych po wagi najazdowe służące do ważenia całych pojazdów wraz z ładunkiem. Oprócz sprzedaży wag wykonujemy także usługi serwisowe urządzeń warzących. Naszą pełną ofertę znajdziesz na naszej witrynie internetowej. Nie trać czasu dołącz do grupy zadowolonych kontrahentów - zapraszamy.

 • www.waga.net.pl

  Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Waga, która prowadzi sprzedaż elektronicznych wag samochodowych i kolejowych i przemysłowych systemów ważących. Przedsiębiorstwo świadczy też usługi związane z legalizacją wag poprzez sprawdzenie funkcjonalności wagi, jej skuteczności, a także autoryzację spełnienia wymagań metrologicznych. Szczegółowe informacje na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej. Siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Węgrzce nieopodal Krakowa. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy a także kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

 • www.mawag-wagi.pl

  Firma Handlowo-Usługowa MAWAG Jacek Maśliński to sprawdzony producent elektronicznych wag samochodowych, magazynowych, sklepowych bądź wag do przemysłu mięsnego. Wszelkie oferowane urządzenia posiadają certyfikat zatwierdzenia typu Wspólnoty Europejskiej oraz spełniają wymagania III klasy dokładności OIML. W ramach proponowanych usług firma MAWAG gwarantuje profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń ważących (w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia). Zachęcamy do zaznajomienia się z całkowitą ofertą, która znajduje się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 • www.automex-system.com.pl

  W Tczewie w województwie pomorskim mieści się siedziba firmy Automex System. Zajmujemy się wykonywaniem urządzeń i systemów ważących, a działalność w branży prowadzimy już od 1995 roku. Dysponujemy specjalistycznym, na bieżąco modernizowanym parkiem maszynowym i zatrudniamy sztab doświadczonych inżynierów. W naszej ofercie znaleźć można nalewarki wagowe, wagopakarki, wagi specjalne, do napełniania worków big-bag jak również wyposażenie linii rozlewczych. Zapewniamy fachowy serwis urządzeń, najwyższą jakość oferowanych rozwiązań oraz atrakcyjne warunki współpracy. Szczegóły oferty zamieściliśmy na naszej witrynie.

 • wagi-attr.pl

  Firma ATTR z Zabrza funkcjonuje w branży automatyki i zajmuje się dostawą, montaż, uruchomieniem i kalibracją systemu ważenia do ładowarek, koparek i koparko-ładowarek. Nasze systemy posiadają także zastosowanie w ładowarkach teleskopowych, chwytakach czerpakowych, wozidłach i wywrotkach. W ramach usług gwarantujemy dodatkowo szkolenia operatorów oraz diagnostyką i serwisem. Zapraszamy do współpracy.