Rolnictwo i leśnictwo

Rolnictwo i leśnictwo - ostatnio dodane strony

 • www.ziemniakiniskokaloryczne.pl

  www.ziemniakiniskokaloryczne.pl

  Niskokaloryczne ziemniaki SunLite® to 30% mniej kalorii niż każda inna odmiana ziemniaka, co zostało oficjalnie potwierdzone dzięki badaniom. Dlatego też można je sprzedawać jako ziemniaki typu „lekkiego”. Ich dystrybutorem jest frma IMIZUNI Sp. z o.o. w Robakowie. Wartość odżywcza ziemniaków SunLite® to poza potasem, błonnikiem i witamina B6, niska zawartość sodu, magnez, fosfor, żelazo i cynk. Są zdrowe, odżywcze i posiadają mało kalorii! Warunki uprawy ziemniaków SunLite® spełniają wymogi specyfikacji, odpowiednie nawodnienie i przestrzeganie zaleceń dotyczących nawożenia podłoża. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 03 06 2019 szczegóły wpisu
 • Plantacja borówki amerykańskiej

  Plantacja borówki amerykańskiej

  Uprawa i plantacja borówki amerykańskiej - Janina i Stefan Reska 0 miejscowość Sławoszyno w Polsce Północnej. Doskonałe warunki glebowe jakimi są torfy, na uprawach nie stosujemy sztucznych nawozów. Nasza plantacja borówki amerykańskiej oferuje sprzedaż dużych ilości borówki amerykańskiej w cenach hurtowych - wszystkich odbiorców zainteresowanych odbiorem większych ilości prosimy o kontakt z naszym biurem. Na stronie ogólna oferta, opis sposobu uprawy borówki oraz pełne dane kontaktowe. Plantacja borówki Janina i Stefan Reska zapraszają do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane odbiorem borówki.

  Data dodania: 31 05 2019 szczegóły wpisu
 • intermaxphu.pl

  intermaxphu.pl

  Intermax w Poniecu to firma, która na międzynarodowym rynku działa od 15 lat, prężnie się rozwija i specjalizuje w przetwórstwie warzywno-owocowym, dostarczając cebule, marchew, por i brukselkę. Sprzedajemy warzywa świeże, jak również przetworzone (marynowane) i wszystkie pakujemy zgodnie ze wskazówkami klienta. Naszą produkcję określają standardy BRC oraz z norma ISO 9001, co potwierdzają certyfikaty wydane przez towarzystwo klasyfikacyjne Lloyd’s. Jesteśmy otwarci na nowych partnerów handlowych, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i podjęcia owocnej współpracy.

  Data dodania: 07 05 2019 szczegóły wpisu
 • www.agroperfekt.pl

  www.agroperfekt.pl

  W Kisielicach (woj. warmińsko-mazurskie) znajduje się siedziba firmy AGROPERFEK a w Działdowie jej punkt sprzedaży. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dystrybucji części zamiennych do maszyn rolniczych i sprzętu dla hodowców. Można tutaj zakupić wysokiej klasy filtry, smary, opony, dętki, instalacje elektryczne, osprzęt, rozrzutniki, uszczelniaczejak i wyposażenie warsztatu. Firma proponuje również używane maszyny w znakomitych cenach. Zapewnia fachową obsługę i doradztwo jak i szeroki wybór asortymentu. Na stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 24 03 2019 szczegóły wpisu
 • www.agrounima.pl

  www.agrounima.pl

  Firma P.W. AGROUNIMA, posiadająca dwie lokalizacje w Krotoszynie i Rozdrażewie, specjalizuje się w produkcji maszyn oraz urządzeń rolniczych, obróbce plastycznej i mechanicznej metali, a także handlu artykułami z branży rolniczej. Nasze wyroby dostarczamy na terenie całego kraju. Dbamy o to, aby wszystkie nasze produkty wyróżniały się najwyższą jakością. Jesteśmy otwarci na wszystkie oferty współpracy związane z produkcją lub nowymi technologiami czy rozwiązaniami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z ofertą w siedzibie firmy, jej filii handlowej w Rozdrażewie, na stronie internetowej oraz przy okazji imprez targowych.

  Data dodania: 24 03 2019 szczegóły wpisu
 • www.choinki.in

  www.choinki.in

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Plantacji Choinek w Domacynie w województwie zachodniopomorskim. Od 1996 roku zajmujemy się hodowlą oraz sprzedażą jodły kaukaskiej oraz świerku srebrnego i pospolitego. Naszymi odbiorcamisą klienci indywidualni, branża muzyczna oraz budowlana. Wszystkie pochodzące od nas rośliny są oznakowane, zabezpieczone i zapakowane, gotowe do dalszej hodowli czy też przeróbki. Gwarantujemy fachowość, atrakcyjne warunki współpracy i najwyższą jakość produktów. W celu uzyskania szczegółów albo skontaktowania się z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 19 03 2019 szczegóły wpisu
 • Żywienie zwierząt

  Żywienie zwierząt

  Poznaj bliżej ofertę prąducenta specjalistycznych preparatów fitogenicznych oraz dystrybutora wysokiej jakości dodatków paszowych renomowanych producentów www.adifeed.pl Na całym procesem czuwa profesjonalny zespół, który ma dyspozycji laboratorium wyposażone w nowoczesną aparaturę. Sprawdź ofertę firmy www.adifeed.pl serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty i bogatego wyboru produktów.

  Data dodania: 25 02 2019 szczegóły wpisu
 • www.botoma.com.pl

  www.botoma.com.pl

  BOTOMA to Grupa Producentów Owoców oraz Warzyw. Firma ma swoją siedzibę w miejscowości Błaszki w województwie łódzkim. Została założona w 2007 roku. Grupę BOTOMA stanowią nowoczesne gospodarstwa specjalizujące się w uprawie pomidorów szklarniowych na łącznej powierzchni około 30 hektarów. Dostarczamy świeże oraz zdrowe pomidory hodowanych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W przypadku zainteresowania naszą ofertą serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej na której znajdą Państwo szczegółowe informacje, wszelkie potrzebne dane oraz formularz kontaktowy.

  Data dodania: 03 01 2019 szczegóły wpisu
 • www.toraf.pl

  www.toraf.pl

  Warzywa, cebulki kwiatowe, kwiaty, kiełki i zioła - łącznie ponad 500 nasion oferuje Przedsiębiorstwo Nasienne TORAF w Maciejowie Leszek, Tomasz i Rafał Węgrzynowscy Sp. j. W branży nasiennej działamy od 25 lat. Zajmujemy się obrotem kwalifikowanym materiałem siewnym i artykułami związanymi z uprawą warzyw, kwiatów i ziół z nasion. Współpracujemy z wieloma producentami z Polski oraz z Niemiec, Czech, Holandii i Włoch. Dzięki temu, w naszej ofercie, każdy może odnaleźć coś wyjątkowego dla siebie i swojego ogrodu. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 02 11 2018 szczegóły wpisu
 • polskasoja.pl

  polskasoja.pl

  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Polska Soja. Jesteśmy organizacją propagującą zrównoważoną hodowlę soi, zrównoważony rozwój rolnictwa a także działalność naukową i tworzenie łańcucha dostaw. Drobiazgowo omawiamy zalety i korzyści wynikające z hodowli tej rośliny a także udostępniamy kalkulator uprawy uwzględniający wszystkie koszty i dochody i doradzamy w zakresie doboru odmiany, stanowiska, uprawy, nawożenia, ochrony, zbioru czy też sprzedaży soi. Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami rolniczymi. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 10 2018 szczegóły wpisu