Rolnictwo i leśnictwo

Rolnictwo i leśnictwo - ostatnio dodane strony

 • fermadrobiumarchewka.pl

  fermadrobiumarchewka.pl

  ZAKŁAD WYLĘGU DROBIU FERMA DROBIU KAMIL MARCHEWKA w miejscowości Piątnica Poduchowna oferuje wysokiej jakości ptaki przeznaczone do hodowli oraz do produkcji jaj i mięsa. Zapewniamy Państwu wiedzę, doświadczenie i w dziedzinie hodowli drobiu, możemydawać ptaki, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Utrzymywanie własnej hodowli pozwala nam również na prowadzenie sprzedaży odchowanych kur, gęsi i kaczek. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 09 2020 szczegóły wpisu
 • intrat.pl

  intrat.pl

  Posiadająca siedzibę w Brzoziu w województwie kujawsko-pomorskim firma Intrat gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Już od 30 lat zajmujemy się sprzedażą produktów dla branży rolniczej. W naszym asortymencie znaleźć można pasze dla zwierząt, materiał siewny, nawozy jak również środki ochrony roślin. Przez cały rok prowadzimy również skup rzepaku, kukurydzy, pszenicy, jęczmienia oraz innych zbóż. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, fachową obsługę i szeroki wybór produktów. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 16 09 2020 szczegóły wpisu
 • fruitsvegetablesgroup.eu

  fruitsvegetablesgroup.eu

  Firma Fruits & Vegetables Group w Gorzowie Wielkopolskim zajmuje się hurtową sprzedażą warzyw oraz owoców. Jesteśmy dostawcą importowanym warzyw oraz owoców z Europy, Afryki i Ameryki Południowej. Skupujemy również sezonowe owoce i warzywa pozbawionych GMO oraz sztucznych konserwantów. Gwarantujemy transport zamówionych produktów zgodnie z wymogami sanitarnymi, prawnymi oraz epidemiologicznymi. Zapewniamy ciągłość i terminowość dostaw. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 07 2020 szczegóły wpisu
 • Gospodarstwo Ogrodnicze Andrzej Grzybek

  Gospodarstwo Ogrodnicze Andrzej Grzybek

  Jesteśmy wielopokoleniowa firmą rodzinna specjalizująca się w produkcji sadzonek lawendy. Zajmujemy się ogrodnictwem od wielu pokoleń, dlatego wiemy, że odporna i zdrowa sadzonka lawendy jest gwarantem uzyskania cieszącej oko przez wiele lat rośliny.
  Na każdym etapie uprawy lawendy staramy się, aby wszystkie oferowane przez nas rośliny spełniały Państwa oczekiwania, dlatego wykorzystujemy zasady ekologicznej uprawy roślin.
  Zapewniamy atrakcyjne ceny, wysoką jakość i bezpieczną dostawę, a także bezproblemowy zwrot towaru. Zapraszamy do kontaktu - udzielimy porad i doradzimy w wyborze.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Giełda Rolno-Paliwowa Rolpetrol

  Giełda Rolno-Paliwowa Rolpetrol

  Rolpetrol to Giełda towarowo-zbożowa, gdzie nawiązano i zrealizowano ogromną ilość umów. Rolpetrol jest wiarygodnym i aktualnym źródłem informacji cenowej na rynku zboża, mięsa wieprzowego, wołowego, tłuszczów i roślin oleistych. Uczestnikami obrotu towarowego na Giełdzie są hodowcy, wytwórcy zbóż i zakłady, wytwórnie pasz, fermy drobiu, przedsiębiorstwa, eksporterzy oraz importerzy. Wiadomości, notowania rynkowe zamieszczane są na stronie na bieżąco. Ponadto istnieje także możliwość dodania własnej oferty.

  Data dodania: 09 06 2020 szczegóły wpisu
 • Lechowscy Frezje

  Lechowscy Frezje

  Gospodarstwo Rolne Lechowscy od prawie 40 lat zajmuje się uprawą kwiatów ciętych frezji. Posiadamy ogromna powierzchnię ponad 6 tyś mkw przeznaczonych pod uprawę tych kwiatów. Stale doskonalimy metody uprawy oraz poszerzamy naszą wiedzę, by produkt końcowy czyli kwiaty cięte frezji były jak najwyższej jakości. Dbamy o zadowolenie naszych klientów gdyż są to w dużej mierze odbiorcy hurtowi, którym dostarczamy nasze kwiaty w cyklu całorocznym.

  Data dodania: 28 05 2020 szczegóły wpisu
 • www.kmz.biz.pl

  www.kmz.biz.pl

  Jeżeli jesteś właścicielem gospodarstwa rolnego, zachęcamy do zapoznania się ofertą firmy KMZ sp. z o.o w miejscowości Mierzęcice. Jesteśmy hurtownią produktów rolniczych i w ofercie posiadamy niezbędny asortyment. Oferujemy m. in. pasze dla swoich zwierząt, oleje roślinne, pellet drzewny i biomasę leśną. Można u nas zakupić zboża oraz nasiona roślin uprawnych i innych. W sprzedaży posiadamy też węgiel w bardzo dobrych cenach i miał. Wszystkie towary są osiągalne w każdych ilościach. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 05 2020 szczegóły wpisu
 • omnivent.pl

  omnivent.pl

  Posiadająca swą siedzibę w Lipkach w województwie wielkopolskim, firma Omnivent zaprasza do skorzystania ze swoich kompleksowych usług. Oferujemy standardowe oraz zautomatyzowane systemy wentylacyjne oraz klimatyzacyjne użytkowane w wielu sektorach rolnictwa. Przygotowujemy fachowe projekty na bazie wcześniej dokonanych pomiarów i oględzin obiektu, w jakim ma się znajdować. Wykonujemy również modernizacje istniejących instalacji. Mamy rozległe doświadczenie w branży. Osoby zainteresowane osiągnięciem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 20 04 2020 szczegóły wpisu
 • www.zbs-lab.pl

  www.zbs-lab.pl

  Profesjonalne badania środowiskowe oferuje Zakład Badań Środowiskowych Andrzej Kropiwiec w Warszawie. Oferujemy pomiary emisji hałasu oraz ogólnie pojęte badania środowiskowe, jakie przeprowadzamy w ramach akredytowanego laboratorium badawczego metodą drgań mechanicznych. Zapewniamy precyzyjne i pewne pomiary, aby określić ich szkodliwość dla zdrowia. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem do badań laboratoryjnych klimatycznych i pomiarów pola elektromagnetycznego. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 02 2020 szczegóły wpisu
 • zuptor.pl

  zuptor.pl

  Firma ZUPTOR w Gostyniu istnieje na rynku od 1989 r. i specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu mieszalni pasz oraz linii technologicznych. Zarówno proste, jak i rozbudowane technologie używane są do magazynowania i obróbki zbóż oraz ziarna. Wieloletnie doświadczenie i wiedza technologiczna zapewnia naszym klientom możliwość wszechstronnej obsługi i urządzenia wysokiej jakości dopasowane do ich potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 02 01 2020 szczegóły wpisu