Warzywa, owoce - producenci

 • fruitsvegetablesgroup.eu

  fruitsvegetablesgroup.eu

  Firma Fruits & Vegetables Group w Gorzowie Wielkopolskim zajmuje się hurtową sprzedażą warzyw oraz owoców. Jesteśmy dostawcą importowanym warzyw oraz owoców z Europy, Afryki i Ameryki Południowej. Skupujemy również sezonowe owoce i warzywa pozbawionych GMO oraz sztucznych konserwantów. Gwarantujemy transport zamówionych produktów zgodnie z wymogami sanitarnymi, prawnymi oraz epidemiologicznymi. Zapewniamy ciągłość i terminowość dostaw. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.ziemniakiniskokaloryczne.pl

  www.ziemniakiniskokaloryczne.pl

  Niskokaloryczne ziemniaki SunLite® to 30% mniej kalorii niż każda inna odmiana ziemniaka, co zostało oficjalnie potwierdzone dzięki badaniom. Dlatego też można je sprzedawać jako ziemniaki typu „lekkiego”. Ich dystrybutorem jest frma IMIZUNI Sp. z o.o. w Robakowie. Wartość odżywcza ziemniaków SunLite® to poza potasem, błonnikiem i witamina B6, niska zawartość sodu, magnez, fosfor, żelazo i cynk. Są zdrowe, odżywcze i posiadają mało kalorii! Warunki uprawy ziemniaków SunLite® spełniają wymogi specyfikacji, odpowiednie nawodnienie i przestrzeganie zaleceń dotyczących nawożenia podłoża. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 03 06 2019 szczegóły wpisu
 • Plantacja borówki amerykańskiej

  Plantacja borówki amerykańskiej

  Uprawa i plantacja borówki amerykańskiej - Janina i Stefan Reska 0 miejscowość Sławoszyno w Polsce Północnej. Doskonałe warunki glebowe jakimi są torfy, na uprawach nie stosujemy sztucznych nawozów. Nasza plantacja borówki amerykańskiej oferuje sprzedaż dużych ilości borówki amerykańskiej w cenach hurtowych - wszystkich odbiorców zainteresowanych odbiorem większych ilości prosimy o kontakt z naszym biurem. Na stronie ogólna oferta, opis sposobu uprawy borówki oraz pełne dane kontaktowe. Plantacja borówki Janina i Stefan Reska zapraszają do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane odbiorem borówki.

  Data dodania: 31 05 2019 szczegóły wpisu
 • intermaxphu.pl

  intermaxphu.pl

  Intermax w Poniecu to firma, która na międzynarodowym rynku działa od 15 lat, prężnie się rozwija i specjalizuje w przetwórstwie warzywno-owocowym, dostarczając cebule, marchew, por i brukselkę. Sprzedajemy warzywa świeże, jak również przetworzone (marynowane) i wszystkie pakujemy zgodnie ze wskazówkami klienta. Naszą produkcję określają standardy BRC oraz z norma ISO 9001, co potwierdzają certyfikaty wydane przez towarzystwo klasyfikacyjne Lloyd’s. Jesteśmy otwarci na nowych partnerów handlowych, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i podjęcia owocnej współpracy.

  Data dodania: 07 05 2019 szczegóły wpisu
 • www.botoma.com.pl

  www.botoma.com.pl

  BOTOMA to Grupa Producentów Owoców oraz Warzyw. Firma ma swoją siedzibę w miejscowości Błaszki w województwie łódzkim. Została założona w 2007 roku. Grupę BOTOMA stanowią nowoczesne gospodarstwa specjalizujące się w uprawie pomidorów szklarniowych na łącznej powierzchni około 30 hektarów. Dostarczamy świeże oraz zdrowe pomidory hodowanych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W przypadku zainteresowania naszą ofertą serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej na której znajdą Państwo szczegółowe informacje, wszelkie potrzebne dane oraz formularz kontaktowy.

  Data dodania: 03 01 2019 szczegóły wpisu
 • www.berrygroup.pl

  www.berrygroup.pl

  Zapraszamy na stronę internetową przedsiębiorstwa Berry Group. Firma istnieje na rynku od 2011 roku. Została ufundowana przez Grupę Producentów Borówki Amerykańskiej. Siedziba firmy jest umiejscowiona w miejscowości Lubosinek w województwie wielkopolskim. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, tj. liniami do segregowania oraz pakowania, komorami z monitorowaną atmosferą oraz sorterami jakościowymi. Gwarantujemy terminową realizację dostaw, dzięki samochodom specjalnie dostosowanym do przewozu owoców. Nasza borówka jest eksportowana do ponad 20 krajów na całym świecie.

  Data dodania: 17 04 2018 szczegóły wpisu
 • BERRYGROUP export borówki amerykańskiej

  BERRYGROUP export borówki amerykańskiej

  BerryGroup to lider na rynku producentów borówki amerykańskiej w Polsce. Jesteśmy dynamicznie działającym przedsiębiorstwem a także członkiem i współtwórcą stowarzyszenia Polish Berry Cooperative. Na rynku działamy od 2011 roku i w tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie. W województwie wielkopolskim, gdzie również znajduje się nasza siedziba, posiadamy ponad 100 ha plantacji oraz nowoczesne, zautomatyzowane centrum logistyczne. Sprawia to, że nasze owoce są zawsze szybko przekazywane do chłodni, pakowane i trafiają świeże do naszych klientów. Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 18 08 2016 szczegóły wpisu
 • Uprawa aronii czarnoowocowej - aronia melanocarpa

  Uprawa aronii czarnoowocowej - aronia melanocarpa

  Krajowe Zrzeszenie Plantatorów Aronii - Aronia Polska skupia w swoich szeregach większość osób zajmujących się uprawą sadzonek aronii lub owoców w Polsce.
  Ponieważ przynależy do nas większość osób zajmujących się uprawą aronii w Polsce, skutecznie możemy walczyć z właścicielami skupów owoców, o wysokość ceny za kilogram owoców aronii. Możemy również planować wszelkiego rodzaju kampanie mające na celu promowanie aronii, jako niezwykle wartościowego owocu.

  Data dodania: 05 11 2014 szczegóły wpisu
 • KAROL BULTROWICZ Kapusta kiszona

  KAROL BULTROWICZ Kapusta kiszona

  Tradycyjne polskie produkty, jakimi są kapusta oraz ogórki kwaszone a w okresie wiosenno - jesiennym małosolne kapusta i ogórki, to oferta firmy Słoneczne Pole z Kalisza. To firma, która od ponad 30 lat trudni się produkcją tego asortymentu. Firma ta to gospodarstwo rolne, wyposażone w nowoczesną kwaszarnię, zatrudniające wykwalifikowanych pracowników, stosujące do produkcji tylko wyselekcjonowane oraz ekologiczne warzywa. Asortyment tej firmy dostarczany jest do odbiorców na terenie całego kraju, przy czym firma dokłada wszelkich starań, by towary te pakowane były w pojemniki o różnorodnych wielkościach, dostosowując przy tym produkty do zapotrzebowania klientów.

  Data dodania: 10 05 2013 szczegóły wpisu
 • Daukus - kujawsko-pomorskie producent warzyw

  Daukus - kujawsko-pomorskie producent warzyw

  Firma Daukus sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z niewielkiej miejscowości Kołaczkowo znajdującej się na trasie między Bydgoszczą a Szubinem. Firma Daukus jest producentem warzyw, posiada duży areał, na którym prowadzona jest hodowla marchwi, cebuli, kapusty pekińskiej, brokułów, buraków i selera. Wszystkie warzywa są najwyższej jakości, produkowane wyłącznie na naturalnych nawozach. Warzywa z firmy Daukus są zawsze świeże, gdyż przechowywane są w nowoczesnych chłodniach, które firma buduje i rozwija. Posiada nowoczesną linię do mycia i pakowania warzyw, które są pakowane wedle życzenia klientów. Dodatkowo każdy klient może otrzymać zakupione warzywa transportem własnym od firmy. Wszystko po to aby klient był zadowolony i zawsze powracał po najlepsze warzywa. Dlatego też jeśli chcemy zakupić świeże i sprawdzone warzywa to tylko od firmy Daukus. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

  Data dodania: 16 08 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Warzywa, owoce - producenci - nowa strona:

Adres: