www.botoma.com.pl

www.botoma.com.pl

Ocena: 2.5/10 (21 głosów)BOTOMA to Grupa Producentów Owoców oraz Warzyw. Firma ma swoją siedzibę w miejscowości Błaszki w województwie łódzkim. Została założona w 2007 roku. Grupę BOTOMA stanowią nowoczesne gospodarstwa specjalizujące się w uprawie pomidorów szklarniowych na łącznej powierzchni około 30 hektarów. Dostarczamy świeże oraz zdrowe pomidory hodowanych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W przypadku zainteresowania naszą ofertą serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej na której znajdą Państwo szczegółowe informacje, wszelkie potrzebne dane oraz formularz kontaktowy.Podobne strony
 • Producent kapusty kiszonej

  Produkowana przez przetwórnię Żochowskich z Łomży kapusta kiszona jest produktem naturalnym, nie posiada w swoim składzie konserwantów, np. tak ostatnimi czasy modnego sorbinianu potasu. Jest to nienaturalny konserwant, który wydłuża czas przechowywania kiszonek. Nasze gospodarstwo różni się od innych tym, że wytwarza surową kapustę, a nie kupuje na giełdach od różnych wytwórców. W związku z tym przez cały okres sprzedaży nasze wyroby mają stały smak. W skład kapusty kiszonej, oprócz surowca, wchodzi wyłącznie sól, co gwarantuje tradycyjny smak. Kapustę kwaszoną dostarczamy w wiaderkach 1,3 oraz 5 kilogramowych.

 • Grupa producentów warzyw AGRO-CENTRUM CHARSZNICA Sp. z o.o.

  AGRO CENTRUM CHARSZNICA powstało w 2010r. działalność gospodarczą rozpoczęło w wrześniu 2010r. ACC jest grupą producentów warzyw specjalizującą się w produkcji kapusty białej, czerwonej, pekińskiej, selera, buraka czerwonego, pietruszki.
  Misja BUDOWANIE WIELOLETNICH ZWIĄZKÓW Z KLIENTAMI, ZAPEWNIAJĄC IM TOWAR WYSOKIEJ KLASY, W OPARCIU O SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ.Celem polityki handlowej firmy jest zaspokajanie wymagań naszych Klientów poprzez zapewnienie towaru najwyższej jakości. Na życzenie Klienta warzywa są sortowane, pakowane oraz płukane, za pomocą najnowocześniejszych urządzeń sortująco-pakujących. Firma również posiada własny tabor samochodowy, co umożliwia nam dostarczenie towaru do miejsca wskazanego przez odbiorcę.
  Agro Centrum Charsznica Sp. z o. o. dysponuje nowoczesnymi chłodniami o ładowności 3500 ton, spełniającymi wymogi i standardy Unii Europejskiej. Dzięki temu nasze produkty mają zapewnione idealne warunki przechowalnicze i nigdy nie tracą jędrności oraz zachowują cenne witaminy przez cały okres przechowywania.
  W obecnej chwili w naszej centrali dystrybucji w Charsznicy zaopatruje się wiele hurtowych odbiorców krajowych i zagranicznych.Nasza oferta, która dzięki sprawnemu funkcjonowaniu działu skupu ciągle się rozszerza, zawiera szeroką gamę warzyw, dostarczanych bezpośrednio przez producentów.
  Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie i liczymy na owocną współpracę.

 • Sprzedaż cebuli

  Jako firma rodzinna, działająca w branży spożywczej związanej z uprawą, istniejemy od 2007 roku. Zajmujemy się przede wszystkim uprawianiem, a potem sprzedażą cebuli i sprzedażą marchwi. Naszymi odbiorcami są klienci hurtowi oraz sieci sklepów, ale współpracujemy również z zakładami produkującymi soki, czy mrożonki. Sprzedaż cebuli i marchwi cieszy się największą popularnością wśród Klientów chcących pozyskać towar wysokiej jakości. Zapraszamy do współpracy kontrahentów z całej Polski.

 • KAROL BULTROWICZ Kapusta kiszona

  Tradycyjne polskie produkty, jakimi są kapusta oraz ogórki kwaszone a w okresie wiosenno - jesiennym małosolne kapusta i ogórki, to oferta firmy Słoneczne Pole z Kalisza. To firma, która od ponad 30 lat trudni się produkcją tego asortymentu. Firma ta to gospodarstwo rolne, wyposażone w nowoczesną kwaszarnię, zatrudniające wykwalifikowanych pracowników, stosujące do produkcji tylko wyselekcjonowane oraz ekologiczne warzywa. Asortyment tej firmy dostarczany jest do odbiorców na terenie całego kraju, przy czym firma dokłada wszelkich starań, by towary te pakowane były w pojemniki o różnorodnych wielkościach, dostosowując przy tym produkty do zapotrzebowania klientów.

 • Uprawa aronii czarnoowocowej - aronia melanocarpa

  Krajowe Zrzeszenie Plantatorów Aronii - Aronia Polska skupia w swoich szeregach większość osób zajmujących się uprawą sadzonek aronii lub owoców w Polsce.
  Ponieważ przynależy do nas większość osób zajmujących się uprawą aronii w Polsce, skutecznie możemy walczyć z właścicielami skupów owoców, o wysokość ceny za kilogram owoców aronii. Możemy również planować wszelkiego rodzaju kampanie mające na celu promowanie aronii, jako niezwykle wartościowego owocu.

 • BERRYGROUP export borówki amerykańskiej

  BerryGroup to lider na rynku producentów borówki amerykańskiej w Polsce. Jesteśmy dynamicznie działającym przedsiębiorstwem a także członkiem i współtwórcą stowarzyszenia Polish Berry Cooperative. Na rynku działamy od 2011 roku i w tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie. W województwie wielkopolskim, gdzie również znajduje się nasza siedziba, posiadamy ponad 100 ha plantacji oraz nowoczesne, zautomatyzowane centrum logistyczne. Sprawia to, że nasze owoce są zawsze szybko przekazywane do chłodni, pakowane i trafiają świeże do naszych klientów. Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia naszej witryny internetowej.

 • intermaxphu.pl

  Intermax w Poniecu to firma, która na międzynarodowym rynku działa od 15 lat, prężnie się rozwija i specjalizuje w przetwórstwie warzywno-owocowym, dostarczając cebule, marchew, por i brukselkę. Sprzedajemy warzywa świeże, jak również przetworzone (marynowane) i wszystkie pakujemy zgodnie ze wskazówkami klienta. Naszą produkcję określają standardy BRC oraz z norma ISO 9001, co potwierdzają certyfikaty wydane przez towarzystwo klasyfikacyjne Lloyd’s. Jesteśmy otwarci na nowych partnerów handlowych, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i podjęcia owocnej współpracy.

 • Plantacja borówki amerykańskiej

  Uprawa i plantacja borówki amerykańskiej - Janina i Stefan Reska 0 miejscowość Sławoszyno w Polsce Północnej. Doskonałe warunki glebowe jakimi są torfy, na uprawach nie stosujemy sztucznych nawozów. Nasza plantacja borówki amerykańskiej oferuje sprzedaż dużych ilości borówki amerykańskiej w cenach hurtowych - wszystkich odbiorców zainteresowanych odbiorem większych ilości prosimy o kontakt z naszym biurem. Na stronie ogólna oferta, opis sposobu uprawy borówki oraz pełne dane kontaktowe. Plantacja borówki Janina i Stefan Reska zapraszają do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane odbiorem borówki.

 • www.ziemniakiniskokaloryczne.pl

  Niskokaloryczne ziemniaki SunLite® to 30% mniej kalorii niż każda inna odmiana ziemniaka, co zostało oficjalnie potwierdzone dzięki badaniom. Dlatego też można je sprzedawać jako ziemniaki typu „lekkiego”. Ich dystrybutorem jest frma IMIZUNI Sp. z o.o. w Robakowie. Wartość odżywcza ziemniaków SunLite® to poza potasem, błonnikiem i witamina B6, niska zawartość sodu, magnez, fosfor, żelazo i cynk. Są zdrowe, odżywcze i posiadają mało kalorii! Warunki uprawy ziemniaków SunLite® spełniają wymogi specyfikacji, odpowiednie nawodnienie i przestrzeganie zaleceń dotyczących nawożenia podłoża. Zapraszamy do skorzystania z oferty!