DE HEUS SP. Z O.O. ochwat

DE HEUS SP. Z O.O. ochwat

Ocena: 3.4/10 (45 głosów)Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą Akademii Zdrowej Racicy zapoczątkowanej przez firmę De Heus Sp. z o.o. Oferujemy szkolenia polegające na przedstawieniu problemu chorych racic u zwierząt. Spotkania odbywają się w terenie, a w każdym takim szkoleniu uczestniczy maksymalnie kilkanaście osób. W pokazie biorą udział krowy niemal zdrowe i z zaawansowaną kulawizną. Uczymy hodowców wykonywać korekcję racic we własnych stadach. W celu zapisania się na szkolenie zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Pełna oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.Podobne strony
 • Bażanty - hodowla bażantów łownych

  Bażanty łowne żyjące na naszych polach to nie tylko myślistwo, łowiectwo i polowanie na ptaki. Ci co nie wiedzą i nie rozumieją hodowli bażantów. Nigdy nie zakosztowali obcowania z przyrodą nie mogą mówić że hodowla bażantów jest zła. Bez hodowli i introdukcji nasze bażanty zniknęły by całkowicie z naszych pól i łowisk. Polowanie na bażanty jest bardzo fascynujące, aby jednak polowanie na bażanty było możliwe konieczne jest utrzymywanie populacji i dokarmianie w podsypach. Bez zabiegów hodowlanych i budowy wolier z siatek polietylenowych nie było by bażantów w Polsce. Woliery muszą być grodzone pastuchami elektrycznymi, takie ogrodzenia z impulsami elektrycznymi odstraszają lisy. Są doskonałe hodowle które zajmują się hodowlą i introdukcją tych pięknych ptaków. Myśliwi kupują te piękne ptaki i wypuszczają w łowiska tak by móc pozyskać kilka sztuk na polowaniach. Bażanty w hodowli w Klonie utrzymywane są w warunkach ekologicznych. Jaja pozyskiwane są od specjalnie selekcjonowanych kur i kogutów. Z tak dobranych rodziców uzyskać można piękne pisklęta.

 • Aquablend Polska - preparaty dla krów

  Firma AquaBlendPolska od ponad 10 lat zajmuje się oferowaniem całościowych artykułów, potrzebnych w prowadzeniu funkcjonalnej hodowli bydła mlecznego bądź cieląt. Wysokiej jakości pasze, zapewniają zdrowie dla zwierząt i pyszne, wartościowe mleko dla ludzi. Dodatkowo firma bezustannie powiększa swoją ofertę, reagując na zmiany, jakie pojawiają się w tejże branży. Oprócz samej sprzedaży Aquablend wie wszystko na temat bydła mlecznego i ich życia. Aquablendpolska.com to również potrzebny sprzęt i akcesoria, jakie upraszczają karmienie lub utrzymanie porządku w miejscu przebywania bydła. Mogą to być nowoczesne i wytrzymałe taksówki mleczne czy inne, pomysłowe urządzenia. Zdobywając doświadczenie na zewnętrznych rynkach, teraz AquaBlend świadczy wszystko, co najlepsze.

 • Hurtowa sprzedaż kur niosek Brychcy

  Gospodarstwo Rolne Brychcy zaprasza do współpracy sprzedaży jaj i kur niosek. Mamy dla Państwa w ofercie jaja z chowu klatkowego, jaja z chowu ściółkowego, jaja od kur z wolnego wybiegu. Poza tym oferujemy także
  zdrowe i odhodowane kury nioski, z pomocą których będą mogli Państwo prowadzić małą hodowlę kur. Specjalistyczne Gospodarstwo Rolne Barbary i Henryka Brychcy prowadzi swoją działalność od 1979 roku.Dzięki temu, że posiadamy własne uprawy, nasze kury są karmione własną, sprawdzoną i udoskonalaną od dziesiątek lat paszą..Dlaczego warto wybrać nasze jaja? Nasze kury nioski karmione są własną, sprawdzoną i korzystną dla smaku jaj paszą.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 • Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia

  Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia jest to organizacja pozarządowa, która powstała z inicjatywy polskich hodowców zwierząt i ich zwolenników, by jednocząc siły, stać na straży polskiego rolnictwa i dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów. Stajemy w obronie Rolników poszkodowanych przez ruchy pseudo ekologiczne. Reprezentujemy prawa i interesy osób działających w branży rolniczej. Szerzymy idę wspierania zrównoważonego rolnictwa, które przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.