fruitsvegetablesgroup.eu

fruitsvegetablesgroup.eu

Ocena: 1.0/10 (8 głosów)Firma Fruits & Vegetables Group w Gorzowie Wielkopolskim zajmuje się hurtową sprzedażą warzyw oraz owoców. Jesteśmy dostawcą importowanym warzyw oraz owoców z Europy, Afryki i Ameryki Południowej. Skupujemy również sezonowe owoce i warzywa pozbawionych GMO oraz sztucznych konserwantów. Gwarantujemy transport zamówionych produktów zgodnie z wymogami sanitarnymi, prawnymi oraz epidemiologicznymi. Zapewniamy ciągłość i terminowość dostaw. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.Podobne strony
 • Grupa producentów warzyw AGRO-CENTRUM CHARSZNICA Sp. z o.o.

  AGRO CENTRUM CHARSZNICA powstało w 2010r. działalność gospodarczą rozpoczęło w wrześniu 2010r. ACC jest grupą producentów warzyw specjalizującą się w produkcji kapusty białej, czerwonej, pekińskiej, selera, buraka czerwonego, pietruszki.
  Misja BUDOWANIE WIELOLETNICH ZWIĄZKÓW Z KLIENTAMI, ZAPEWNIAJĄC IM TOWAR WYSOKIEJ KLASY, W OPARCIU O SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ.Celem polityki handlowej firmy jest zaspokajanie wymagań naszych Klientów poprzez zapewnienie towaru najwyższej jakości. Na życzenie Klienta warzywa są sortowane, pakowane oraz płukane, za pomocą najnowocześniejszych urządzeń sortująco-pakujących. Firma również posiada własny tabor samochodowy, co umożliwia nam dostarczenie towaru do miejsca wskazanego przez odbiorcę.
  Agro Centrum Charsznica Sp. z o. o. dysponuje nowoczesnymi chłodniami o ładowności 3500 ton, spełniającymi wymogi i standardy Unii Europejskiej. Dzięki temu nasze produkty mają zapewnione idealne warunki przechowalnicze i nigdy nie tracą jędrności oraz zachowują cenne witaminy przez cały okres przechowywania.
  W obecnej chwili w naszej centrali dystrybucji w Charsznicy zaopatruje się wiele hurtowych odbiorców krajowych i zagranicznych.Nasza oferta, która dzięki sprawnemu funkcjonowaniu działu skupu ciągle się rozszerza, zawiera szeroką gamę warzyw, dostarczanych bezpośrednio przez producentów.
  Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie i liczymy na owocną współpracę.

 • Sprzedaż cebuli

  Jako firma rodzinna, działająca w branży spożywczej związanej z uprawą, istniejemy od 2007 roku. Zajmujemy się przede wszystkim uprawianiem, a potem sprzedażą cebuli i sprzedażą marchwi. Naszymi odbiorcami są klienci hurtowi oraz sieci sklepów, ale współpracujemy również z zakładami produkującymi soki, czy mrożonki. Sprzedaż cebuli i marchwi cieszy się największą popularnością wśród Klientów chcących pozyskać towar wysokiej jakości. Zapraszamy do współpracy kontrahentów z całej Polski.

 • Daukus - kujawsko-pomorskie producent warzyw

  Firma Daukus sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z niewielkiej miejscowości Kołaczkowo znajdującej się na trasie między Bydgoszczą a Szubinem. Firma Daukus jest producentem warzyw, posiada duży areał, na którym prowadzona jest hodowla marchwi, cebuli, kapusty pekińskiej, brokułów, buraków i selera. Wszystkie warzywa są najwyższej jakości, produkowane wyłącznie na naturalnych nawozach. Warzywa z firmy Daukus są zawsze świeże, gdyż przechowywane są w nowoczesnych chłodniach, które firma buduje i rozwija. Posiada nowoczesną linię do mycia i pakowania warzyw, które są pakowane wedle życzenia klientów. Dodatkowo każdy klient może otrzymać zakupione warzywa transportem własnym od firmy. Wszystko po to aby klient był zadowolony i zawsze powracał po najlepsze warzywa. Dlatego też jeśli chcemy zakupić świeże i sprawdzone warzywa to tylko od firmy Daukus. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

 • Uprawa aronii czarnoowocowej - aronia melanocarpa

  Krajowe Zrzeszenie Plantatorów Aronii - Aronia Polska skupia w swoich szeregach większość osób zajmujących się uprawą sadzonek aronii lub owoców w Polsce.
  Ponieważ przynależy do nas większość osób zajmujących się uprawą aronii w Polsce, skutecznie możemy walczyć z właścicielami skupów owoców, o wysokość ceny za kilogram owoców aronii. Możemy również planować wszelkiego rodzaju kampanie mające na celu promowanie aronii, jako niezwykle wartościowego owocu.

 • BERRYGROUP export borówki amerykańskiej

  BerryGroup to lider na rynku producentów borówki amerykańskiej w Polsce. Jesteśmy dynamicznie działającym przedsiębiorstwem a także członkiem i współtwórcą stowarzyszenia Polish Berry Cooperative. Na rynku działamy od 2011 roku i w tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie. W województwie wielkopolskim, gdzie również znajduje się nasza siedziba, posiadamy ponad 100 ha plantacji oraz nowoczesne, zautomatyzowane centrum logistyczne. Sprawia to, że nasze owoce są zawsze szybko przekazywane do chłodni, pakowane i trafiają świeże do naszych klientów. Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia naszej witryny internetowej.

 • www.berrygroup.pl

  Zapraszamy na stronę internetową przedsiębiorstwa Berry Group. Firma istnieje na rynku od 2011 roku. Została ufundowana przez Grupę Producentów Borówki Amerykańskiej. Siedziba firmy jest umiejscowiona w miejscowości Lubosinek w województwie wielkopolskim. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, tj. liniami do segregowania oraz pakowania, komorami z monitorowaną atmosferą oraz sorterami jakościowymi. Gwarantujemy terminową realizację dostaw, dzięki samochodom specjalnie dostosowanym do przewozu owoców. Nasza borówka jest eksportowana do ponad 20 krajów na całym świecie.

 • www.botoma.com.pl

  BOTOMA to Grupa Producentów Owoców oraz Warzyw. Firma ma swoją siedzibę w miejscowości Błaszki w województwie łódzkim. Została założona w 2007 roku. Grupę BOTOMA stanowią nowoczesne gospodarstwa specjalizujące się w uprawie pomidorów szklarniowych na łącznej powierzchni około 30 hektarów. Dostarczamy świeże oraz zdrowe pomidory hodowanych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W przypadku zainteresowania naszą ofertą serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej na której znajdą Państwo szczegółowe informacje, wszelkie potrzebne dane oraz formularz kontaktowy.

 • Plantacja borówki amerykańskiej

  Uprawa i plantacja borówki amerykańskiej - Janina i Stefan Reska 0 miejscowość Sławoszyno w Polsce Północnej. Doskonałe warunki glebowe jakimi są torfy, na uprawach nie stosujemy sztucznych nawozów. Nasza plantacja borówki amerykańskiej oferuje sprzedaż dużych ilości borówki amerykańskiej w cenach hurtowych - wszystkich odbiorców zainteresowanych odbiorem większych ilości prosimy o kontakt z naszym biurem. Na stronie ogólna oferta, opis sposobu uprawy borówki oraz pełne dane kontaktowe. Plantacja borówki Janina i Stefan Reska zapraszają do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane odbiorem borówki.

 • www.ziemniakiniskokaloryczne.pl

  Niskokaloryczne ziemniaki SunLite® to 30% mniej kalorii niż każda inna odmiana ziemniaka, co zostało oficjalnie potwierdzone dzięki badaniom. Dlatego też można je sprzedawać jako ziemniaki typu „lekkiego”. Ich dystrybutorem jest frma IMIZUNI Sp. z o.o. w Robakowie. Wartość odżywcza ziemniaków SunLite® to poza potasem, błonnikiem i witamina B6, niska zawartość sodu, magnez, fosfor, żelazo i cynk. Są zdrowe, odżywcze i posiadają mało kalorii! Warunki uprawy ziemniaków SunLite® spełniają wymogi specyfikacji, odpowiednie nawodnienie i przestrzeganie zaleceń dotyczących nawożenia podłoża. Zapraszamy do skorzystania z oferty!