Rolnictwo i leśnictwo

Rolnictwo i leśnictwo - ostatnio dodane strony

 • Internetowy sklep rolniczy - HBT Roltrac

  Internetowy sklep rolniczy - HBT Roltrac

  HBT Kroczyce to internetowy sklep rolniczy, który specjalizuje się w częściach do maszyn rolniczych oraz usługach serwisowych. Wszechstronna oferta zawiera również części do maszyn ogrodowych oraz sadowniczych. Zainteresowani klienci mogą liczyć na sprawdzone produkty, które ułatwiają pracę w polu, warsztacie lub sadzie. HBT Kroczyce oferuje ponad 160 000 produktów od renomowanych i uznanych producentów.

  Data dodania: 29 08 2022 szczegóły wpisu
 • Uprawa roślin oleistych Gorzów Wielkopolski agronasiona.com.pl

  Uprawa roślin oleistych Gorzów Wielkopolski agronasiona.com.pl

  Sprzedażą nawozów organicznych, materiałów siewnych oraz azotu płynnego zajmuje się Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowe Agro-Nasiona w Gorzowie Wielkopolskim. Oferowane przez nas produkty są dostosowane do upraw na rodzimych glebach, co jest gwarancją uzyskania znakomitych plonów. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i osoby prowadzące duże gospodarstwa rolne. Proponujemy bogaty wybór artykułów oraz atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 17 03 2022 szczegóły wpisu
 • Dostawca węglanu wapnia dla rolnictwa - martus.com.pl

  Dostawca węglanu wapnia dla rolnictwa - martus.com.pl

  Firma Martus to profesjonalny i doświadczony dostawca wapna nawozowego. Od wielu lat oferujemy Wam sprzedaż najwyższej klasy wapna węglanowego dla rolnictwa. Nasze nawozy dostępne są w dwóch wersjach – z magnezem lub bez niego. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami u nas, to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową martus.com.pl. Możesz przeczytać tam wszystkie potrzebne Ci szczegółowe informacje.

  Data dodania: 30 12 2021 szczegóły wpisu
 • Dozowniki leków dosatron agro-serwis.com.pl

  Dozowniki leków dosatron agro-serwis.com.pl

  Agro-Serwis to rodzinna firma z Kruszwicy w województwie kujawsko-pomorskim. Od 1996 roku zajmuje się sprzedażą wyposażenia do budynków inwentarskich. W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów do obór, kurników, chlewni czy też stajni. Można tu kupić karmniki, poidła, wygrodzenia, automatyczne gniazda dla kur, sprzęt wentylacyjny, do chłodzenia albo ogrzewania a oprócz tego preparaty weterynaryjne, silosy paszowe i środki dezynfekcyjne. Firma zapewnia atrakcyjne warunki współpracy i szeroki wybór asortymentu. Po więcej wiadomości wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 20 11 2021 szczegóły wpisu
 • Filtry do mleka rymek.com.pl

  Filtry do mleka rymek.com.pl

  Firma PPHU ”RYMEK” z Gostynia zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się sprzedażą stacjonarną i internetową urządzeń używanych przy produkcji mleka. Proponujemy hale udojowe, schładzalniki mleka, stacje żywienia krów i stacje odpajania cieląt, a także dojarki rurociągowe i bańkowe. W naszej ofercie znajdują się również komponenty do przygotowania pasz. Oferujemy doradztwo w zakresie żywienia bydła. Zapewniamy terminowość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 19 11 2021 szczegóły wpisu
 • Przycinanie drzew - pielegnacjadrzew.com.pl

  Przycinanie drzew - pielegnacjadrzew.com.pl

  Na stronie internetowej pielegnacjadrzew.com.pl możesz dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na temat niezwykle atrakcyjnej oferty firmy Pielęgnacja Drzew. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie przycinania i ciecia drzew, ich obniżania, formowana koron oraz wycince. Jeżeli chcesz dołączyć do grona setek klientów, zadowolonych z naszych usług, to już teraz skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów.

  Data dodania: 14 09 2021 szczegóły wpisu
 • Producent, plantacja borówki

  Producent, plantacja borówki

  Producent, plantacja borówki amerykańskiej ze Sławoszyna zaprasza wszystkich smakoszy tych owoców. Do kupienia kilka odmian owoców borówki amerykańskiej, uprawianych bez chemii, bez sztucznych nawozów. Producent, plantacja borówki zaprasza na stronę www- tam opisuje jak działa plantacja oraz jakie metody uprawy są najlepsze. Producent, plantacja borówki amerykańskiej ze Sławoszyna znajduje się w bliskiej okolicy Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, w okolicy Pucka i oferuje zdrowe, pyszne i naturalne w 100 % owoce borówki amerykańskiej odmiany wczesnej, późnej i średniej. Producent, plantacja borówki zapewnia że borówka amerykańska zbierana jest ręcznie - serdecznie zapraszamy w sezonie od połowy lipca do połowy października - ciągłość zbiorów zapewniona!

  Data dodania: 25 06 2021 szczegóły wpisu
 • krzewydrzewa.pl

  krzewydrzewa.pl

  Gospodarstwo Rolne Karolina Wyrzykowska Szkółka Drzew i Krzewów w Legnicy to ponad 30 lat doświadczenia, które pozwala na realizowanie wysokiej jakości produkcji roślin. Współpracujemy z centrami ogrodniczymi i z sadownikami z całej Polski i Europy, proponując sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapewniamy najwyższej klasy produkty i odpowiednią obsługę klientów, polecając m.in. jabłoń, gruszę, śliwę, drzewka owocowe karłowe, porzeczki, agresty, brzoskwinie, nektaryny, borówki amerykańskie i wiele innych roślin. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.

  Data dodania: 24 11 2020 szczegóły wpisu
 • atomspzoo.pl

  atomspzoo.pl

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy ATOM z siedzibą w Elblągu. Zajmujemy się remediacją terenów zanieczyszczonych a obszar naszej działalności obejmuje województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie jak i kujawsko-pomorskie. Specjalizujemy się w usuwaniu zanieczyszczeń gleby oraz wód gruntowych na terenach poprzemysłowych i przywracaniem im funkcji mieszkaniowo-usługowej. Oferujemy pobory i badania, opracowanie planów remediacji, wydobycie i utylizację odpadów, działania naprawcze a oprócz tego opracowanie dokumentacji. Zapewniamy profesjonalizm i korzystne ceny. Więcej szczegółów na naszej witrynie.

  Data dodania: 17 11 2020 szczegóły wpisu
 • alimabis.com.pl burty do rozrzutnika

  alimabis.com.pl burty do rozrzutnika

  Firma ALIMA BIS jest producentem uznanych marek maszyn rolniczych oraz producentem i dystrybutorem technologii oraz urządzeń przeznaczonych do gospodarstw mlecznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz kadrę inżynierów, projektantów oraz mechaników. W naszej ofercie znajdują się wozy paszowe, przyczepy skorupowe, ścielarki i rozrzutniki obornika, a dodatkowo hale udojowe, systemy zarządzania stadem, roboty udojowe oraz schładzalniki. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 10 2020 szczegóły wpisu