Warzywa, owoce - producenci

 • www.berrygroup.pl

  www.berrygroup.pl

  Zapraszamy na stronę internetową przedsiębiorstwa Berry Group. Firma istnieje na rynku od 2011 roku. Została ufundowana przez Grupę Producentów Borówki Amerykańskiej. Siedziba firmy jest umiejscowiona w miejscowości Lubosinek w województwie wielkopolskim. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, tj. liniami do segregowania oraz pakowania, komorami z monitorowaną atmosferą oraz sorterami jakościowymi. Gwarantujemy terminową realizację dostaw, dzięki samochodom specjalnie dostosowanym do przewozu owoców. Nasza borówka jest eksportowana do ponad 20 krajów na całym świecie.

  Data dodania: 17 04 2018 szczegóły wpisu
 • BERRYGROUP export borówki amerykańskiej

  BERRYGROUP export borówki amerykańskiej

  BerryGroup to lider na rynku producentów borówki amerykańskiej w Polsce. Jesteśmy dynamicznie działającym przedsiębiorstwem a także członkiem i współtwórcą stowarzyszenia Polish Berry Cooperative. Na rynku działamy od 2011 roku i w tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie. W województwie wielkopolskim, gdzie również znajduje się nasza siedziba, posiadamy ponad 100 ha plantacji oraz nowoczesne, zautomatyzowane centrum logistyczne. Sprawia to, że nasze owoce są zawsze szybko przekazywane do chłodni, pakowane i trafiają świeże do naszych klientów. Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 18 08 2016 szczegóły wpisu
 • Uprawa aronii czarnoowocowej - aronia melanocarpa

  Uprawa aronii czarnoowocowej - aronia melanocarpa

  Krajowe Zrzeszenie Plantatorów Aronii - Aronia Polska skupia w swoich szeregach większość osób zajmujących się uprawą sadzonek aronii lub owoców w Polsce.
  Ponieważ przynależy do nas większość osób zajmujących się uprawą aronii w Polsce, skutecznie możemy walczyć z właścicielami skupów owoców, o wysokość ceny za kilogram owoców aronii. Możemy również planować wszelkiego rodzaju kampanie mające na celu promowanie aronii, jako niezwykle wartościowego owocu.

  Data dodania: 05 11 2014 szczegóły wpisu
 • KAROL BULTROWICZ Kapusta kiszona

  KAROL BULTROWICZ Kapusta kiszona

  Tradycyjne polskie produkty, jakimi są kapusta oraz ogórki kwaszone a w okresie wiosenno - jesiennym małosolne kapusta i ogórki, to oferta firmy Słoneczne Pole z Kalisza. To firma, która od ponad 30 lat trudni się produkcją tego asortymentu. Firma ta to gospodarstwo rolne, wyposażone w nowoczesną kwaszarnię, zatrudniające wykwalifikowanych pracowników, stosujące do produkcji tylko wyselekcjonowane oraz ekologiczne warzywa. Asortyment tej firmy dostarczany jest do odbiorców na terenie całego kraju, przy czym firma dokłada wszelkich starań, by towary te pakowane były w pojemniki o różnorodnych wielkościach, dostosowując przy tym produkty do zapotrzebowania klientów.

  Data dodania: 10 05 2013 szczegóły wpisu
 • Daukus - kujawsko-pomorskie producent warzyw

  Daukus - kujawsko-pomorskie producent warzyw

  Firma Daukus sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z niewielkiej miejscowości Kołaczkowo znajdującej się na trasie między Bydgoszczą a Szubinem. Firma Daukus jest producentem warzyw, posiada duży areał, na którym prowadzona jest hodowla marchwi, cebuli, kapusty pekińskiej, brokułów, buraków i selera. Wszystkie warzywa są najwyższej jakości, produkowane wyłącznie na naturalnych nawozach. Warzywa z firmy Daukus są zawsze świeże, gdyż przechowywane są w nowoczesnych chłodniach, które firma buduje i rozwija. Posiada nowoczesną linię do mycia i pakowania warzyw, które są pakowane wedle życzenia klientów. Dodatkowo każdy klient może otrzymać zakupione warzywa transportem własnym od firmy. Wszystko po to aby klient był zadowolony i zawsze powracał po najlepsze warzywa. Dlatego też jeśli chcemy zakupić świeże i sprawdzone warzywa to tylko od firmy Daukus. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

  Data dodania: 16 08 2012 szczegóły wpisu
 • Sprzedaż cebuli

  Sprzedaż cebuli

  Jako firma rodzinna, działająca w branży spożywczej związanej z uprawą, istniejemy od 2007 roku. Zajmujemy się przede wszystkim uprawianiem, a potem sprzedażą cebuli i sprzedażą marchwi. Naszymi odbiorcami są klienci hurtowi oraz sieci sklepów, ale współpracujemy również z zakładami produkującymi soki, czy mrożonki. Sprzedaż cebuli i marchwi cieszy się największą popularnością wśród Klientów chcących pozyskać towar wysokiej jakości. Zapraszamy do współpracy kontrahentów z całej Polski.

  Data dodania: 15 12 2011 szczegóły wpisu
 • Grupa producentów warzyw AGRO-CENTRUM CHARSZNICA Sp. z o.o.

  Grupa producentów warzyw AGRO-CENTRUM CHARSZNICA Sp. z o.o.

  AGRO CENTRUM CHARSZNICA powstało w 2010r. działalność gospodarczą rozpoczęło w wrześniu 2010r. ACC jest grupą producentów warzyw specjalizującą się w produkcji kapusty białej, czerwonej, pekińskiej, selera, buraka czerwonego, pietruszki.
  Misja BUDOWANIE WIELOLETNICH ZWIĄZKÓW Z KLIENTAMI, ZAPEWNIAJĄC IM TOWAR WYSOKIEJ KLASY, W OPARCIU O SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ.Celem polityki handlowej firmy jest zaspokajanie wymagań naszych Klientów poprzez zapewnienie towaru najwyższej jakości. Na życzenie Klienta warzywa są sortowane, pakowane oraz płukane, za pomocą najnowocześniejszych urządzeń sortująco-pakujących. Firma również posiada własny tabor samochodowy, co umożliwia nam dostarczenie towaru do miejsca wskazanego przez odbiorcę.
  Agro Centrum Charsznica Sp. z o. o. dysponuje nowoczesnymi chłodniami o ładowności 3500 ton, spełniającymi wymogi i standardy Unii Europejskiej. Dzięki temu nasze produkty mają zapewnione idealne warunki przechowalnicze i nigdy nie tracą jędrności oraz zachowują cenne witaminy przez cały okres przechowywania.
  W obecnej chwili w naszej centrali dystrybucji w Charsznicy zaopatruje się wiele hurtowych odbiorców krajowych i zagranicznych.Nasza oferta, która dzięki sprawnemu funkcjonowaniu działu skupu ciągle się rozszerza, zawiera szeroką gamę warzyw, dostarczanych bezpośrednio przez producentów.
  Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie i liczymy na owocną współpracę.

  Data dodania: 22 07 2011 szczegóły wpisu
 • Producent kapusty kiszonej

  Producent kapusty kiszonej

  Produkowana przez przetwórnię Żochowskich z Łomży kapusta kiszona jest produktem naturalnym, nie posiada w swoim składzie konserwantów, np. tak ostatnimi czasy modnego sorbinianu potasu. Jest to nienaturalny konserwant, który wydłuża czas przechowywania kiszonek. Nasze gospodarstwo różni się od innych tym, że wytwarza surową kapustę, a nie kupuje na giełdach od różnych wytwórców. W związku z tym przez cały okres sprzedaży nasze wyroby mają stały smak. W skład kapusty kiszonej, oprócz surowca, wchodzi wyłącznie sól, co gwarantuje tradycyjny smak. Kapustę kwaszoną dostarczamy w wiaderkach 1,3 oraz 5 kilogramowych.

  Data dodania: 19 04 2011 szczegóły wpisu

Warzywa, owoce - producenci - nowa strona:

Adres: